USSR 1989, second leagueAdditional relegation play-off Zone 4 |
Total | Home | Away | |||||||||||||||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | |||||
1. | Irtysh | 36 | 20 | 10 | 6 | 54 - 18 | 50 | F | 15 | 2 | 1 | 43 - 6 | 32 | 5 | 8 | 5 | 11 - 12 | 18 | |||
2. | Zvezda Irkutsk | 36 | 20 | 8 | 8 | 71 - 35 | 48 | 16 | 2 | 0 | 44 - 5 | 34 | 4 | 6 | 8 | 27 - 30 | 14 | ||||
3. | Dynamo Barnaul | 36 | 20 | 5 | 11 | 61 - 33 | 45 | 15 | 2 | 1 | 50 - 11 | 32 | 5 | 3 | 10 | 11 - 22 | 13 | ||||
4. | Okean Nakhodka | 36 | 17 | 10 | 9 | 50 - 30 | 44 | 12 | 5 | 1 | 32 - 5 | 29 | 5 | 5 | 8 | 18 - 25 | 15 | ||||
5. | Amur Blagoveshchensk | 36 | 17 | 9 | 10 | 55 - 39 | 43 | 13 | 4 | 1 | 38 - 11 | 30 | 4 | 5 | 9 | 17 - 28 | 13 | ||||
6. | Luch Vladivostok | 36 | 18 | 6 | 12 | 50 - 38 | 42 | 2ml | 15 | 1 | 2 | 32 - 7 | 31 | 3 | 5 | 10 | 18 - 31 | 11 | |||
7. | Lokomotiv Chita | 36 | 16 | 10 | 10 | 56 - 37 | 42 | 2ml | 13 | 3 | 2 | 44 - 11 | 29 | 3 | 7 | 8 | 12 - 26 | 13 | |||
8. | Chkalovets | 36 | 17 | 6 | 13 | 47 - 38 | 40 | 2ml | 13 | 3 | 2 | 33 - 11 | 29 | 4 | 3 | 11 | 14 - 27 | 11 | |||
9. | Metallurg Novokuznetsk | 36 | 15 | 10 | 11 | 57 - 44 | 40 | 2ml | 12 | 6 | 0 | 42 - 11 | 30 | 3 | 4 | 11 | 15 - 33 | 10 | |||
10. | Tom | 36 | 16 | 7 | 13 | 39 - 34 | 39 | 2ml | 13 | 3 | 2 | 31 - 10 | 29 | 3 | 4 | 11 | 8 - 24 | 10 | |||
11. | Vulkan | 36 | 15 | 9 | 12 | 47 - 41 | 39 | 2ml | 12 | 4 | 2 | 35 - 16 | 28 | 3 | 5 | 10 | 12 - 25 | 11 | |||
12. | SKA Khabarovsk | 36 | 15 | 8 | 13 | 37 - 38 | 38 | 2ml | 11 | 4 | 3 | 20 - 10 | 26 | 4 | 4 | 10 | 17 - 28 | 12 | |||
13. | Torpedo Rubtsovsk | 36 | 13 | 7 | 16 | 38 - 53 | 33 | 2ml | 10 | 5 | 3 | 29 - 17 | 25 | 3 | 2 | 13 | 9 - 36 | 8 | |||
14. | Avtomobilist Krasnoyarsk | 36 | 12 | 8 | 16 | 36 - 51 | 32 | 2ml | 10 | 6 | 2 | 29 - 14 | 26 | 2 | 2 | 14 | 7 - 37 | 6 | |||
15. | Amur Komsomolsk-na-Amure | 36 | 10 | 11 | 15 | 41 - 58 | 31 | 2ml | 8 | 8 | 2 | 32 - 21 | 24 | 2 | 3 | 13 | 9 - 37 | 7 | |||
16. | Progress Biysk | 36 | 11 | 7 | 18 | 37 - 50 | 29 | 2ml | 9 | 4 | 5 | 24 - 15 | 22 | 2 | 3 | 13 | 13 - 35 | 7 | |||
17. | Selenga | 36 | 10 | 8 | 18 | 34 - 62 | 28 | 2ml | 9 | 5 | 4 | 21 - 16 | 23 | 1 | 3 | 14 | 13 - 46 | 5 | |||
18. | Sakhalin | 36 | 5 | 8 | 23 | 22 - 70 | 18 | 2ml | 5 | 6 | 7 | 13 - 20 | 16 | 0 | 2 | 16 | 9 - 50 | 2 | |||
19. | Sayany | 36 | 0 | 3 | 33 | 8 - 71 | 3 | x | 0 | 2 | 16 | 5 - 26 | 2 | 0 | 1 | 17 | 3 - 45 | 1 |
Points system: 2 for win, 1 for draw, 0 for loss
15.10.1989 17:00 | Amur Blagoveshchensk | | Sakhalin | 4:0 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
15.10.1989 17:00 | Irtysh | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:0 (1:0) | |||
Omsk | |||||||
15.10.1989 | Lokomotiv Chita | | Metallurg Novokuznetsk | 4:1 (3:0) | |||
Chita | |||||||
15.10.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | SKA Khabarovsk | 3:0 | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
15.10.1989 | Chkalovets | | Zvezda Irkutsk | 2:2 (1:1) | |||
Novosibirsk | |||||||
15.10.1989 | Progress Biysk | | Dynamo Barnaul | 1:0 (1:0) | |||
Biysk | |||||||
15.10.1989 | Selenga | | Sayany | +:- | |||
15.10.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Tom | 1:2 | |||
Rubtsovsk | |||||||
15.10.1989 | Vulkan | | Okean Nakhodka | 1:0 (1:0) | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky |
12.10.1989 18:30 | Amur Blagoveshchensk | | SKA Khabarovsk | 2:1 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
12.10.1989 18:30 | Chkalovets | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:0 (1:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
12.10.1989 18:00 | Irtysh | | Zvezda Irkutsk | 2:0 (0:0) | |||
Omsk | |||||||
12.10.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Sakhalin | 3:1 | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
12.10.1989 | Lokomotiv Chita | | Sayany | +:- | |||
Chita | |||||||
12.10.1989 | Progress Biysk | | Tom | 0:0 | |||
Biysk | |||||||
12.10.1989 | Selenga | | Metallurg Novokuznetsk | 1:0 (0:0) | |||
Ulan-Ude | |||||||
12.10.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Dynamo Barnaul | 2:0 (2:0) | |||
12.10.1989 | Vulkan | | Luch Vladivostok | 0:0 | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky |
07.10.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 6:1 (3:0) | |||
Barnaul | |||||||
07.10.1989 19:00 | Tom | | Amur Blagoveshchensk | 2:1 | |||
Tomsk | |||||||
07.10.1989 15:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Torpedo Rubtsovsk | 3:0 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
07.10.1989 | Luch Vladivostok | | Selenga | 0:0 | |||
07.10.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Chkalovets | 1:0 (1:0) | |||
07.10.1989 | Okean Nakhodka | | Lokomotiv Chita | 3:0 (2:0) | |||
Nakhodka | |||||||
07.10.1989 | Sayany | | Irtysh | -:+ | |||
07.10.1989 | Vulkan | | SKA Khabarovsk | 2:1 | |||
07.10.1989 | Zvezda Irkutsk | | Progress Biysk | 3:1 (1:1) | |||
Irkutsk |
04.10.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Progress Biysk | 2:0 (2:0) | |||
Krasnoyarsk | |||||||
04.10.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Amur Blagoveshchensk | 2:0 (1:0) | |||
Barnaul | |||||||
04.10.1989 19:00 | Tom | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 2:1 | |||
Tomsk | |||||||
04.10.1989 | Luch Vladivostok | | Lokomotiv Chita | 1:0 (0:0) | |||
Vladivostok | |||||||
04.10.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Irtysh | 0:0 | |||
Novokuznetsk | |||||||
04.10.1989 | Okean Nakhodka | | Selenga | 2:0 | |||
04.10.1989 | Sayany | | Chkalovets | -:+ | |||
04.10.1989 | Vulkan | | Sakhalin | 3:1 (2:0) | |||
04.10.1989 | Zvezda Irkutsk | | Torpedo Rubtsovsk | 4:0 (2:0) | |||
Irkutsk |
28.09.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Tom | 0:0 | |||
Khabarovsk | |||||||
28.09.1989 18:30 | Amur Blagoveshchensk | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 4:1 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
28.09.1989 18:30 | Chkalovets | | Okean Nakhodka | 0:0 | |||
Novosibirsk | |||||||
28.09.1989 18:00 | Irtysh | | Luch Vladivostok | 2:0 (1:0) | |||
Omsk | |||||||
28.09.1989 | Lokomotiv Chita | | Vulkan | 1:2 (1:0) | |||
Chita | |||||||
28.09.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Zvezda Irkutsk | 2:2 (2:0) | |||
28.09.1989 | Sakhalin | | Dynamo Barnaul | 1:1 | |||
28.09.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Sayany | +:- | |||
Progress Biysk | | Metallurg Novokuznetsk | 1:1 | ||||
25.09.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Dynamo Barnaul | 2:0 | |||
Khabarovsk | |||||||
25.09.1989 18:30 | Amur Blagoveshchensk | | Zvezda Irkutsk | 2:2 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
25.09.1989 18:00 | Irtysh | | Okean Nakhodka | 0:0 | |||
Omsk | |||||||
25.09.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:0 | |||
25.09.1989 | Chkalovets | | Luch Vladivostok | 1:2 (0:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
25.09.1989 | Sakhalin | | Tom | 1:0 (1:0) | |||
25.09.1989 | Selenga | | Vulkan | 1:1 | |||
25.09.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Metallurg Novokuznetsk | 1:0 | |||
Progress Biysk | | Sayany | +:- | ||||
19.09.1989 18:30 | Zvezda Irkutsk | | Sakhalin | 2:0 (1:0) | |||
Irkutsk | |||||||
19.09.1989 18:00 | Selenga | | Chkalovets | 0:0 | |||
Ulan-Ude | |||||||
19.09.1989 15:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | SKA Khabarovsk | 2:2 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
19.09.1989 | Lokomotiv Chita | | Irtysh | 0:0 | |||
Chita | |||||||
19.09.1989 | Luch Vladivostok | | Torpedo Rubtsovsk | 1:0 (0:0) | |||
19.09.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 3:0 | |||
19.09.1989 | Vulkan | | Dynamo Barnaul | 3:0 | |||
Okean Nakhodka | | Progress Biysk | 0:0 | ||||
Sayany | | Amur Blagoveshchensk | -:+ | ||||
16.09.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Sakhalin | 2:1 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
16.09.1989 18:30 | Zvezda Irkutsk | | SKA Khabarovsk | 1:1 (0:0) | |||
Irkutsk | |||||||
16.09.1989 18:00 | Luch Vladivostok | | Progress Biysk | 1:0 | |||
Vladivostok | |||||||
16.09.1989 | Lokomotiv Chita | | Chkalovets | 0:1 (0:0) | |||
Chita | |||||||
16.09.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Amur Blagoveshchensk | 0:0 | |||
16.09.1989 | Okean Nakhodka | | Torpedo Rubtsovsk | 2:0 | |||
16.09.1989 | Sayany | | Amur Komsomolsk-na-Amure | -:+ | |||
16.09.1989 | Selenga | | Irtysh | 1:1 (0:1) | |||
Ulan-Ude | |||||||
16.09.1989 | Vulkan | | Tom | 3:2 (1:1) | |||
10.09.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:0 (0:0) | |||
Barnaul | |||||||
10.09.1989 19:00 | Tom | | Zvezda Irkutsk | 3:2 (1:0) | |||
Tomsk | |||||||
10.09.1989 18:30 | Chkalovets | | Vulkan | 1:1 (1:1) | |||
Novosibirsk | |||||||
10.09.1989 17:00 | Amur Blagoveshchensk | | Luch Vladivostok | 3:2 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
10.09.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Okean Nakhodka | 1:1 | |||
10.09.1989 | Progress Biysk | | Selenga | 2:2 | |||
10.09.1989 | Sakhalin | | Metallurg Novokuznetsk | 3:1 (1:0) | |||
10.09.1989 | SKA Khabarovsk | | Sayany | +:- | |||
10.09.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Lokomotiv Chita | 0:0 | |||
Rubtsovsk |
07.09.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Zvezda Irkutsk | 2:1 (1:0) | |||
Barnaul | |||||||
07.09.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Metallurg Novokuznetsk | 0:1 | |||
Khabarovsk | |||||||
07.09.1989 19:00 | Tom | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 2:0 (2:0) | |||
Tomsk | |||||||
07.09.1989 18:30 | Amur Blagoveshchensk | | Okean Nakhodka | 1:0 (0:0) | |||
Blagoveshchensk | |||||||
07.09.1989 18:00 | Irtysh | | Vulkan | 1:0 (0:0) | |||
Omsk | |||||||
07.09.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Luch Vladivostok | 3:1 | |||
07.09.1989 | Progress Biysk | | Lokomotiv Chita | 0:2 (0:0) | |||
Biysk | |||||||
07.09.1989 | Sakhalin | | Sayany | +:- | |||
07.09.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Selenga | 3:1 | |||
01.09.1989 19:00 | Luch Vladivostok | | SKA Khabarovsk | 1:2 | |||
Vladivostok | |||||||
01.09.1989 18:30 | Okean Nakhodka | | Sakhalin | 6:0 | |||
Nakhodka | |||||||
01.09.1989 18:30 | Selenga | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 3:2 | |||
Ulan-Ude | |||||||
01.09.1989 18:00 | Irtysh | | Progress Biysk | 1:0 (0:0) | |||
Omsk | |||||||
01.09.1989 | Chkalovets | | Torpedo Rubtsovsk | 4:0 (0:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
01.09.1989 | Lokomotiv Chita | | Amur Blagoveshchensk | 3:1 (1:0) | |||
Chita | |||||||
01.09.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Tom | 0:0 | |||
01.09.1989 | Sayany | | Dynamo Barnaul | -:+ | |||
01.09.1989 | Vulkan | | Zvezda Irkutsk | 3:2 (1:1) | |||
29.08.1989 19:00 | Irtysh | | Torpedo Rubtsovsk | 2:0 (1:0) | |||
Omsk | |||||||
29.08.1989 19:00 | Luch Vladivostok | | Sakhalin | 3:0 | |||
Vladivostok | |||||||
29.08.1989 18:30 | Okean Nakhodka | | SKA Khabarovsk | 0:0 | |||
Nakhodka | |||||||
29.08.1989 18:30 | Selenga | | Amur Blagoveshchensk | 1:3 | |||
Ulan-Ude | |||||||
29.08.1989 | Chkalovets | | Progress Biysk | 2:0 (2:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
29.08.1989 | Lokomotiv Chita | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 2:0 (1:0) | |||
Chita | |||||||
29.08.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Dynamo Barnaul | 2:1 (2:0) | |||
Novokuznetsk | |||||||
29.08.1989 | Sayany | | Tom | -:+ | |||
29.08.1989 | Vulkan | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 3:1 (2:1) | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky |
24.08.1989 19:00 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Chkalovets | 1:1 (0:1) | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
24.08.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Metallurg Novokuznetsk | 1:0 (0:0) | |||
Krasnoyarsk | |||||||
24.08.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Luch Vladivostok | 2:1 (0:0) | |||
Barnaul | |||||||
24.08.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Lokomotiv Chita | 0:0 | |||
Khabarovsk | |||||||
24.08.1989 19:00 | Tom | | Okean Nakhodka | 2:0 (0:0) | |||
Tomsk | |||||||
24.08.1989 18:30 | Amur Blagoveshchensk | | Irtysh | 2:1 (2:0) | |||
Blagoveshchensk | |||||||
24.08.1989 | Sakhalin | | Selenga | 1:0 | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
24.08.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Vulkan | 3:0 | |||
24.08.1989 | Zvezda Irkutsk | | Sayany | +:- | |||
Irkutsk |
21.08.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Sayany | +:- | |||
Krasnoyarsk | |||||||
21.08.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Okean Nakhodka | 2:1 | |||
Barnaul | |||||||
21.08.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Selenga | 2:1 | |||
Khabarovsk | |||||||
21.08.1989 19:00 | Tom | | Luch Vladivostok | 0:0 | |||
Tomsk | |||||||
21.08.1989 | Sakhalin | | Lokomotiv Chita | 0:1 (0:1) | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
21.08.1989 | Amur Blagoveshchensk | | Chkalovets | 3:2 (2:1) | |||
21.08.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Irtysh | 1:1 (0:0) | |||
21.08.1989 | Zvezda Irkutsk | | Metallurg Novokuznetsk | 2:0 | |||
Irkutsk | |||||||
Progress Biysk | | Vulkan | 3:0 | ||||
16.08.1989 19:00 | Irtysh | | Sakhalin | 3:0 (1:0) | |||
Omsk | |||||||
16.08.1989 19:00 | Luch Vladivostok | | Zvezda Irkutsk | 3:1 | |||
Vladivostok | |||||||
16.08.1989 | Lokomotiv Chita | | Dynamo Barnaul | 0:0 | |||
Chita | |||||||
16.08.1989 | Chkalovets | | SKA Khabarovsk | 1:0 (0:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
16.08.1989 | Okean Nakhodka | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:0 (1:0) | |||
Nakhodka | |||||||
16.08.1989 | Progress Biysk | | Amur Blagoveshchensk | 2:4 | |||
Biysk | |||||||
16.08.1989 | Selenga | | Tom | 1:2 | |||
Ulan-Ude | |||||||
16.08.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 1:0 | |||
16.08.1989 | Vulkan | | Metallurg Novokuznetsk | 1:1 | |||
13.08.1989 18:00 | Luch Vladivostok | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:0 | |||
Vladivostok | |||||||
13.08.1989 17:00 | Irtysh | | SKA Khabarovsk | 0:1 (0:0) | |||
Omsk | |||||||
13.08.1989 | Lokomotiv Chita | | Tom | 2:0 (1:0) | |||
Chita | |||||||
13.08.1989 | Chkalovets | | Sakhalin | 2:1 (0:1) | |||
Novosibirsk | |||||||
13.08.1989 | Okean Nakhodka | | Zvezda Irkutsk | 0:0 | |||
Nakhodka | |||||||
13.08.1989 | Selenga | | Dynamo Barnaul | 2:2 (1:2) | |||
Ulan-Ude | |||||||
13.08.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Amur Blagoveshchensk | 2:0 | |||
Progress Biysk | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 1:0 | ||||
Vulkan | | Sayany | +:- | ||||
23.10.1989 | SKA Khabarovsk | | Progress Biysk | 1:0 (0:0) | |||
Khabarovsk | |||||||
06.08.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Selenga | 2:0 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
06.08.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Chkalovets | 5:2 (2:1) | |||
Barnaul | |||||||
06.08.1989 19:00 | Tom | | Irtysh | 1:1 (1:1) | |||
Tomsk | |||||||
06.08.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Luch Vladivostok | 2:1 | |||
06.08.1989 | Sakhalin | | Torpedo Rubtsovsk | 1:0 (1:0) | |||
06.08.1989 | Sayany | | Okean Nakhodka | 1:4 | |||
06.08.1989 | Vulkan | | Amur Blagoveshchensk | 0:0 | |||
06.08.1989 | Zvezda Irkutsk | | Lokomotiv Chita | 6:0 (3:0) | |||
Irkutsk |
03.08.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Lokomotiv Chita | 1:1 (1:0) | |||
Krasnoyarsk | |||||||
03.08.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Irtysh | 0:1 (0:0) | |||
Barnaul | |||||||
03.08.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Torpedo Rubtsovsk | 2:0 (0:0) | |||
Khabarovsk | |||||||
03.08.1989 19:00 | Tom | | Chkalovets | 2:1 (0:0) | |||
Tomsk | |||||||
03.08.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Okean Nakhodka | 2:2 | |||
03.08.1989 | Sayany | | Luch Vladivostok | 0:0 | |||
03.08.1989 | Vulkan | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 3:1 | |||
03.08.1989 | Zvezda Irkutsk | | Selenga | 3:1 | |||
Irkutsk | |||||||
Sakhalin | | Progress Biysk | 0:3 | ||||
30.07.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Tom | 2:0 (1:0) | |||
Barnaul | |||||||
30.07.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Sakhalin | 4:1 | |||
Khabarovsk | |||||||
30.07.1989 18:00 | Okean Nakhodka | | Luch Vladivostok | 4:2 | |||
Nakhodka | |||||||
30.07.1989 17:00 | Amur Blagoveshchensk | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 0:1 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
30.07.1989 17:00 | Irtysh | | Chkalovets | 3:1 (0:0) | |||
Omsk | |||||||
30.07.1989 | Selenga | | Lokomotiv Chita | 1:0 (0:0) | |||
Ulan-Ude | |||||||
30.07.1989 | Zvezda Irkutsk | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 7:0 (3:0) | |||
Irkutsk | |||||||
29.07.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Sayany | 7:0 | |||
Torpedo Rubtsovsk | | Progress Biysk | 3:3 | ||||
18.07.1989 19:00 | Tom | | Dynamo Barnaul | 0:1 (0:0) | |||
Tomsk | |||||||
18.07.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Amur Blagoveshchensk | 2:2 | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
18.07.1989 | Lokomotiv Chita | | Selenga | 5:2 (2:1) | |||
Chita | |||||||
18.07.1989 | Luch Vladivostok | | Okean Nakhodka | 2:0 | |||
Vladivostok | |||||||
18.07.1989 | Progress Biysk | | Torpedo Rubtsovsk | 0:0 | |||
Biysk | |||||||
18.07.1989 | Sakhalin | | SKA Khabarovsk | 0:1 | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
18.07.1989 | Sayany | | Metallurg Novokuznetsk | 2:4 | |||
Abakan | |||||||
29.06.1989 | Chkalovets | | Irtysh | 2:1 (1:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
10.06.1989 15:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Zvezda Irkutsk | 2:1 | |||
Krasnoyarsk |
14.07.1989 19:00 | Amur Blagoveshchensk | | Tom | 1:0 (0:0) | |||
Blagoveshchensk | |||||||
14.07.1989 19:00 | Irtysh | | Sayany | 8:1 | |||
Omsk | |||||||
14.07.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Vulkan | 1:0 | |||
Khabarovsk | |||||||
14.07.1989 | Lokomotiv Chita | | Okean Nakhodka | 3:0 (2:0) | |||
Chita | |||||||
14.07.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Dynamo Barnaul | 1:3 (1:1) | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
14.07.1989 | Selenga | | Luch Vladivostok | 1:0 | |||
Ulan-Ude | |||||||
14.07.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:1 | |||
Rubtsovsk | |||||||
10.06.1989 | Chkalovets | | Metallurg Novokuznetsk | 3:2 (0:1) | |||
Novosibirsk | |||||||
01.06.1989 | Progress Biysk | | Zvezda Irkutsk | 0:1 (0:0) | |||
Biysk |
11.07.1989 19:00 | Amur Blagoveshchensk | | Dynamo Barnaul | 1:0 (0:0) | |||
Blagoveshchensk | |||||||
11.07.1989 19:00 | Irtysh | | Metallurg Novokuznetsk | 1:1 (0:0) | |||
Omsk | |||||||
11.07.1989 | Lokomotiv Chita | | Luch Vladivostok | 3:0 (2:0) | |||
Chita | |||||||
11.07.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Tom | 1:1 (0:1) | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
11.07.1989 | Progress Biysk | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 5:0 | |||
Biysk | |||||||
11.07.1989 | Sakhalin | | Vulkan | 1:1 (1:1) | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
11.07.1989 | Selenga | | Okean Nakhodka | 0:2 | |||
Ulan-Ude | |||||||
01.06.1989 | Chkalovets | | Sayany | 3:0 (1:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
25.04.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Zvezda Irkutsk | 2:4 (2:1) | |||
Rubtsovsk |
05.07.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Sakhalin | 2:0 (0:0) | |||
Barnaul | |||||||
05.07.1989 19:00 | Okean Nakhodka | | Chkalovets | 2:0 (1:0) | |||
Nakhodka | |||||||
05.07.1989 19:00 | Tom | | SKA Khabarovsk | +:- | |||
Tomsk | |||||||
05.07.1989 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Amur Blagoveshchensk | 1:1 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
05.07.1989 | Luch Vladivostok | | Irtysh | 0:1 (0:0) | |||
Vladivostok | |||||||
05.07.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Progress Biysk | 3:1 (1:0) | |||
Novokuznetsk | |||||||
05.07.1989 | Sayany | | Torpedo Rubtsovsk | 0:1 | |||
Abakan | |||||||
05.07.1989 | Vulkan | | Selenga | 3:1 | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky | |||||||
05.07.1989 | Zvezda Irkutsk | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 0:0 | |||
Irkutsk |
02.07.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 2:2 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
02.07.1989 | Tom | | Sakhalin | 2:0 (1:0) | |||
Tomsk | |||||||
02.07.1989 | Vulkan | | Lokomotiv Chita | 2:2 | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky | |||||||
02.07.1989 | Dynamo Barnaul | | SKA Khabarovsk | 1:0 (0:0) | |||
Barnaul | |||||||
02.07.1989 | Luch Vladivostok | | Chkalovets | 2:1 (0:0) | |||
Vladivostok | |||||||
02.07.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Torpedo Rubtsovsk | 2:0 | |||
Novokuznetsk | |||||||
02.07.1989 | Okean Nakhodka | | Irtysh | 1:1 (1:1) | |||
Nakhodka | |||||||
02.07.1989 | Sayany | | Progress Biysk | 0:1 (0:0) | |||
Abakan | |||||||
02.07.1989 | Zvezda Irkutsk | | Amur Blagoveshchensk | 2:1 (2:1) | |||
Irkutsk |
26.06.1989 19:00 | Irtysh | | Lokomotiv Chita | 4:1 (2:0) | |||
Omsk | |||||||
26.06.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 2:1 (1:1) | |||
Khabarovsk | |||||||
26.06.1989 | Chkalovets | | Selenga | 1:0 (1:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
26.06.1989 | Amur Blagoveshchensk | | Sayany | 4:0 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
26.06.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Metallurg Novokuznetsk | 1:2 | |||
26.06.1989 | Dynamo Barnaul | | Vulkan | 1:1 (1:0) | |||
Barnaul | |||||||
26.06.1989 | Progress Biysk | | Okean Nakhodka | 3:0 (1:0) | |||
Biysk | |||||||
26.06.1989 | Sakhalin | | Zvezda Irkutsk | 0:3 | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
26.06.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Luch Vladivostok | 4:1 | |||
Rubtsovsk |
23.06.1989 19:00 | Irtysh | | Selenga | 4:0 (1:0) | |||
Omsk | |||||||
23.06.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Zvezda Irkutsk | 1:0 (1:0) | |||
Khabarovsk | |||||||
23.06.1989 19:00 | Tom | | Vulkan | 1:2 (0:0) | |||
Tomsk | |||||||
23.06.1989 | Chkalovets | | Lokomotiv Chita | 3:1 (2:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
23.06.1989 | Amur Blagoveshchensk | | Metallurg Novokuznetsk | 1:1 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
23.06.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Sayany | 1:1 | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
23.06.1989 | Progress Biysk | | Luch Vladivostok | 1:3 (0:1) | |||
Biysk | |||||||
23.06.1989 | Sakhalin | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 0:1 (0:0) | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
23.06.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Okean Nakhodka | 1:2 | |||
Rubtsovsk |
17.06.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Dynamo Barnaul | 1:0 (0:0) | |||
Krasnoyarsk | |||||||
17.06.1989 19:00 | Metallurg Novokuznetsk | | Sakhalin | 4:1 | |||
Novokuznetsk | |||||||
17.06.1989 | Lokomotiv Chita | | Torpedo Rubtsovsk | 4:2 (1:1) | |||
Chita | |||||||
17.06.1989 | Luch Vladivostok | | Amur Blagoveshchensk | 1:0 | |||
Vladivostok | |||||||
17.06.1989 | Okean Nakhodka | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 2:0 | |||
Nakhodka | |||||||
17.06.1989 | Sayany | | SKA Khabarovsk | 0:2 | |||
Abakan | |||||||
17.06.1989 | Selenga | | Progress Biysk | 1:0 (0:0) | |||
Ulan-Ude | |||||||
17.06.1989 | Vulkan | | Irtysh | 2:0 (2:0) | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky | |||||||
17.06.1989 | Zvezda Irkutsk | | Tom | 3:0 (2:0) | |||
Irkutsk |
14.06.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Tom | 2:1 (2:1) | |||
Krasnoyarsk | |||||||
14.06.1989 19:00 | Metallurg Novokuznetsk | | SKA Khabarovsk | 4:3 | |||
Novokuznetsk | |||||||
14.06.1989 | Lokomotiv Chita | | Progress Biysk | 2:2 (2:1) | |||
Chita | |||||||
14.06.1989 | Luch Vladivostok | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 2:0 | |||
Vladivostok | |||||||
14.06.1989 | Okean Nakhodka | | Amur Blagoveshchensk | 2:0 | |||
Nakhodka | |||||||
14.06.1989 | Sayany | | Sakhalin | 1:1 | |||
Abakan | |||||||
14.06.1989 | Selenga | | Torpedo Rubtsovsk | 0:1 | |||
Ulan-Ude | |||||||
14.06.1989 | Vulkan | | Chkalovets | 0:1 (0:1) | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky | |||||||
14.06.1989 | Zvezda Irkutsk | | Dynamo Barnaul | 2:0 (0:0) | |||
Irkutsk |
07.06.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Sayany | 8:0 (5:0) | |||
Barnaul | |||||||
07.06.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Luch Vladivostok | 0:2 | |||
Khabarovsk | |||||||
07.06.1989 19:00 | Tom | | Metallurg Novokuznetsk | 4:0 (3:0) | |||
Tomsk | |||||||
07.06.1989 19:00 | Torpedo Rubtsovsk | | Chkalovets | 1:0 (1:0) | |||
Rubtsovsk | |||||||
07.06.1989 | Amur Blagoveshchensk | | Lokomotiv Chita | 0:0 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
07.06.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Selenga | 1:1 | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
07.06.1989 | Progress Biysk | | Irtysh | 0:1 (0:1) | |||
Biysk | |||||||
07.06.1989 | Sakhalin | | Okean Nakhodka | 1:2 | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
07.06.1989 | Zvezda Irkutsk | | Vulkan | 2:0 (1:0) | |||
Irkutsk |
04.06.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Okean Nakhodka | 2:2 | |||
Khabarovsk | |||||||
04.06.1989 19:00 | Tom | | Sayany | 1:0 (1:0) | |||
Tomsk | |||||||
04.06.1989 17:00 | Amur Blagoveshchensk | | Selenga | 3:0 (2:0) | |||
Blagoveshchensk | |||||||
04.06.1989 15:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Vulkan | 2:0 (1:0) | |||
Krasnoyarsk | |||||||
04.06.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Lokomotiv Chita | 2:1 | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
04.06.1989 | Dynamo Barnaul | | Metallurg Novokuznetsk | 2:0 | |||
Barnaul | |||||||
04.06.1989 | Progress Biysk | | Chkalovets | 3:1 (1:0) | |||
Biysk | |||||||
04.06.1989 | Sakhalin | | Luch Vladivostok | 2:2 | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
04.06.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Irtysh | 1:0 (0:0) | |||
Rubtsovsk |
28.05.1989 18:00 | Metallurg Novokuznetsk | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 0:0 | |||
Novokuznetsk | |||||||
28.05.1989 17:00 | Irtysh | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 6:0 (3:0) | |||
Omsk | |||||||
28.05.1989 16:00 | Selenga | | Sakhalin | 3:0 | |||
Ulan-Ude | |||||||
28.05.1989 | Chkalovets | | Amur Blagoveshchensk | 4:0 (3:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
28.05.1989 | Lokomotiv Chita | | SKA Khabarovsk | 2:0 (1:0) | |||
Chita | |||||||
28.05.1989 | Luch Vladivostok | | Dynamo Barnaul | 1:0 (0:0) | |||
Vladivostok | |||||||
28.05.1989 | Okean Nakhodka | | Tom | 2:0 (1:0) | |||
Nakhodka | |||||||
28.05.1989 | Sayany | | Zvezda Irkutsk | 0:5 | |||
Abakan | |||||||
28.05.1989 | Vulkan | | Torpedo Rubtsovsk | 1:2 | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky |
25.05.1989 19:00 | Irtysh | | Amur Blagoveshchensk | 2:1 (1:0) | |||
Omsk | |||||||
25.05.1989 19:00 | Metallurg Novokuznetsk | | Zvezda Irkutsk | 1:1 (0:0) | |||
Novokuznetsk | |||||||
25.05.1989 19:00 | Okean Nakhodka | | Dynamo Barnaul | 1:2 (0:1) | |||
Nakhodka | |||||||
25.05.1989 19:00 | Sayany | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:2 | |||
Abakan | |||||||
25.05.1989 18:30 | Selenga | | SKA Khabarovsk | 4:2 | |||
Ulan-Ude | |||||||
25.05.1989 | Lokomotiv Chita | | Sakhalin | 3:0 (3:0) | |||
Chita | |||||||
25.05.1989 | Chkalovets | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 2:0 (0:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
25.05.1989 | Luch Vladivostok | | Tom | 3:0 (3:0) | |||
Vladivostok | |||||||
25.05.1989 | Vulkan | | Progress Biysk | 2:1 (0:1) | |||
Petropavlovsk-Kamchatsky |
20.05.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Lokomotiv Chita | 2:2 (0:2) | |||
Barnaul | |||||||
20.05.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Chkalovets | 1:0 (1:0) | |||
Khabarovsk | |||||||
20.05.1989 19:00 | Tom | | Selenga | 2:1 | |||
Tomsk | |||||||
20.05.1989 15:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Okean Nakhodka | 1:2 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
20.05.1989 | Amur Blagoveshchensk | | Progress Biysk | 6:0 (1:0) | |||
Blagoveshchensk | |||||||
20.05.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Torpedo Rubtsovsk | 3:2 | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
20.05.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Vulkan | 3:0 | |||
Novokuznetsk | |||||||
20.05.1989 | Sakhalin | | Irtysh | 0:2 (0:1) | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
20.05.1989 | Zvezda Irkutsk | | Luch Vladivostok | 2:0 (2:0) | |||
Irkutsk |
17.05.1989 19:00 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Luch Vladivostok | 1:1 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
17.05.1989 19:00 | Dynamo Barnaul | | Selenga | 5:0 (1:0) | |||
Barnaul | |||||||
17.05.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Irtysh | 0:0 | |||
Khabarovsk | |||||||
17.05.1989 19:00 | Tom | | Lokomotiv Chita | 0:0 | |||
Tomsk | |||||||
17.05.1989 | Amur Blagoveshchensk | | Torpedo Rubtsovsk | 0:0 | |||
Blagoveshchensk | |||||||
17.05.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Progress Biysk | 4:1 (3:0) | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
17.05.1989 | Sakhalin | | Chkalovets | 0:0 | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
17.05.1989 | Sayany | | Vulkan | 0:3 | |||
Abakan | |||||||
17.05.1989 | Zvezda Irkutsk | | Okean Nakhodka | 2:0 (2:0) | |||
Irkutsk |
12.05.1989 19:00 | Chkalovets | | Dynamo Barnaul | 0:1 (0:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
12.05.1989 19:00 | Irtysh | | Tom | 1:0 (1:0) | |||
Omsk | |||||||
12.05.1989 18:30 | Selenga | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 1:0 | |||
Ulan-Ude | |||||||
12.05.1989 | Amur Komsomolsk-na-Amure | | Vulkan | 1:0 | |||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||
12.05.1989 | Lokomotiv Chita | | Zvezda Irkutsk | 5:0 (4:0) | |||
Chita | |||||||
12.05.1989 | Luch Vladivostok | | Metallurg Novokuznetsk | 4:0 | |||
Vladivostok | |||||||
12.05.1989 | Okean Nakhodka | | Sayany | 3:0 | |||
Nakhodka | |||||||
12.05.1989 | Progress Biysk | | SKA Khabarovsk | 1:0 (1:0) | |||
Biysk | |||||||
12.05.1989 | Torpedo Rubtsovsk | | Sakhalin | 2:2 | |||
Rubtsovsk |
09.05.1989 19:00 | Torpedo Rubtsovsk | | SKA Khabarovsk | 1:1 (0:1) | |||
Rubtsovsk | |||||||
09.05.1989 17:00 | Chkalovets | | Tom | 1:0 (1:0) | |||
Novosibirsk | |||||||
09.05.1989 17:00 | Irtysh | | Dynamo Barnaul | 2:0 (0:0) | |||
Omsk | |||||||
09.05.1989 16:00 | Amur Blagoveshchensk | | Vulkan | 1:0 (0:0) | |||
Blagoveshchensk | |||||||
09.05.1989 | Lokomotiv Chita | | Avtomobilist Krasnoyarsk | 5:0 (1:0) | |||
Chita | |||||||
09.05.1989 | Luch Vladivostok | | Sayany | 4:1 | |||
Vladivostok | |||||||
09.05.1989 | Okean Nakhodka | | Metallurg Novokuznetsk | 1:0 | |||
Nakhodka | |||||||
09.05.1989 | Progress Biysk | | Sakhalin | 1:0 (1:0) | |||
Biysk | |||||||
09.05.1989 | Selenga | | Zvezda Irkutsk | 0:0 | |||
Ulan-Ude |
02.05.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 1:0 | |||
Khabarovsk | |||||||
02.05.1989 17:00 | Dynamo Barnaul | | Progress Biysk | 3:0 (1:0) | |||
Barnaul | |||||||
02.05.1989 13:00 | Sayany | | Selenga | 0:2 | |||
Abakan | |||||||
02.05.1989 | Tom | | Torpedo Rubtsovsk | 3:0 | |||
Tomsk | |||||||
02.05.1989 | Okean Nakhodka | | Vulkan | 0:0 | |||
Nakhodka | |||||||
02.05.1989 | Zvezda Irkutsk | | Chkalovets | 2:1 (1:0) | |||
Irkutsk | |||||||
25.04.1989 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Irtysh | 0:0 | |||
Krasnoyarsk | |||||||
25.04.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Lokomotiv Chita | 1:0 (0:0) | |||
Novokuznetsk | |||||||
25.04.1989 | Sakhalin | | Amur Blagoveshchensk | 1:1 | |||
Yuzhno-Sakhalinsk |
29.04.1989 18:00 | Luch Vladivostok | | Vulkan | 2:1 (1:0) | |||
Vladivostok | |||||||
29.04.1989 17:00 | Dynamo Barnaul | | Torpedo Rubtsovsk | 4:1 (2:0) | |||
Barnaul | |||||||
29.04.1989 | Tom | | Progress Biysk | 1:0 (1:0) | |||
Tomsk | |||||||
29.04.1989 | Avtomobilist Krasnoyarsk | | Chkalovets | 1:2 (0:0) | |||
Krasnoyarsk | |||||||
29.04.1989 | Metallurg Novokuznetsk | | Selenga | 7:1 | |||
Novokuznetsk | |||||||
29.04.1989 | Sakhalin | | Amur Komsomolsk-na-Amure | 1:1 (1:1) | |||
Yuzhno-Sakhalinsk | |||||||
28.04.1989 19:00 | Sayany | | Lokomotiv Chita | 0:1 (0:1) | |||
Abakan | |||||||
28.04.1989 19:00 | SKA Khabarovsk | | Amur Blagoveshchensk | 1:2 | |||
Khabarovsk | |||||||
28.04.1989 | Zvezda Irkutsk | | Irtysh | 1:0 (1:0) | |||
Irkutsk |
Local time
Now in database:
|
09.06.2024 current 1/16 finals of the Belarusian Cup 2024/25 added |
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
14:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
20:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
15:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
15:00 | |
17:00 | |
15:30 | |
16:00 | |
15:00 | |
18:00 | |
20:00 | |
20:00 | |
18:45 | |
20:45 | |
19:14 | |
20:00 | |
19:30 | |
20:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
20:30 | |
19:30 | |
21:00 | |
20:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
21:00 | |
19:00 | |
20:05 | |
17:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
18:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:00 | |
19:45 | |
20:00 | |
20:15 | |
20:45 | |
19:00 | |
19:00 | |
20:00 | |
21:30 | |
Local time | |
1:1 | |
0:1 | |
1:0 | |
0:1 | |
0:0 | |
1:6 | |
0:3 | |
1:3 | |
1:3 | |
2:3 | |
1:3 | |
1:0 | |
4:0 | |
1:3 | |
1:0 | |
0:0 | |
1:3 | |
1:2 | |
0:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
1:1 | |
4:2 | |
0:0 | |
2:5 | |
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |