Football matches in July 1995 |
Day 11 | |||||||||
30.07 | Mauritania | | Tunisia | 0:0 | |||||
Nouakchott | |||||||||
30.07 | Senegal | | Liberia | 3:0 (1:0) | |||||
Dakar | |||||||||
Day 10 | |||||||||
14.07 | Mauritania | | Togo | 2:1 (1:0) | |||||
Nouakchott | |||||||||
15.07 | Tunisia | | Senegal | 4:0 (0:0) | |||||
Tunis |
Day 6 | |||||||||
30.07 | Burkina Faso | | Ivory Coast | 1:1 (1:0) | |||||
Ouagadougou |
30.07 | Saint Vincent and Grenadines | | Trinidad and Tobago | 0:5 (0:2) | |||||
Cayman Islands |
30.07 | Cayman Islands | | Cuba | 0:3 (0:1) | |||||
Cayman Islands |
27.07 | Saint Vincent and Grenadines | | Cuba | 3:2 (0:1) | |||||
Cayman Islands | |||||||||
28.07 | Cayman Islands | | Trinidad and Tobago | 2:9 (1:2) | |||||
Cayman Islands |
Day 3 | |||||||||
25.07 | Antigua and Barbuda | | French Guiana | 2:1 (0:0) | |||||
25.07 | Cayman Islands | | Saint Vincent and Grenadines | 2:2 (2:1) | |||||
Day 2 | |||||||||
23.07 | Cayman Islands | | French Guiana | 1:0 (0:0) | |||||
23.07 | Saint Vincent and Grenadines | | Antigua and Barbuda | 5:1 (2:0) | |||||
Day 1 | |||||||||
21.07 | Cayman Islands | | Antigua and Barbuda | 2:0 (1:0) | |||||
21.07 | French Guiana | | Saint Vincent and Grenadines | 1:3 (1:2) | |||||
Team | G | W | D | L | F-A | P | ||||
1. | Saint Vincent and Grenadines | 3 | 2 | 1 | 0 | 10-4 | 7 | |||
2. | Cayman Islands | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-2 | 7 | |||
3. | Antigua and Barbuda | 3 | 1 | 0 | 2 | 3-8 | 3 | |||
4. | French Guiana | 3 | 0 | 0 | 3 | 2-6 | 0 |
Day 3 | |||||||||
23.07 | Cuba | | Saint Lucia | 2:0 (2:0) | |||||
Kingston | |||||||||
23.07 | Jamaica | | Trinidad and Tobago | 1:0 (1:0) | |||||
Kingston | |||||||||
Day 2 | |||||||||
21.07 | Jamaica | | Cuba | 1:2 (1:1) | |||||
Montego Bay | |||||||||
21.07 | Saint Lucia | | Trinidad and Tobago | 0:5 (0:3) | |||||
Montego Bay | |||||||||
Day 1 | |||||||||
19.07 | Jamaica | | Saint Lucia | 2:1 (1:1) | |||||
Kingston | |||||||||
19.07 | Trinidad and Tobago | | Cuba | 2:0 (1:0) | |||||
Kingston |
01.07 | Côte d'Ivoire | | Ghana | 2:0 (1:0) | |||||
01.07 | Peru | | Bolivia | 4:1 (1:1) | |||||
Lima | |||||||||
02.07 | Iceland | | Faroe Islands | 2:0 (1:0) | |||||
Neskaupstaður Neskaupstaður Völlur | |||||||||
22.07 | Algeria | | Tunisia | 2:1 (0:0) | |||||
22.07 | Norway | | France | 0:0 | |||||
Oslo | |||||||||
23.07 | Mali | | Côte d'Ivoire | 2:2 (2:0) | |||||
29.07 | Lithuania | | Belarus | 1:1 (1:0) | |||||
Vilnius |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
22.07 | Marathón | | Suchitepéquez | 5:0 | 1:1 | 6:1 | |||
Day 1 | |||||||||
16.07 | Suchitepéquez | | Marathón | 1:1 | |||||
Day 1 | |||||||||
26.07 | River Plate | | Vélez Sársfield | 1:1 (0:1) | |||||
Buenos Aires | |||||||||
26.07 | Grêmio | | Palmeiras | 5:0 (1:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
26.07 | Emelec | | Sporting Cristal | 3:1 (2:1) | |||||
Guayaquil | |||||||||
26.07 | Atlético Nacional | | Los Millonarios | 2:1 (1:1) | |||||
Medellín |
Köln | | Tirol | 1:3 (1:2) | ||||||
Köln | |||||||||
Bayer 04 | | OB | 5:2 (2:1) | ||||||
Leverkusen | |||||||||
Ceahlăul | | Metz | 0:2 (0:0) | ||||||
Piatra Neamţ | |||||||||
Strasbourg | | Vorwärts Steyr | 4:0 (1:0) | ||||||
Strasbourg | |||||||||
Bursaspor | | OFĪ | 2:1 (2:1) | ||||||
Bursa | |||||||||
Aarau | | Karlsruher | 1:2 aet (0:0, 1:1) | ||||||
Aarau | |||||||||
Bordeaux | | Eintracht Frankfurt | 3:0 (0:0) | ||||||
Bordeaux | |||||||||
Heerenveen | | Farul | 4:0 (2:0) | ||||||
Heerenveen |
Day 5 | |||||||||
Sheffield Wednesday | | AGF | 3:1 | ||||||
Rotherham | |||||||||
Górnik Zabrze | | Karlsruher | 1:6 (0:1) | ||||||
Zabrze | |||||||||
Day 4 | |||||||||
Karlsruher | | Sheffield Wednesday | 1:1 (1:0) | ||||||
Karlsruhe | |||||||||
AGF | | Basel | 2:1 (2:0) | ||||||
Århus | |||||||||
Day 3 | |||||||||
Sheffield Wednesday | | Górnik Zabrze | 3:2 (2:1) | ||||||
Rotherham | |||||||||
Basel | | Karlsruher | 2:3 (1:2) | ||||||
Basel | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Górnik Zabrze | | Basel | 1:2 (1:2) | ||||||
Zabrze | |||||||||
Karlsruher | | AGF | 3:0 (2:0) | ||||||
Karlsruhe |
Day 5 | |||||||||
Luzern | | Rudar Velenje | 1:1 (1:0) | ||||||
Luzern | |||||||||
Köln | | Tottenham Hotspur | 8:0 (4:0) | ||||||
Köln | |||||||||
Day 4 | |||||||||
Tottenham Hotspur | | Östers | 1:2 (1:1) | ||||||
Hove | |||||||||
Rudar Velenje | | Köln | 0:1 (0:1) | ||||||
Velenje | |||||||||
Day 3 | |||||||||
Köln | | Luzern | 2:2 (2:1) | ||||||
Köln | |||||||||
Östers | | Rudar Velenje | 3:1 (0:0) | ||||||
Växjö | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Rudar Velenje | | Tottenham Hotspur | 1:2 (1:1) | ||||||
Velenje | |||||||||
Luzern | | Östers | 3:2 (2:1) | ||||||
Luzern |
Day 5 | |||||||||
Tromsø | | Germinal | 0:2 (0:0) | ||||||
Tromsø | |||||||||
Universitatea Cluj | | Aarau | 2:3 (0:1) | ||||||
Cluj-Napoca | |||||||||
Day 4 | |||||||||
Germinal | | Universitatea Cluj | 4:1 (2:0) | ||||||
Antwerpen | |||||||||
Aarau | | HB Tórshavn | 6:1 (3:1) | ||||||
Aarau | |||||||||
Day 3 | |||||||||
HB Tórshavn | | Germinal | 1:1 (0:0) | ||||||
Toftir | |||||||||
Universitatea Cluj | | Tromsø | 0:1 (0:0) | ||||||
Cluj-Napoca | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Germinal | | Aarau | 3:3 (2:2) | ||||||
Kapellen Stadion Louis Lucas | |||||||||
Tromsø | | HB Tórshavn | 10:0 (5:0) | ||||||
Tromsø |
Day 5 | |||||||||
Næstved | | Ton Pentre | 2:0 (2:0) | ||||||
Næstved | |||||||||
União de Leiria | | Heerenveen | 1:0 (0:0) | ||||||
Marinha Grande | |||||||||
Day 4 | |||||||||
Ton Pentre | | União de Leiria | 0:3 (0:2) | ||||||
Cardiff | |||||||||
Heerenveen | | Békéscsabai Előre | 4:0 (1:0) | ||||||
Heerenveen | |||||||||
Day 3 | |||||||||
Békéscsabai Előre | | Ton Pentre | 4:0 (4:0) | ||||||
Békéscsaba | |||||||||
União de Leiria | | Næstved | 1:1 (1:0) | ||||||
Marinha Grande | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Ton Pentre | | Heerenveen | 0:7 (0:3) | ||||||
Cardiff | |||||||||
Næstved | | Békéscsabai Előre | 3:3 (0:2) | ||||||
Næstved |
Day 5 | |||||||||
HJK | | Bordeaux | 1:1 (0:0) | ||||||
Helsinki | |||||||||
OB | | Norrköping | 3:2 (2:1) | ||||||
Odense | |||||||||
Day 4 | |||||||||
Bordeaux | | OB | 4:0 (1:0) | ||||||
Bordeaux | |||||||||
Norrköping | | Bohemians Dublin | 5:0 (2:0) | ||||||
Norrköping | |||||||||
Day 3 | |||||||||
Bohemians Dublin | | Bordeaux | 0:2 (0:1) | ||||||
Dublin | |||||||||
OB | | HJK | 2:1 (0:0) | ||||||
Odense | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Bordeaux | | Norrköping | 6:2 (3:0) | ||||||
Bordeaux | |||||||||
HJK | | Bohemians Dublin | 3:2 (3:1) | ||||||
Helsinki |
Day 5 | |||||||||
Farul | | Dnepr Mogilev | 2:0 (1:0) | ||||||
Constanţa | |||||||||
Cannes | | Bečej | 1:0 (0:0) | ||||||
Cannes | |||||||||
Day 4 | |||||||||
Dnepr Mogilev | | Cannes | 2:2 (2:2) | ||||||
Minsk | |||||||||
Bečej | | Pogoń | 2:1 (1:0) | ||||||
Becej | |||||||||
Day 3 | |||||||||
Pogoń | | Dnepr Mogilev | 3:3 (1:0) | ||||||
Szczecin | |||||||||
Cannes | | Farul | 0:0 | ||||||
Cannes | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Dnepr Mogilev | | Bečej | 2:1 (1:0) | ||||||
Minsk | |||||||||
Farul | | Pogoń | 2:1 (1:0) | ||||||
Constanţa |
Day 5 | |||||||||
Hapoel Petach Tikva | | Strasbourg | 0:0 | ||||||
Petah Tikva | |||||||||
Tirol | | Gençlerbirliği | 3:2 (2:1) | ||||||
Innsbruck | |||||||||
Day 4 | |||||||||
Strasbourg | | Tirol | 4:0 (3:0) | ||||||
Strasbourg | |||||||||
Gençlerbirliği | | Floriana | 3:0 (2:0) | ||||||
Ankara | |||||||||
Day 3 | |||||||||
Floriana | | Strasbourg | 0:4 (0:2) | ||||||
Victoria | |||||||||
Tirol | | Hapoel Petach Tikva | 2:0 (1:0) | ||||||
Innsbruck | |||||||||
Day 2 | |||||||||
Strasbourg | | Gençlerbirliği | 4:1 (1:0) | ||||||
Strasbourg | |||||||||
Hapoel Petach Tikva | | Floriana | 1:1 | ||||||
Petah Tikva |
Day 5 | |||||||||
Īraklī́s | | Panerys | 3:1 | ||||||
Eintracht Frankfurt | | Vorwärts Steyr | 1:2 | ||||||
Day 4 | |||||||||
Panerys | | Eintracht Frankfurt | 0:4 | ||||||
Vorwärts Steyr | | Spartak Plovdiv | 2:0 | ||||||
Day 3 | |||||||||
Spartak Plovdiv | | Panerys | 3:0 | ||||||
Eintracht Frankfurt | | Īraklī́s | 5:1 | ||||||
Day 2 | |||||||||
Panerys | | Vorwärts Steyr | 1:1 | ||||||
Īraklī́s | | Spartak Plovdiv | 0:0 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Thai Farmers Bank | | Yokohama Flügels | 1:1 (0:0) | ||||||
Suphanburi |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
30.07 | Santos Laguna | | FAS | 0:0 | 0:3 (0:2) | 0:3 | |||
Torreón | |||||||||
Day 1 | |||||||||
22.07 | FAS | | Santos Laguna | 3:0 (2:0) | |||||
Santa Ana |
Day 18 | |||||||||
26.07 16:00 | Spartak-Alaniya | | Chernomorets | 3:0 (2:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
29.07 16:00 | Tekstilshchik | | Krylia Sovetov | 1:2 (1:0) | |||||
Kamyshin | |||||||||
29.07 16:00 | Dynamo-Gazovik | | Dynamo Moscow | 2:2 (2:1) | |||||
Tyumen | |||||||||
29.07 16:00 | KAMAZ-Chally | | Uralmash | 4:0 (3:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
29.07 16:00 | Spartak Moscow | | Zhemchuzhina | 6:0 (3:0) | |||||
Moscow | |||||||||
29.07 16:00 | Torpedo | | Rotor | 3:0 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
29.07 16:00 | Rostselmash | | Lokomotiv Moscow | 0:2 (0:1) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
29.07 16:00 | CSKA | | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | 4:0 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
Day 17 | |||||||||
22.07 16:00 | Dynamo Moscow | | CSKA | 0:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
22.07 16:00 | Krylia Sovetov | | KAMAZ-Chally | 2:1 (2:0) | |||||
Samara | |||||||||
22.07 16:00 | Uralmash | | Dynamo-Gazovik | 5:0 (2:0) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
22.07 16:00 | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | | Tekstilshchik | 4:1 (1:1) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
22.07 16:00 | Lokomotiv Moscow | | Spartak-Alaniya | 4:1 (2:1) | |||||
Moscow | |||||||||
22.07 16:00 | Rotor | | Spartak Moscow | 1:1 (0:1) | |||||
Volgograd | |||||||||
22.07 16:00 | Zhemchuzhina | | Torpedo | 3:1 (0:1) | |||||
Sochi | |||||||||
22.07 16:00 | Chernomorets | | Rostselmash | 2:1 (1:0) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
Day 16 | |||||||||
15.07 16:00 | Rostselmash | | Rotor | 0:4 (0:2) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
15.07 16:00 | CSKA | | Uralmash | 2:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
15.07 16:00 | Tekstilshchik | | Dynamo Moscow | 1:2 (1:1) | |||||
Kamyshin | |||||||||
15.07 16:00 | Dynamo-Gazovik | | Krylia Sovetov | 3:2 (1:2) | |||||
Tyumen | |||||||||
15.07 16:00 | KAMAZ-Chally | | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | 1:1 (1:1) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
15.07 16:00 | Spartak Moscow | | Chernomorets | 5:0 (3:0) | |||||
Moscow | |||||||||
15.07 16:00 | Torpedo | | Lokomotiv Moscow | 1:0 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
15.07 16:00 | Spartak-Alaniya | | Zhemchuzhina | 5:0 (2:0) | |||||
Vladikavkaz |
Day 15 | |||||||||
08.07 16:00 | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | | Torpedo | 2:3 (0:2) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
08.07 16:00 | Dynamo Moscow | | Spartak-Alaniya | 1:2 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
08.07 16:00 | Lokomotiv Moscow | | CSKA | 0:1 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
08.07 16:00 | Rotor | | Dynamo-Gazovik | 5:4 (3:2) | |||||
Volgograd | |||||||||
08.07 16:00 | Zhemchuzhina | | KAMAZ-Chally | 4:2 (2:0) | |||||
Sochi | |||||||||
08.07 16:00 | Chernomorets | | Tekstilshchik | 2:2 (1:1) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
08.07 16:00 | Krylia Sovetov | | Spartak Moscow | 1:6 (1:3) | |||||
Samara | |||||||||
08.07 16:00 | Uralmash | | Rostselmash | 2:0 (0:0) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
Day 14 | |||||||||
01.07 16:00 | KAMAZ-Chally | | Lokomotiv Moscow | 0:2 (0:2) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
01.07 16:00 | Torpedo | | Krylia Sovetov | 0:0 | |||||
Moscow | |||||||||
01.07 16:00 | Rostselmash | | Dynamo Moscow | 2:2 (0:2) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
01.07 16:00 | CSKA | | Zhemchuzhina | 4:0 (3:0) | |||||
Moscow | |||||||||
01.07 16:00 | Spartak Moscow | | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | 3:1 (2:1) | |||||
Moscow | |||||||||
01.07 16:00 | Spartak-Alaniya | | Uralmash | 4:2 (2:1) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
01.07 16:00 | Tekstilshchik | | Rotor | 1:0 (0:0) | |||||
Kamyshin | |||||||||
01.07 16:00 | Dynamo-Gazovik | | Chernomorets | 1:2 (1:1) | |||||
Tyumen | |||||||||
Day 3 | |||||||||
04.07 16:00 | Spartak-Alaniya | | CSKA | 2:1 (0:1) | |||||
Vladikavkaz |
Day 24 | |||||||||
26.07 | Torpedo Arzamas | | Luch | 0:0 | |||||
Arzamas | |||||||||
26.07 | Neftekhimik | | Okean | 2:0 (1:0) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
26.07 | Shinnik | | Uralan | 2:0 (1:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
26.07 | Lokomotiv | | Zenit | 3:0 (1:0) | |||||
Chita | |||||||||
26.07 | Zverda | | Baltika | 2:1 (1:1) | |||||
Irkutsk | |||||||||
26.07 | Asmaral | | Kolos | 3:1 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
26.07 18:00 | Saturn-1991 | | Dynamo | 2:1 (0:1) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
26.07 18:00 | Torpedo Volzhskiy | | Fakel | 1:1 (1:0) | |||||
Volzhsky | |||||||||
26.07 18:30 | Chkalovets | | Zarya | 2:2 (0:0) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
26.07 19:00 | Sokol-PZhD | | Lada | 1:0 (0:0) | |||||
Saratov | |||||||||
26.07 19:00 | Irtysh | | Druzhba | 1:3 (0:1) | |||||
Omsk | |||||||||
Day 23 | |||||||||
23.07 | Torpedo Arzamas | | Okean | 2:0 (1:0) | |||||
Arzamas | |||||||||
23.07 | Neftekhimik | | Luch | 1:0 (1:0) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
23.07 | Saturn-1991 | | Uralan | 4:1 (1:1) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
23.07 | Shinnik | | Dynamo | 5:2 (2:1) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
23.07 | Lokomotiv | | Baltika | 1:0 (1:0) | |||||
Chita | |||||||||
23.07 | Zverda | | Zenit | 2:0 (0:0) | |||||
Irkutsk | |||||||||
23.07 | Asmaral | | Druzhba | 2:1 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
23.07 18:00 | Torpedo Volzhskiy | | Lada | 3:2 (1:1) | |||||
Volzhsky | |||||||||
23.07 19:00 | Sokol-PZhD | | Fakel | 2:1 (1:0) | |||||
Saratov | |||||||||
23.07 19:00 | Irtysh | | Kolos | 4:0 (1:0) | |||||
Omsk |
Day 22 | |||||||||
10.07 | Torpedo Arzamas | | Dynamo | 1:0 (1:0) | |||||
Arzamas | |||||||||
10.07 | Neftekhimik | | Uralan | 2:1 (1:1) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
10.07 | Shinnik | | Baltika | 1:1 (0:1) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
10.07 | Zverda | | Lada | 0:1 (0:1) | |||||
Irkutsk | |||||||||
10.07 18:00 | Zarya | | Okean | 5:0 (3:0) | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
10.07 18:00 | Saturn-1991 | | Zenit | 0:3 (0:1) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
10.07 18:00 | Torpedo Volzhskiy | | Kolos | 3:0 (3:0) | |||||
Volzhsky | |||||||||
10.07 18:30 | Chkalovets | | Luch | 2:0 (1:0) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
10.07 18:30 | Lokomotiv | | Fakel | 3:1 (2:0) | |||||
Chita | |||||||||
10.07 19:00 | Sokol-PZhD | | Druzhba | 2:0 (1:0) | |||||
Saratov | |||||||||
Day 21 | |||||||||
07.07 | Torpedo Arzamas | | Uralan | 1:0 (0:0) | |||||
Arzamas | |||||||||
07.07 | Neftekhimik | | Dynamo | 1:0 (1:0) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
07.07 | Shinnik | | Zenit | 0:0 | |||||
Yaroslavl | |||||||||
07.07 | Zverda | | Fakel | 2:1 (1:0) | |||||
Irkutsk | |||||||||
07.07 18:00 | Zarya | | Luch | 1:0 (0:0) | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
07.07 18:00 | Torpedo Volzhskiy | | Druzhba | 3:1 (3:0) | |||||
Volzhsky | |||||||||
07.07 18:30 | Chkalovets | | Okean | 1:0 (0:0) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
07.07 18:30 | Lokomotiv | | Lada | 1:2 (1:1) | |||||
Chita | |||||||||
07.07 19:00 | Sokol-PZhD | | Kolos | 3:0 (0:0) | |||||
Saratov | |||||||||
07.07 19:00 | Irtysh | | Asmaral | 3:0 (2:0) | |||||
Omsk | |||||||||
07.07 20:00 | Saturn-1991 | | Baltika | 0:3 (0:1) | |||||
Saint Petersburg |
Day 24 | |||||||||
27.07 | Avangard-Kortek | | Venets | 0:1 (0:1) | |||||
Kolomna | |||||||||
27.07 | Avtodor-BMK | | Torpedo Taganrog | 1:1 (0:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
27.07 | Avtozapchast | | SKA Rostov-on-Don | 5:0 (2:0) | |||||
Baksan | |||||||||
27.07 | GFK Orekhovo | | Iriston | 1:0 (0:0) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
27.07 | Dynamo Vologda | | Anzhi | 1:1 (0:1) | |||||
Vologda | |||||||||
27.07 | Trion-Volga | | Metallurg Lipetsk | 0:0 | |||||
Tver | |||||||||
27.07 | CSK VVS-Kristall | | Salyut | 1:0 (0:0) | |||||
Smolensk | |||||||||
27.07 18:00 | Lokomotiv | | Spartak-Nalchik | 1:1 (0:1) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
27.07 18:00 | Spartak Shchyolkovo | | Gekris | 1:0 (0:0) | |||||
Ivanteevka | |||||||||
27.07 18:00 | FK Gatchina | | Kavkazkabel | 2:1 (1:1) | |||||
Gatchina | |||||||||
27.07 19:00 | Kuban | | Energiya | 0:0 | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 23 | |||||||||
24.07 | Avangard-Kortek | | Gekris | 1:0 (1:0) | |||||
Kolomna | |||||||||
24.07 | Avtodor-BMK | | SKA Rostov-on-Don | 5:0 (3:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
24.07 | Avtozapchast | | Torpedo Taganrog | 2:1 (2:0) | |||||
Baksan | |||||||||
24.07 | GFK Orekhovo | | Anzhi | 0:0 | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
24.07 | Dynamo Vologda | | Iriston | 2:3 (1:3) | |||||
Vologda | |||||||||
24.07 | Lokomotiv | | Kavkazkabel | 1:0 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
24.07 | Trion-Volga | | Salyut | 1:1 (0:1) | |||||
Tver | |||||||||
24.07 | CSK VVS-Kristall | | Metallurg Lipetsk | 2:0 (0:0) | |||||
Smolensk | |||||||||
24.07 18:00 | Spartak Shchyolkovo | | Venets | 4:0 (2:0) | |||||
Ivanteevka | |||||||||
24.07 18:00 | FK Gatchina | | Spartak-Nalchik | 3:2 (1:2) | |||||
Gatchina |
Day 22 | |||||||||
11.07 | Avangard-Kortek | | Anzhi | 0:2 (0:1) | |||||
Kolomna | |||||||||
11.07 | Avtodor-BMK | | Metallurg Lipetsk | 1:2 (1:1) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
11.07 | Avtozapchast | | Salyut | 3:2 (1:0) | |||||
Baksan | |||||||||
11.07 | GFK Orekhovo | | Spartak-Nalchik | 0:4 (0:1) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
11.07 | Dynamo Vologda | | Kavkazkabel | 2:0 (0:0) | |||||
Vologda | |||||||||
11.07 | Lokomotiv | | Torpedo Taganrog | 0:2 (0:2) | |||||
Krasnoye Selo | |||||||||
11.07 | FK Gatchina | | SKA Rostov-on-Don | 4:0 (2:0) | |||||
Gatchina | |||||||||
11.07 | Energiya | | Gekris | 0:1 (0:0) | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
11.07 18:00 | Spartak Shchyolkovo | | Iriston | 5:0 (1:0) | |||||
Ivanteevka | |||||||||
11.07 19:00 | Kuban | | Venets | 5:0 (2:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 21 | |||||||||
08.07 | Avangard-Kortek | | Iriston | 7:0 (5:0) | |||||
Kolomna | |||||||||
08.07 | Avtodor-BMK | | Salyut | 4:0 (1:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
08.07 | Avtozapchast | | Metallurg Lipetsk | 2:1 (2:1) | |||||
Baksan | |||||||||
08.07 | GFK Orekhovo | | Kavkazkabel | 0:3 (0:2) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
08.07 | Dynamo Vologda | | Spartak-Nalchik | 1:1 (0:0) | |||||
Vologda | |||||||||
08.07 | Lokomotiv | | SKA Rostov-on-Don | 4:1 (1:0) | |||||
Krasnoye Selo | |||||||||
08.07 | Trion-Volga | | CSK VVS-Kristall | 1:5 (1:1) | |||||
Tver | |||||||||
08.07 | Energiya | | Venets | 3:0 | |||||
Pyatigorsk | |||||||||
08.07 18:00 | Spartak Shchyolkovo | | Anzhi | 2:0 (1:0) | |||||
Ivanteevka | |||||||||
08.07 18:00 | FK Gatchina | | Torpedo Taganrog | 1:2 (0:1) | |||||
Gatchina | |||||||||
08.07 19:00 | Kuban | | Gekris | 2:7 (2:4) | |||||
Krasnodar |
Day 24 | |||||||||
27.07 | Rubin | | Spartak Ryazan | 0:0 | |||||
Kazan | |||||||||
27.07 | Torpedo Pavlovo | | Saturn | 1:1 (0:0) | |||||
Pavlovo | |||||||||
27.07 16:00 | Torpedo Vladimir | | Nosta | 2:4 (2:1) | |||||
Vladimir | |||||||||
27.07 17:30 | Uralets | | Volgar-Gazprom | 0:2 (0:2) | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
27.07 18:00 | Svetotechnika | | Zenit | 2:1 (1:1) | |||||
Saransk | |||||||||
27.07 18:00 | SKD | | Gazovik-Gazprom | 1:2 (0:1) | |||||
Samara | |||||||||
27.07 18:00 | Tekstilshchik | | Metallurg Magnitogorsk | 1:0 (0:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
27.07 18:00 | UralAZ | | Lada | 2:3 (1:3) | |||||
Miass | |||||||||
27.07 18:30 | Zvezda Perm | | Zvezda Gorodishche | 1:1 (0:1) | |||||
Perm | |||||||||
Day 23 | |||||||||
24.07 | Torpedo Pavlovo | | Spartak Ryazan | 1:0 (0:0) | |||||
Pavlovo | |||||||||
24.07 17:50 | Uralets | | Zvezda Gorodishche | 2:0 (1:0) | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
24.07 18:00 | Rubin | | Saturn | 1:2 (0:1) | |||||
Kazan | |||||||||
24.07 18:00 | Svetotechnika | | Gazovik-Gazprom | 0:3 (0:1) | |||||
Saransk | |||||||||
24.07 18:00 | Sibir | | Lada | 1:1 (0:1) | |||||
Kurgan | |||||||||
24.07 18:00 | SKD | | Zenit | 1:0 (0:0) | |||||
Samara | |||||||||
24.07 18:00 | Tekstilshchik | | Nosta | 5:2 (1:1) | |||||
Ivanovo | |||||||||
24.07 18:00 | Torpedo Vladimir | | Metallurg Magnitogorsk | 5:0 (3:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
24.07 18:30 | Zvezda Perm | | Volgar-Gazprom | 2:0 (2:0) | |||||
Perm |
Day 22 | |||||||||
11.07 | Rubin | | Arsenal | 0:0 | |||||
Kazan | |||||||||
11.07 | Svetotechnika | | Lada | 1:0 (0:0) | |||||
Saransk | |||||||||
11.07 | Torpedo Pavlovo | | Industria | 1:0 (1:0) | |||||
Pavlovo | |||||||||
11.07 17:30 | Uralets | | Nosta | 1:1 (0:1) | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
11.07 18:00 | Tekstilshchik | | Gazovik-Gazprom | 0:0 | |||||
Ivanovo | |||||||||
11.07 18:00 | Torpedo Vladimir | | Zenit | 1:0 (0:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
11.07 18:00 | UralAZ | | Spartak Ryazan | 1:1 (1:1) | |||||
Miass | |||||||||
11.07 18:30 | Zvezda Perm | | Metallurg Magnitogorsk | 0:0 | |||||
Perm | |||||||||
11.07 19:00 | Sibir | | Saturn | 0:2 (0:1) | |||||
Kurgan | |||||||||
Day 21 | |||||||||
08.07 | Rubin | | Industria | 1:2 (0:1) | |||||
Kazan | |||||||||
08.07 | SKD | | Lada | 1:4 (0:4) | |||||
Samara | |||||||||
08.07 | Torpedo Pavlovo | | Arsenal | 0:1 (0:1) | |||||
Pavlovo | |||||||||
08.07 16:00 | UralAZ | | Saturn | 2:1 (1:1) | |||||
Miass Zarya Stadium | |||||||||
08.07 17:00 | Tekstilshchik | | Zenit | 6:1 (3:0) | |||||
Ivanovo | |||||||||
08.07 18:00 | Volgar-Gazprom | | Zvezda Gorodishche | 0:0 | |||||
Astrakhan | |||||||||
08.07 18:00 | Torpedo Vladimir | | Gazovik-Gazprom | 0:3 (0:1) | |||||
Vladimir | |||||||||
08.07 18:00 | Uralets | | Metallurg Magnitogorsk | 3:4 (3:0) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
08.07 18:30 | Zvezda Perm | | Nosta | 0:1 (0:0) | |||||
Perm | |||||||||
08.07 19:00 | Sibir | | Spartak Ryazan | 2:0 (0:0) | |||||
Kurgan | |||||||||
Day 20 | |||||||||
01.07 18:00 | Zenit | | Uralets | 0:3 (0:0) | |||||
Izhevsk |
Day 18 | |||||||||
22.07 | Amur | | Dynamo Barnaul | 2:0 (1:0) | |||||
Blagoveshchensk | |||||||||
22.07 | Dynamo Yakutsk | | Torpedo Rubtsovsk | 3:0 | |||||
Yakutsk Spartak Stadium | |||||||||
22.07 | Irtysh | | Tom | 1:0 (0:0) | |||||
Tobolsk | |||||||||
22.07 | Kuzbass | | Selenga | 1:0 (0:0) | |||||
Kemerovo | |||||||||
22.07 | Metallurg-ZAPSIB | | Angara | 6:1 (4:0) | |||||
Novokuznetsk | |||||||||
22.07 | Motor | | Metallurg Krasnoyarsk | 0:0 | |||||
Prokopyevsk | |||||||||
22.07 | FK Mezhdurechensk | | Viktoria | 0:4 (0:0) | |||||
Mezhdurechensk | |||||||||
22.07 16:45 | Samotlor-XXI | | Dynamo Omsk | 0:1 (0:1) | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
Day 17 | |||||||||
19.07 | Amur | | Torpedo Rubtsovsk | 3:1 (1:0) | |||||
Blagoveshchensk | |||||||||
19.07 | Dynamo Yakutsk | | Dynamo Barnaul | 1:2 (0:2) | |||||
Yakutsk Spartak Stadium | |||||||||
19.07 | Irtysh | | Dynamo Omsk | 3:1 (1:0) | |||||
Tobolsk | |||||||||
19.07 | Kuzbass | | Angara | 4:0 (3:0) | |||||
Kemerovo | |||||||||
19.07 | Metallurg-ZAPSIB | | Selenga | 3:0 (1:0) | |||||
Novokuznetsk | |||||||||
19.07 | Motor | | Viktoria | 1:0 (1:0) | |||||
Prokopyevsk | |||||||||
19.07 | Samotlor-XXI | | Tom | 0:1 (0:1) | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
19.07 | FK Mezhdurechensk | | Metallurg Krasnoyarsk | 0:4 (0:2) | |||||
Mezhdurechensk | |||||||||
19.07 19:00 | SKA Khabarovsk | | Sakhalin | 3:0 (0:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
Day 16 | |||||||||
12.07 | Angara | | Motor | 1:1 (0:0) | |||||
Angarsk | |||||||||
12.07 | Viktoria | | Amur | 1:1 (1:1) | |||||
Nazarovo | |||||||||
12.07 | Dynamo Barnaul | | Samotlor-XXI | 4:0 (2:0) | |||||
Barnaul | |||||||||
12.07 | Sakhalin | | Metallurg-ZAPSIB | 2:1 (0:1) | |||||
Kholmsk | |||||||||
12.07 | Selenga | | FK Mezhdurechensk | 4:0 (0:0) | |||||
Ulan-Ude | |||||||||
12.07 | Torpedo Rubtsovsk | | Irtysh | 4:2 (2:1) | |||||
Rubtsovsk | |||||||||
12.07 19:00 | Metallurg Krasnoyarsk | | Dynamo Yakutsk | 2:0 (0:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
12.07 19:00 | SKA Khabarovsk | | Kuzbass | 0:1 (0:1) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
Day 15 | |||||||||
09.07 | Angara | | FK Mezhdurechensk | 2:1 (0:1) | |||||
Angarsk | |||||||||
09.07 | Viktoria | | Dynamo Yakutsk | 2:0 (1:0) | |||||
Nazarovo | |||||||||
09.07 | Dynamo Barnaul | | Irtysh | 2:1 (0:1) | |||||
Barnaul | |||||||||
09.07 | Sakhalin | | Kuzbass | 3:2 (1:0) | |||||
Kholmsk | |||||||||
09.07 | Selenga | | Motor | 2:1 (1:1) | |||||
Ulan-Ude | |||||||||
09.07 | Torpedo Rubtsovsk | | Samotlor-XXI | 1:1 (1:1) | |||||
Rubtsovsk | |||||||||
09.07 17:00 | Metallurg Krasnoyarsk | | Amur | 3:1 (2:0) | |||||
Krasnoyarsk | |||||||||
09.07 18:00 | Dynamo Omsk | | Tom | 2:0 (0:0) | |||||
Omsk | |||||||||
09.07 19:00 | SKA Khabarovsk | | Metallurg-ZAPSIB | 2:1 (1:0) | |||||
Khabarovsk | |||||||||
Day 14 | |||||||||
01.07 | Amur | | Angara | 5:1 (3:0) | |||||
Blagoveshchensk | |||||||||
01.07 | Dynamo Yakutsk | | Selenga | 2:0 (0:0) | |||||
Yakutsk Spartak Stadium | |||||||||
01.07 | Irtysh | | Metallurg Krasnoyarsk | 3:2 (2:0) | |||||
Tobolsk | |||||||||
01.07 | Motor | | Sakhalin | 1:1 (1:1) | |||||
Prokopyevsk | |||||||||
01.07 | Samotlor-XXI | | Viktoria | 0:3 (0:1) | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
01.07 | FK Mezhdurechensk | | SKA Khabarovsk | 1:3 (0:1) | |||||
Mezhdurechensk | |||||||||
01.07 18:00 | Dynamo Omsk | | Torpedo Rubtsovsk | 1:0 (0:0) | |||||
Omsk | |||||||||
01.07 19:00 | Tom | | Dynamo Barnaul | 0:1 (0:1) | |||||
Tomsk |
Day 15 | |||||||||
17.07 | Avangard | | Ritm | 3:0 (1:0) | |||||
Kursk | |||||||||
17.07 | APK | | FK Volgodonsk | 1:4 (1:2) | |||||
17.07 | Luch | | Rotor-D | 4:2 (2:1) | |||||
Tula | |||||||||
17.07 | Metallurg Krasnty Sulin | | Kuban | 2:0 (0:0) | |||||
17.07 | Niva | | Istochnik | 1:0 (1:0) | |||||
17.07 | Spartak-Bratskiy | | Shakhtyor | 2:1 (0:1) | |||||
17.07 17:00 | FK Orel | | Lokomotiv Liski | 3:0 (0:0) | |||||
Oryol | |||||||||
17.07 18:00 | Lokomotiv Yelyets | | Dynamo Mikhailovka | 3:1 (0:0) | |||||
Yelets | |||||||||
Day 14 | |||||||||
14.07 | Avangard | | Lokomotiv Liski | 1:1 (1:0) | |||||
Kursk | |||||||||
14.07 | APK | | Kuban | 1:1 (1:1) | |||||
14.07 | Luch | | Dynamo Mikhailovka | 1:1 (1:0) | |||||
Tula | |||||||||
14.07 | Metallurg Krasnty Sulin | | FK Volgodonsk | 1:0 (1:0) | |||||
14.07 | Niva | | Shakhtyor | 2:1 (1:1) | |||||
14.07 | Spartak-Bratskiy | | Istochnik | 1:1 (1:1) | |||||
14.07 17:00 | FK Orel | | Ritm | 3:1 (1:0) | |||||
Oryol | |||||||||
14.07 18:00 | Lokomotiv Yelyets | | Rotor-D | 2:1 (1:0) | |||||
Yelets | |||||||||
Day 13 | |||||||||
07.07 | FK Volgodonsk | | Niva | 3:0 (2:0) | |||||
Volgodonsk | |||||||||
07.07 | Dynamo Mikhailovka | | FK Orel | 2:2 (1:1) | |||||
Mikhaylovka | |||||||||
07.07 | Istochnik | | APK | 2:1 (2:1) | |||||
07.07 | Kuban | | Spartak-Bratskiy | 2:1 (1:0) | |||||
07.07 | Ritm | | Luch | 1:2 (1:1) | |||||
Alekseevka | |||||||||
07.07 | Rotor-D | | Avangard | 2:4 (1:2) | |||||
07.07 | Shakhtyor | | Metallurg Krasnty Sulin | 0:1 (0:0) | |||||
07.07 18:30 | Lokomotiv Liski | | Lokomotiv Yelyets | 2:0 (0:0) | |||||
Liski | |||||||||
Day 12 | |||||||||
04.07 | FK Volgodonsk | | Spartak-Bratskiy | 6:0 (3:0) | |||||
Volgodonsk | |||||||||
04.07 | Dynamo Mikhailovka | | Avangard | 2:1 (1:1) | |||||
Mikhaylovka | |||||||||
04.07 | Kuban | | Niva | 0:0 | |||||
04.07 | Ritm | | Lokomotiv Yelyets | 0:2 (0:0) | |||||
04.07 | Rotor-D | | FK Orel | 4:0 (3:0) | |||||
04.07 | Shakhtyor | | APK | 5:0 (2:0) | |||||
04.07 18:30 | Lokomotiv Liski | | Luch | 2:1 (1:1) | |||||
Liski |
Day 26 | |||||||||
30.07 | Avtomobilist | | FK Moskovsky-Selyatino | 2:1 (1:0) | |||||
30.07 | Asmaral-D | | Krasnogvardeyets | 0:3 | |||||
30.07 | Dynamo-2 | | Fabus | 0:1 (0:1) | |||||
30.07 | Dynamo-D Moskva | | Monolit | 0:1 (0:0) | |||||
30.07 | Kosmos | | Oka | 3:1 (2:1) | |||||
30.07 | Lokomotiv-D | | FK Chertanovo | 4:1 (2:1) | |||||
30.07 | Mashinostroitel Moskva | | Torgmash | 3:0 (1:0) | |||||
30.07 | Spartak-D | | Trasko | 5:0 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
30.07 | Don | | Torpedo Mytishchi | 3:0 (0:0) | |||||
30.07 | Torpedo-D | | Smena | 1:0 (1:0) | |||||
30.07 | CSKA-D | | Mosenergo | 0:1 (0:1) | |||||
Petushki | |||||||||
Day 25 | |||||||||
26.07 | Don | | Mashinostroitel Moskva | 4:0 (0:0) | |||||
26.07 | Krasnogvardeyets | | Spartak-D | 1:2 (0:2) | |||||
Dzerzhinsky | |||||||||
26.07 | Mosenergo | | Torpedo-D | 0:0 | |||||
26.07 | Oka | | Dynamo-2 | 2:1 (2:1) | |||||
Kolomna | |||||||||
26.07 | FK Moskovsky-Selyatino | | Torpedo Mytishchi | 4:1 (2:0) | |||||
26.07 | Smena | | Lokomotiv-D | 1:1 (0:1) | |||||
26.07 | Titan | | Avtomobilist | 1:0 (0:0) | |||||
26.07 | Torgmash | | Kosmos | 2:1 (1:0) | |||||
26.07 | Trasko | | Dynamo-D Moskva | 3:6 (0:5) | |||||
26.07 | FK Chertanovo | | Asmaral-D | 3:0 (2:0) | |||||
Day 24 | |||||||||
23.07 | Avtomobilist | | Fabus | 1:0 (1:0) | |||||
23.07 | Asmaral-D | | Smena | 0:3 | |||||
23.07 | Dynamo-2 | | Torgmash | 1:2 (1:0) | |||||
23.07 | Dynamo-D Moskva | | Krasnogvardeyets | 5:1 (2:0) | |||||
23.07 | Kosmos | | Don | 2:1 (2:1) | |||||
23.07 | Lokomotiv-D | | Mosenergo | 0:3 | |||||
23.07 | Mashinostroitel Moskva | | FK Moskovsky-Selyatino | 3:3 (1:2) | |||||
23.07 | Spartak-D | | FK Chertanovo | 2:1 (2:1) | |||||
Moscow | |||||||||
23.07 | Torpedo Mytishchi | | Titan | 3:0 (1:0) | |||||
23.07 | CSKA-D | | Trasko | 5:2 (0:1) | |||||
Petushki |
Day 23 | |||||||||
16.07 | Krasnogvardeyets | | Torpedo-D | 0:4 | |||||
16.07 | Monolit | | Asmaral-D | 3:1 (1:0) | |||||
16.07 | Mosenergo | | Spartak-D | 1:6 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
16.07 | Oka | | Torpedo Mytishchi | 0:0 | |||||
16.07 | FK Moskovsky-Selyatino | | Dynamo-2 | 5:0 (2:0) | |||||
16.07 | Smena | | Dynamo-D Moskva | 1:1 (0:0) | |||||
16.07 | Titan | | Kosmos | 2:2 (2:1) | |||||
16.07 | Torgmash | | Avtomobilist | 4:2 (2:2) | |||||
16.07 | Trasko | | Lokomotiv-D | 0:0 | |||||
16.07 | Fabus | | Mashinostroitel Moskva | 0:3 (0:1) | |||||
16.07 | FK Chertanovo | | CSKA-D | 2:3 (2:1) | |||||
Day 22 | |||||||||
12.07 | Asmaral-D | | Trasko | 1:2 (0:2) | |||||
12.07 | Dynamo-2 | | Titan | 0:2 (0:2) | |||||
12.07 | Dynamo-D Moskva | | Mosenergo | 3:1 (2:1) | |||||
12.07 | Kosmos | | Fabus | 1:0 (1:0) | |||||
12.07 | Lokomotiv-D | | Krasnogvardeyets | 0:6 (0:4) | |||||
12.07 | Mashinostroitel Moskva | | Oka | 0:0 | |||||
12.07 | Spartak-D | | Monolit | 4:0 (3:0) | |||||
Moscow | |||||||||
12.07 | Torpedo Mytishchi | | Torgmash | 0:0 | |||||
12.07 | Torpedo-D | | FK Chertanovo | 1:0 (0:0) | |||||
12.07 | CSKA-D | | Smena | 3:0 (2:0) | |||||
Petushki | |||||||||
12.07 18:00 | Avtomobilist | | Don | 0:1 (0:1) | |||||
Noginsk | |||||||||
Day 21 | |||||||||
09.07 | Torpedo Mytishchi | | Don | 1:1 (1:1) | |||||
09.07 | Krasnogvardeyets | | Asmaral-D | 3:1 (2:1) | |||||
09.07 | Monolit | | Dynamo-D Moskva | 1:1 (0:1) | |||||
09.07 | Mosenergo | | CSKA-D | 2:2 (1:1) | |||||
09.07 | Oka | | Kosmos | 0:0 | |||||
09.07 | FK Moskovsky-Selyatino | | Avtomobilist | 2:1 (1:1) | |||||
09.07 | Smena | | Torpedo-D | 0:2 (0:1) | |||||
09.07 | Torgmash | | Mashinostroitel Moskva | 3:0 (1:0) | |||||
09.07 | Trasko | | Spartak-D | 0:8 (0:5) | |||||
Mosrentgen | |||||||||
09.07 | Fabus | | Dynamo-2 | 3:0 (1:0) | |||||
09.07 | FK Chertanovo | | Lokomotiv-D | 2:1 (1:0) | |||||
Day 20 | |||||||||
02.07 | Avtomobilist | | Titan | 1:1 (1:0) | |||||
02.07 | Asmaral-D | | FK Chertanovo | 2:4 (1:1) | |||||
02.07 | Dynamo-2 | | Oka | 2:0 (1:0) | |||||
02.07 | Dynamo-D Moskva | | Trasko | 3:1 (0:0) | |||||
02.07 | Kosmos | | Torgmash | 2:0 (1:0) | |||||
02.07 | Lokomotiv-D | | Smena | 0:2 (0:1) | |||||
02.07 | Mashinostroitel Moskva | | Don | 0:1 (0:0) | |||||
02.07 | Spartak-D | | Krasnogvardeyets | 3:1 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
02.07 | Torpedo Mytishchi | | FK Moskovsky-Selyatino | 1:1 (0:1) | |||||
02.07 | Torpedo-D | | Mosenergo | 1:3 (0:2) | |||||
02.07 | CSKA-D | | Monolit | 2:0 (0:0) | |||||
Petushki |
Day 14 | |||||||||
12.07 | Bulat | | Turbostroitel | 0:0 | |||||
12.07 | Vympel | | Zenit-D | 1:0 (0:0) | |||||
12.07 | Dynamo Sankt-Petersburg | | Kraneks | 1:0 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
12.07 | Mashinostroitel Pskov | | Spartak Kostroma | 2:2 (0:1) | |||||
12.07 | Metallurg Pikalevo | | Volochanin | 2:2 (0:0) | |||||
Day 13 | |||||||||
09.07 | Bulat | | Volochanin | 1:0 (0:0) | |||||
09.07 | Dynamo Sankt-Petersburg | | Spartak Kostroma | 2:0 (1:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
09.07 | Kristall Dyatkovo | | Dynamo Bryansk | 1:0 (1:0) | |||||
09.07 | Mashinostroitel Pskov | | Kraneks | 3:1 (2:1) | |||||
09.07 | Metallurg Pikalevo | | Turbostroitel | 0:0 | |||||
09.07 | Neftyanik Yaroslavl | | Zenit-D | 2:1 (0:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
Day 12 | |||||||||
01.07 | Dynamo Bryansk | | Vympel | 2:0 (0:0) | |||||
01.07 | Zenit-D | | Dynamo Sankt-Petersburg | 2:3 (2:0) | |||||
01.07 | Kraneks | | Metallurg Pikalevo | 0:0 | |||||
01.07 | Kristall Dyatkovo | | Neftyanik Yaroslavl | 1:0 (0:0) | |||||
01.07 18:00 | Spartak Kostroma | | Bulat | 1:1 (0:1) | |||||
Kostroma |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Turbostroitel | 24 | 16 | 5 | 3 | 34-12 | 53 | ||
2. | Dynamo Sankt-Petersburg | 24 | 15 | 4 | 5 | 39-17 | 49 | ||
3. | Neftyanik Yaroslavl | 24 | 12 | 6 | 6 | 32-17 | 42 | ||
4. | Mashinostroitel Pskov | 24 | 11 | 9 | 4 | 30-18 | 42 | ||
5. | Dynamo Bryansk | 24 | 11 | 8 | 5 | 32-16 | 41 | ||
6. | Bulat | 24 | 10 | 5 | 9 | 26-27 | 35 | ||
7. | Vympel | 24 | 9 | 6 | 9 | 24-23 | 33 | ||
8. | Spartak Kostroma | 24 | 7 | 7 | 10 | 26-30 | 28 | ||
9. | Kristall Dyatkovo | 24 | 8 | 3 | 13 | 21-41 | 27 | ||
10. | Volochanin | 24 | 7 | 4 | 13 | 22-34 | 25 |
Day 15 | |||||||||
17.07 | Volga Balakovo | | Spartak Tambov | 1:3 (0:3) | |||||
17.07 | Volga Ulyanovsk | | Salyut | 2:0 (1:0) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
17.07 | Kristall Sergach | | Astrateks | 2:0 (0:0) | |||||
17.07 | Metallurg Vyksa | | Lada-D | 1:3 (1:0) | |||||
Vyksa | |||||||||
17.07 | Neftyanik Buguruslan | | Druzhba | 2:0 (0:0) | |||||
17.07 | Planeta | | Progress | 1:0 (1:0) | |||||
17.07 19:00 | Zavodchanin | | Zenit | 2:1 (0:1) | |||||
Saratov | |||||||||
Day 14 | |||||||||
14.07 | Volga Balakovo | | Zenit | 1:1 (1:1) | |||||
14.07 | Volga Ulyanovsk | | Astrateks | 3:0 (2:0) | |||||
Ulyanovsk | |||||||||
14.07 | Kristall Sergach | | Salyut | 1:1 (0:0) | |||||
Sergach Kristall Stadium | |||||||||
14.07 | Neftyanik Buguruslan | | Progress | 1:0 (1:0) | |||||
14.07 | Planeta | | Druzhba | 3:1 (2:0) | |||||
14.07 | Khimik | | Lada-D | 2:2 (1:0) | |||||
Dzerzhinsk | |||||||||
14.07 19:00 | Zavodchanin | | Spartak Tambov | 3:1 (0:0) | |||||
Saratov | |||||||||
Day 13 | |||||||||
07.07 | Astrateks | | Volga Balakovo | 1:1 (0:1) | |||||
07.07 | Zenit | | Kristall Sergach | 4:2 (2:1) | |||||
Penza | |||||||||
07.07 | Lada-D | | Neftyanik Buguruslan | 1:1 (0:0) | |||||
07.07 | Salyut | | Zavodchanin | 1:3 (1:3) | |||||
Saratov | |||||||||
07.07 | Spartak Tambov | | Volga Ulyanovsk | 2:1 (2:1) | |||||
Tambov | |||||||||
07.07 17:30 | Progress | | Khimik | 1:1 (0:0) | |||||
Zelenodolsk | |||||||||
07.07 18:00 | Druzhba | | Metallurg Vyksa | 2:1 (1:0) | |||||
Yoshkar-Ola | |||||||||
Day 12 | |||||||||
04.07 | Astrateks | | Zavodchanin | 2:1 (0:1) | |||||
04.07 | Druzhba | | Khimik | 2:0 (1:0) | |||||
Yoshkar-Ola | |||||||||
04.07 | Zenit | | Volga Ulyanovsk | 4:1 (3:0) | |||||
04.07 | Lada-D | | Planeta | 1:1 (0:0) | |||||
04.07 | Progress | | Metallurg Vyksa | 2:1 (1:1) | |||||
Zelenodolsk | |||||||||
04.07 | Salyut | | Volga Balakovo | 2:0 (0:0) | |||||
Saratov |
Day 14 | |||||||||
12.07 17:00 | Gornyak | | Gornyak-Vanadiy | 2:0 (2:0) | |||||
Kushva | |||||||||
12.07 17:00 | Uralmash-D | | Dynamo Perm | 1:0 (1:0) | |||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
12.07 18:00 | Agidel | | Elektron | 0:0 | |||||
Ufa | |||||||||
12.07 18:00 | Energiya | | Trubnik | 3:0 (1:0) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
12.07 18:30 | Amkar | | Dynamo-Gazovik-D | 1:0 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
12.07 18:30 | Sodovik | | KAMAZ-Chally-D | 3:0 (3:0) | |||||
Sterlitamak | |||||||||
Day 13 | |||||||||
09.07 17:00 | Gornyak | | Dynamo Perm | 0:0 | |||||
Kushva | |||||||||
09.07 18:00 | Agidel | | KAMAZ-Chally-D | 3:1 (0:0) | |||||
Ufa | |||||||||
09.07 18:00 | Gazovik | | Metiznik | 5:4 (0:1) | |||||
Orenburg | |||||||||
09.07 18:00 | Uralmash-D | | Gornyak-Vanadiy | 0:1 (0:0) | |||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
09.07 18:00 | Energiya | | Dynamo-Gazovik-D | 1:0 (1:0) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
09.07 18:30 | Amkar | | Trubnik | 3:0 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
09.07 18:30 | Sodovik | | Elektron | 3:0 (2:0) | |||||
Sterlitamak | |||||||||
Day 12 | |||||||||
01.07 14:00 | Metiznik | | Energiya | 0:1 (0:1) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
01.07 14:00 | Elektron | | Uralmash-D | 4:1 (3:0) | |||||
Vyatskiye Polyany | |||||||||
01.07 15:00 | KAMAZ-Chally-D | | Gornyak | 0:2 (0:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
01.07 17:00 | Trubnik | | Sodovik | 4:1 (0:0) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
01.07 18:00 | Gazovik | | Amkar | 4:2 (2:0) | |||||
Orenburg | |||||||||
01.07 19:30 | Dynamo-Gazovik-D | | Agidel | 0:1 (0:1) | |||||
Tyumen |
Day 2 | |||||||||
29.07 | Chornomorets | | Zirka-NIBAS | 1:1 (0:0) | |||||
Odesa | |||||||||
29.07 | Kryvbas | | Tavriya | 2:0 (1:0) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
29.07 | Karpaty | | Prykarpattya | 0:0 | |||||
Lviv | |||||||||
29.07 | Dnipro | | Dynamo | 0:0 | |||||
Dnipropetrovsk | |||||||||
29.07 | Torpedo | | Volyn | 1:1 (1:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
29.07 | Nyva Ternopil | | Zorya-MALS | 3:1 (3:0) | |||||
Ternopil | |||||||||
29.07 | SK Mykolaiv | | Shakhtar | 0:0 | |||||
Mykolaiv | |||||||||
29.07 | Nyva Vinnytsya | | Metalurh | 0:1 (0:0) | |||||
Vinnytsia | |||||||||
29.07 | CSKA-Borisfen | | Kremin | 1:1 (0:0) | |||||
Kiev | |||||||||
Day 1 | |||||||||
25.07 | Chornomorets | | Kryvbas | 2:0 (2:0) | |||||
Odesa | |||||||||
25.07 | Zirka-NIBAS | | CSKA-Borisfen | 0:0 | |||||
Kirovograd | |||||||||
25.07 | Kremin | | Nyva Vinnytsya | 0:1 (0:1) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
25.07 | Metalurh | | SK Mykolaiv | 3:2 (1:2) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
25.07 | Shakhtar | | Nyva Ternopil | 2:4 (2:1) | |||||
Donetsk | |||||||||
25.07 | Zorya-MALS | | Torpedo | 0:1 (0:0) | |||||
Lugansk | |||||||||
25.07 | Volyn | | Dnipro | 1:5 (0:2) | |||||
Lutsk | |||||||||
25.07 | Dynamo | | Karpaty | 2:0 (2:0) | |||||
Kiev | |||||||||
25.07 | Prykarpattya | | Tavriya | 4:3 (2:2) | |||||
Ivano-Frankivsk |
Day 44 | |||||||||
02.07 | Khimik Zhytomyr | | SK Odesa | 4:2 (1:0) | |||||
Zhytomyr Khimik Stadium | |||||||||
02.07 | Karpaty | | Zakarpattya | 2:1 (2:0) | |||||
Odesa | |||||||||
02.07 | Dynamo-2 | | Metalurh | 3:1 (1:0) | |||||
Boryspil | |||||||||
02.07 | Metalist | | Naftovyk | 1:0 (0:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
02.07 | Khimik Severodonetsk | | FK Sumy | 5:0 (2:0) | |||||
Severodonetsk | |||||||||
02.07 | Zirka-NIBAS | | Bukovyna | 2:0 (1:0) | |||||
Kirovograd | |||||||||
02.07 | Naftokhymyk | | Podillya | 0:0 | |||||
Kremenchuk | |||||||||
02.07 | Polihraftekhnika | | CSKA-Borisfen | 2:0 (2:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
02.07 | Dnipro | | Vorskla | 1:1 (1:0) | |||||
Cherkasy | |||||||||
02.07 | Skala | | Stal | 1:1 (0:1) | |||||
Stryi | |||||||||
02.07 | Krystal | | Bazhanovets | 0:0 | |||||
Chortkiv |
Day 44 | |||||||||
03.07 | Vodnyk | | Chornomorets-2 | 1:0 | |||||
03.07 | FK Lviv | | Yavir | 3:1 | |||||
03.07 | Transimpeks-Ros | | Desna | 2:3 | |||||
03.07 | Druzhba | | Halychyna | 1:0 | |||||
03.07 | Azovets | | Hazovyk | 1:0 | |||||
03.07 | Tytan | | Sirius | 2:1 | |||||
03.07 | Okean | | Viktor | 1:1 | |||||
03.07 | Chaika | | Dynamo Luhansk | 2:0 | |||||
03.07 | Dynamo Saky | | Shakhtar-2 | 3:0 | |||||
03.07 | Artaniya | | Shakhtar | +:- | |||||
03.07 | Meliorator | | Medita | 1:0 | |||||
Day 44 | |||||||||
Lada | | Dnister | -:- | ||||||
CSKA | | Sula | +:- | ||||||
Systema-Boreks | | Vahonobudivnyk | 3:0 | ||||||
Avanhard-Industriya | | Fetrovyk | +:- | ||||||
Shakhtar Stakhanov | | Khurtovyk | 2:2 | ||||||
Oskil | | Avanhard Zhidachiv | 4:1 | ||||||
Shakhtar Horlivka | | Skify-LAZ | 1:2 | ||||||
Metalurh | | ADVIS | 4:0 | ||||||
Torpedo | | Keramik | 3:1 | ||||||
Dnistrovets | | Skhid | 1:1 | ||||||
Tavriya | | Nyva | 0:0 | ||||||
Day 4 | |||||||||
25.07 18:00 | Shinnik | | Dynamo Minsk | 0:3 (0:2) | |||||
Babruysk | |||||||||
25.07 18:00 | Abuwshchik | | Tarpeda Minsk | 1:1 (0:1) | |||||
Lida | |||||||||
25.07 18:00 | Shakhtsyor | | MPKC | 1:3 (0:1) | |||||
Salihorsk | |||||||||
25.07 18:00 | Neman | | Ataka-Aura | 0:4 (0:1) | |||||
Hrodna | |||||||||
25.07 18:00 | Tarpeda Mogilyov | | Dynamo-93 | 1:3 (0:2) | |||||
Mogilev | |||||||||
26.07 18:00 | FK Babruysk | | Dvina | 0:0 | |||||
Babruysk | |||||||||
26.07 18:00 | Vedrych | | Dnepr | 1:3 (0:2) | |||||
Rechytsa | |||||||||
26.07 19:00 | Dynamo Brest | | FK Maladzyechna | 3:2 (1:1) | |||||
Brest | |||||||||
Day 3 | |||||||||
20.07 18:00 | Ataka-Aura | | Shakhtsyor | 4:0 (2:0) | |||||
Minsk | |||||||||
20.07 18:00 | MPKC | | Shinnik | 4:0 (3:0) | |||||
Mazyr | |||||||||
20.07 18:00 | Dvina | | Tarpeda Mogilyov | 1:0 (0:0) | |||||
Vitebsk | |||||||||
20.07 18:00 | Tarpeda Minsk | | Neman | 1:0 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
21.07 18:00 | Dynamo-93 | | Dynamo Brest | 1:0 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
21.07 18:30 | Dynamo Minsk | | FK Babruysk | 6:1 (3:1) | |||||
Minsk | |||||||||
21.07 19:00 | FK Maladzyechna | | Vedrych | 2:1 (1:0) | |||||
Maladzyechna | |||||||||
Day 2 | |||||||||
15.07 17:00 | Tarpeda Mogilyov | | Dynamo Minsk | 0:2 (0:0) | |||||
Mogilev | |||||||||
15.07 18:00 | Tarpeda Minsk | | Ataka-Aura | 2:1 (2:1) | |||||
Minsk | |||||||||
15.07 18:00 | FK Babruysk | | MPKC | 0:5 (0:2) | |||||
Babruysk | |||||||||
15.07 19:00 | Dynamo Brest | | Dvina | 1:1 (1:0) | |||||
Brest | |||||||||
16.07 18:00 | Shinnik | | Shakhtsyor | 3:1 (2:0) | |||||
Babruysk | |||||||||
16.07 18:00 | Abuwshchik | | FK Maladzyechna | 1:0 (0:0) | |||||
Lida | |||||||||
16.07 18:00 | Vedrych | | Dynamo-93 | 3:0 (2:0) | |||||
Rechytsa | |||||||||
Day 1 | |||||||||
10.07 16:30 | Dynamo Minsk | | Tarpeda Minsk | 5:1 (2:0) | |||||
Minsk | |||||||||
10.07 18:00 | Shakhtsyor | | Abuwshchik | 1:3 (1:2) | |||||
Salihorsk | |||||||||
10.07 18:00 | MPKC | | Neman | 7:0 (2:0) | |||||
Mazyr | |||||||||
10.07 19:00 | Ataka-Aura | | Tarpeda Mogilyov | 0:0 | |||||
Minsk | |||||||||
11.07 18:00 | Shinnik | | Vedrych | 1:1 (1:0) | |||||
Babruysk | |||||||||
11.07 18:00 | Dynamo-93 | | FK Maladzyechna | 4:1 (3:1) | |||||
Minsk |
Day 14 | |||||||||
18.07 | Yelimay | | Tsesna | 2:0 | |||||
18.07 | Kaynar | | Munayshy | 3:1 | |||||
18.07 | Ansat | | Aktyubinets | 2:2 | |||||
18.07 | Vostok | | Tobil | 2:1 | |||||
18.07 | Batyr | | Gornyak | 1:1 | |||||
18.07 | SKIF Ordabasy | | Qayrat | 3:2 | |||||
18.07 | Bolat | | Taraz | 2:2 | |||||
18.07 19:00 | Shakhtyor | | Zhiger | 3:0 | |||||
Karagandy | |||||||||
Day 13 | |||||||||
10.07 | Taraz | | Kaynar | 6:0 | |||||
10.07 | Zhiger | | SKIF Ordabasy | 3:1 | |||||
10.07 | Gornyak | | Vostok | 3:0 | |||||
10.07 | Qayrat | | Shakhtyor | 4:1 | |||||
10.07 | Tsesna | | Ansat | 3:2 | |||||
10.07 | Tobil | | Batyr | 1:0 | |||||
10.07 | Aktyubinets | | Yelimay | 1:2 | |||||
10.07 | Munayshy | | Bolat | 3:2 | |||||
Day 12 | |||||||||
07.07 | Taraz | | SKIF Ordabasy | 2:0 | |||||
07.07 | Zhiger | | Kaynar | 1:0 | |||||
07.07 | Gornyak | | Yelimay | 1:2 | |||||
07.07 | Qayrat | | Bolat | 4:1 | |||||
07.07 | Tsesna | | Batyr | 1:0 | |||||
07.07 | Tobil | | Ansat | 2:1 | |||||
07.07 | Aktyubinets | | Vostok | 0:3 | |||||
07.07 | Munayshy | | Shakhtyor | 1:1 | |||||
Day 0 | |||||||||
21.07 19:00 | Shakhtyor | | Taraz | 2:0 | |||||
Karagandy |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
14.07 | Bolat (Temirtau) | | Shakhtyor (Karagandy) | 1:0 (0:0) | -:+ | 1:0 | |||
Temirtau | |||||||||
14.07 | Batyr (Ekibastuz) | | SKIF Ordabasy (Shymkent) | 3:0 (0:0) | 1:5 (0:5) | 4:5 | |||
Ekibastuz | |||||||||
14.07 | Zhiger (Shymkent) | | Yelimay (Semipalatinsk) | 1:1 (1:1) | 0:3 (0:2) | 1:4 | |||
Shymkent | |||||||||
Day 1 | |||||||||
03.07 | Ansat (Pavlodar) | | Taraz (Jambyl) | 0:0 | |||||
Pavlodar | |||||||||
03.07 | Shakhtyor (Karagandy) | | Bolat (Temirtau) | +:- | |||||
Karaganda | |||||||||
03.07 | SKIF Ordabasy (Shymkent) | | Batyr (Ekibastuz) | 5:1 (5:0) | |||||
Shymkent | |||||||||
03.07 | Yelimay (Semipalatinsk) | | Zhiger (Shymkent) | 3:0 (2:0) | |||||
Semipalatinsk |
Day 16 | |||||||||
29.07 | Politotdel | | Traktor | 0:0 | |||||
29.07 | Soʼgʼdiyona | | ASK | 4:0 | |||||
29.07 | Temiryoʼlchi | | Nowruz | 3:3 | |||||
29.07 | Novbahor | | Atlaschi | 5:0 | |||||
29.07 | Nuravshon | | FK Chirchik | 4:0 | |||||
29.07 | Neftchi | | Mashʼal | 7:0 | |||||
29.07 | MHSK | | FK Yangiyer | 4:1 | |||||
29.07 | Dinamo | | Paxtakor | 1:2 | |||||
Day 15 | |||||||||
01.07 | Traktor | | Politotdel | 1:3 | |||||
01.07 | ASK | | Soʼgʼdiyona | 2:0 | |||||
01.07 | Nowruz | | Temiryoʼlchi | 3:1 | |||||
01.07 | Atlaschi | | Novbahor | 0:3 | |||||
01.07 | FK Chirchik | | Nuravshon | 0:1 | |||||
01.07 | Mashʼal | | Neftchi | 0:2 | |||||
01.07 | FK Yangiyer | | MHSK | 1:1 | |||||
01.07 | Paxtakor | | Dinamo | 2:0 | |||||
26.07 20:20 | Austria (Salzburg) | | Rapid (Wien) | 2:1 (0:0) | |||||
Kapfenberg |
05.07 | Keflavík | | FH | 2:0 (1:0) | |||||
Keflavík | |||||||||
06.07 | ÍA | | Fram | 3:0 (2:0) | |||||
Akranes | |||||||||
06.07 | Breiðablik | | Leiftur | 1:2 (0:1) | |||||
Kópavogur | |||||||||
06.07 | Valur | | Grindavík | 0:3 (0:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
06.07 | ÍBV | | KR | 1:0 (1:0) | |||||
Vestmannaeyjar | |||||||||
16.07 | KR | | Breiðablik | 2:1 (0:1) | |||||
Reykjavík | |||||||||
16.07 | ÍA | | Valur | 1:0 (0:0) | |||||
Akranes | |||||||||
16.07 | Grindavík | | ÍBV | 1:0 (0:0) | |||||
Grindavík | |||||||||
17.07 | Fram | | FH | 3:0 (0:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
20.07 | Valur | | Fram | 3:0 (0:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
20.07 | Breiðablik | | Grindavík | 0:0 | |||||
Kópavogur | |||||||||
20.07 | Keflavík | | KR | 0:1 (0:1) | |||||
Keflavík | |||||||||
20.07 | ÍBV | | ÍA | 1:3 (1:1) | |||||
Vestmannaeyjar | |||||||||
20.07 | FH | | Leiftur | 2:2 (1:1) | |||||
Hafnarfjörður | |||||||||
23.07 | Fram | | Keflavík | 2:4 (2:2) | |||||
Reykjavík | |||||||||
26.07 | FH | | KR | 2:2 (0:0) | |||||
Hafnarfjörður | |||||||||
26.07 | Keflavík | | Grindavík | 1:0 (1:0) | |||||
Keflavík | |||||||||
26.07 | Leiftur | | Fram | 3:1 (1:0) | |||||
Ólafsfjörður | |||||||||
26.07 | Breiðablik | | ÍA | 0:1 (0:1) | |||||
Kópavogur | |||||||||
27.07 | Valur | | ÍBV | 1:3 (0:2) | |||||
Reykjavík |
15.07 16:45 | Lokomotyvas | | Inkaras-Grifas | 1:3 (0:1) | |||||
Vilnius | |||||||||
16.07 19:00 | Banga | | Aras | 0:3 (0:1) | |||||
Gargždai | |||||||||
16.07 19:00 | Kaunas | | Ekranas | 3:1 (2:0) | |||||
Kaunas | |||||||||
16.07 19:00 | Klaipėda | | ROMAR | 1:3 (1:1) | |||||
Klaipėda | |||||||||
16.07 19:00 | Tauras | | Mastis | 0:1 (0:0) | |||||
Tauragė | |||||||||
16.07 19:00 | Žalgiris-2 | | Žalgiris | 0:1 (0:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
19.07 19:00 | Lokomotyvas | | Panerys | 0:2 (0:1) | |||||
Vilnius | |||||||||
20.07 19:00 | Kaunas | | Klaipėda | 1:2 (1:1) | |||||
Kaunas | |||||||||
20.07 19:00 | Aras | | Žalgiris-2 | 1:0 (0:0) | |||||
Klaipėda | |||||||||
20.07 19:00 | ROMAR | | Mastis | 3:0 (1:0) | |||||
Mažeikiai | |||||||||
20.07 19:00 | Ekranas | | Banga | 3:2 (1:0) | |||||
Panevėžys | |||||||||
20.07 19:00 | Kareda-Sakalas | | Ukmergė | 2:0 (1:0) | |||||
Šiauliai Žalgirio stadionas | |||||||||
20.07 19:00 | Žalgiris | | Tauras | 7:0 (1:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
25.07 19:00 | Inkaras-Grifas | | Žalgiris | 0:0 | |||||
Kaunas | |||||||||
25.07 19:00 | Aras | | Lokomotyvas | 0:0 | |||||
Klaipėda | |||||||||
25.07 19:00 | Kareda-Sakalas | | Klaipėda | 3:0 (2:0) | |||||
Šiauliai Žalgirio stadionas | |||||||||
25.07 19:00 | Tauras | | ROMAR | 1:9 (1:3) | |||||
Tauragė | |||||||||
25.07 19:00 | Ukmergė | | Ekranas | 2:2 (1:0) | |||||
Ukmergė | |||||||||
25.07 19:00 | Žalgiris-2 | | Kaunas | 1:6 (0:2) | |||||
Vilnius | |||||||||
27.07 19:00 | Panerys | | Mastis | 2:0 (1:0) | |||||
Vilnius |
Day 16 | |||||||||
30.07 | Viking | | Tromsø | 3:1 | |||||
30.07 | Brann | | VIF | 2:1 | |||||
30.07 | Stabæk | | Ham-Kam | 3:1 | |||||
30.07 | Kongsvinger | | Bodø/Glimt | 1:2 | |||||
30.07 | Lillestrøm | | Hødd | 6:0 | |||||
30.07 | Rosenborg | | Start | 4:1 | |||||
30.07 | Molde | | Strindheim | 4:1 | |||||
Day 15 | |||||||||
19.07 | Tromsø | | Lillestrøm | 0:0 | |||||
23.07 | Strindheim | | Ham-Kam | 2:4 | |||||
23.07 | VIF | | Viking | 1:1 | |||||
23.07 | Molde | | Kongsvinger | 3:1 | |||||
23.07 | Start | | Brann | 1:0 | |||||
23.07 | Hødd | | Stabæk | 1:1 | |||||
23.07 | Bodø/Glimt | | Rosenborg | 1:2 | |||||
Day 14 | |||||||||
12.07 | Stabæk | | Tromsø | 0:2 | |||||
16.07 | Lillestrøm | | VIF | 1:3 | |||||
16.07 | Ham-Kam | | Hødd | 2:1 | |||||
16.07 | Brann | | Bodø/Glimt | 4:2 | |||||
16.07 | Viking | | Start | 1:3 | |||||
16.07 | Kongsvinger | | Strindheim | 5:1 | |||||
Day 13 | |||||||||
02.07 | Strindheim | | Kongsvinger | 1:3 | |||||
02.07 | Start | | Viking | 0:2 | |||||
02.07 | VIF | | Lillestrøm | 0:0 | |||||
02.07 | Bodø/Glimt | | Brann | 3:1 | |||||
02.07 | Molde | | Rosenborg | 2:2 | |||||
02.07 | Hødd | | Ham-Kam | 4:1 | |||||
Day 2 | |||||||||
25.07 20:00 | Nice | | Monaco | 1:2 (1:1) | |||||
Nice | |||||||||
26.07 20:00 | Martigues | | Nantes | 0:4 (0:1) | |||||
Martigues | |||||||||
26.07 20:00 | Metz | | Lens | 2:0 (1:0) | |||||
Metz | |||||||||
26.07 20:00 | Strasbourg | | Le Havre | 3:0 (1:0) | |||||
Strasbourg | |||||||||
26.07 20:00 | Paris Saint-Germain | | Guingamp | 1:1 (1:0) | |||||
Paris | |||||||||
26.07 20:00 | Rennes | | Cannes | 3:2 (2:2) | |||||
Rennes | |||||||||
26.07 20:00 | Bordeaux | | Saint-Étienne | 2:0 (2:0) | |||||
Bordeaux | |||||||||
26.07 20:00 | Auxerre | | Gueugnon | 4:0 (1:0) | |||||
Auxerre | |||||||||
26.07 20:00 | Lille | | Bastia | 0:2 (0:1) | |||||
Lille | |||||||||
26.07 20:00 | Lyon | | Montpellier | 3:2 (1:1) | |||||
Lyon | |||||||||
Day 1 | |||||||||
18.07 20:00 | Bastia | | Paris Saint-Germain | 2:2 (1:2) | |||||
Bastia | |||||||||
19.07 20:00 | Monaco | | Rennes | 3:1 (0:1) | |||||
Monte Carlo | |||||||||
19.07 20:00 | Montpellier | | Strasbourg | 2:2 (1:1) | |||||
Montpellier | |||||||||
19.07 20:00 | Nantes | | Auxerre | 1:0 (1:0) | |||||
Nantes | |||||||||
19.07 20:00 | Saint-Étienne | | Nice | 1:1 (0:1) | |||||
Saint-Étienne | |||||||||
19.07 20:00 | Cannes | | Lyon | 3:0 (0:0) | |||||
Cannes | |||||||||
19.07 20:00 | Gueugnon | | Metz | 0:0 | |||||
Gueugnon | |||||||||
19.07 20:00 | Bordeaux | | Lille | 1:0 (1:0) | |||||
Bordeaux | |||||||||
19.07 20:00 | Guingamp | | Martigues | 2:0 (0:0) | |||||
Guingamp | |||||||||
19.07 20:00 | Lens | | Le Havre | 2:0 (1:0) | |||||
Lens |
Day 1 | |||||||||
28.07 | Sigma | | Slavia | 2:1 (1:0) | |||||
Olomouc | |||||||||
29.07 | Viktoria Žižkov | | Baník | 2:1 (0:0) | |||||
Praha | |||||||||
29.07 | Svit | | Hradec Králové | 1:1 (1:0) | |||||
Zlín | |||||||||
29.07 | Kaučuk | | Petra | 1:2 (1:1) | |||||
Opava | |||||||||
29.07 | Slovan | | Boby | 1:0 (0:0) | |||||
Liberec | |||||||||
29.07 | Sparta | | České Budějovice | 3:0 (2:0) | |||||
Praha | |||||||||
29.07 | Union | | Uherské Hradiště | 1:0 (0:0) | |||||
Cheb | |||||||||
30.07 | Jablonec | | Viktoria Plzeň | 1:0 (0:0) | |||||
Jablonec nad Nisou |
Day 13 | |||||||||
29.07 | Halmstad | | AIK | 3:0 | |||||
Halmstad | |||||||||
30.07 | Göteborg | | Degerfors | 3:0 | |||||
Göteborg | |||||||||
30.07 | Helsingborgs | | Djurgårdens | 2:3 | |||||
Helsingborg | |||||||||
30.07 | Norrköping | | Östers | 4:1 | |||||
Norrköping | |||||||||
30.07 | Örebro | | Örgryte | 0:1 | |||||
Örebro | |||||||||
31.07 | Hammarby | | Trelleborg | 1:3 | |||||
Stockholm | |||||||||
31.07 | Malmö | | Västra Frölunda | 3:1 | |||||
Malmö | |||||||||
Day 12 | |||||||||
02.07 | Degerfors | | Hammarby | 0:0 | |||||
Degerfors | |||||||||
02.07 | Halmstad | | Örgryte | 2:0 | |||||
Halmstad | |||||||||
02.07 | Malmö | | Örebro | 0:0 | |||||
Malmö | |||||||||
03.07 | Djurgårdens | | Trelleborg | 1:1 | |||||
Stockholm | |||||||||
03.07 | Helsingborgs | | AIK | 2:1 | |||||
Helsingborg | |||||||||
05.07 | Göteborg | | Norrköping | 2:0 | |||||
Göteborg | |||||||||
06.07 | Västra Frölunda | | Östers | 1:1 | |||||
Göteborg |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
17:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
20:45 | |
20:45 | |
20:45 | |
21:15 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
16:00 | |
Local time | |
0:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
7:1 | |
2:0 | |
3:1 | |
0:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:1 | |
0:4 | |
3:1 | |
2:1 | |
0:0 | |
0:3 | |
5:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
0:1 | |
1:3 | |
0:4 | |
2:0 | |
3:2 | |
1:0 | |
2:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |