Football matches in September 1994 |
Day 1 | |||||||||
06.09 | Czech Republic | | Malta | 6:1 (3:0) | |||||
Ostrava | |||||||||
07.09 | Luxembourg | | Netherlands | 0:4 (0:1) | |||||
Lëtzebuerg | |||||||||
07.09 | Norway | | Belarus | 1:0 (0:0) | |||||
Oslo |
Day 2 | |||||||||
07.09 | Latvia | | Ireland | 0:3 (0:2) | |||||
Rīga | |||||||||
07.09 | Liechtenstein | | Austria | 0:4 (0:3) | |||||
Eschen | |||||||||
07.09 | Northern Ireland | | Portugal | 1:2 (0:1) | |||||
Belfast |
Day 1 | |||||||||
07.09 | Faroe Islands | | Greece | 1:5 (0:2) | |||||
Toftir | |||||||||
07.09 | Finland | | Scotland | 0:2 (0:1) | |||||
Helsinki |
Day 1 | |||||||||
03.09 | Senegal | | Mauritania | 0:0 | |||||
Dakar | |||||||||
04.09 | Guinea-Bissau | | Tunisia | 1:3 (1:3) | |||||
Bissau | |||||||||
04.09 | Liberia | | Togo | 1:0 (1:0) | |||||
Paynesville Antoinette Tubman Stadium |
Day 1 | |||||||||
04.09 | Congo | | Gambia | 1:1 (0:1) | |||||
Pointe-Noire | |||||||||
04.09 | Ghana | | Sierra Leone | 4:1 (0:0) | |||||
Accra |
Day 1 | |||||||||
04.09 | Madagascar | | South Africa | 0:1 | |||||
Antananarivo |
Day 1 | |||||||||
04.09 | Burkina Faso | | Morocco | 2:1 (0:1) | |||||
Ouagadougou |
01.09 | Moldova | | Azerbaijan | 2:1 (2:0) | |||||
06.09 | Switzerland | | UAE | 1:0 (1:0) | |||||
Sion | |||||||||
07.09 | England | | USA | 2:0 (2:0) | |||||
London | |||||||||
07.09 | Russia | | Germany | 0:1 (0:1) | |||||
Moscow | |||||||||
11.09 | South Korea | | Ukraine | 1:0 (0:0) | |||||
Gangneung | |||||||||
13.09 | South Korea | | Ukraine | 2:0 (0:0) | |||||
Seoul | |||||||||
14.09 | India | | Bangladesh | 4:2 (3:0) | |||||
Qatar | |||||||||
15.09 | Qatar | | Oman | 0:2 (0:1) | |||||
16.09 | Bangladesh | | Yemen | 1:0 (0:0) | |||||
Qatar | |||||||||
17.09 | Qatar | | Sudan | 2:0 (1:0) | |||||
18.09 | Yemen | | India | 2:0 (1:0) | |||||
Qatar | |||||||||
19.09 | Oman | | Sudan | 1:1 (1:0) | |||||
Qatar | |||||||||
19.09 | South Korea | | UAE | 0:0 | |||||
21.09 | Ecuador | | Peru | 0:0 | |||||
21.09 | Oman | | India | 4:1 (4:0) | |||||
Qatar | |||||||||
21.09 | Qatar | | Yemen | 2:0 (0:0) | |||||
21.09 | Chile | | Bolivia | 2:1 (1:0) | |||||
Santiago | |||||||||
22.09 | Malaysia | | Kuwait | 0:2 | |||||
23.09 | Qatar | | Oman | 1:2 (1:1) | |||||
23.09 | Yemen | | India | 2:0 (2:0) | |||||
Qatar | |||||||||
24.09 | Australia | | Kuwait | 0:0 | |||||
Malaysia | |||||||||
25.09 | Zambia | | Ghana | 3:0 (2:0) | |||||
27.09 | Japan | | Australia | 0:0 | |||||
Day 2 | |||||||||
28.09 20:45 | IFK | | Barcelona | 2:1 (0:1) | |||||
Göteborg | |||||||||
28.09 21:45 | Galatasaray | | Manchester United | 0:0 | |||||
İstanbul | |||||||||
Day 1 | |||||||||
14.09 19:45 | Manchester United | | IFK | 4:2 (1:1) | |||||
Manchester | |||||||||
14.09 20:45 | Barcelona | | Galatasaray | 2:1 (1:1) | |||||
Barcelona |
Day 2 | |||||||||
28.09 20:30 | Bayern | | Dynamo Kiev | 1:0 (1:0) | |||||
München | |||||||||
28.09 22:45 | Spartak Moscow | | Paris Saint-Germain | 1:2 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
Day 1 | |||||||||
14.09 20:45 | Paris Saint-Germain | | Bayern | 2:0 (1:0) | |||||
Paris | |||||||||
14.09 21:30 | Dynamo Kiev | | Spartak Moscow | 3:2 (0:2) | |||||
Kiev |
Day 2 | |||||||||
28.09 19:45 | Benfica | | Anderlecht | 3:1 (2:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
28.09 21:45 | Steaua | | Hajduk Split | 0:1 (0:0) | |||||
Bucureşti | |||||||||
Day 1 | |||||||||
14.09 20:45 | Hajduk Split | | Benfica | 0:0 | |||||
Split | |||||||||
14.09 20:45 | Anderlecht | | Steaua | 0:0 | |||||
Bruxelles |
Day 2 | |||||||||
28.09 20:45 | Milan | | Austria Salzburg | 3:0 (1:0) | |||||
Milano | |||||||||
28.09 21:45 | AÉK | | Ajax | 1:2 (1:1) | |||||
Athens | |||||||||
Day 1 | |||||||||
14.09 20:45 | Austria Salzburg | | AÉK | 0:0 | |||||
Wien | |||||||||
14.09 20:45 | Ajax | | Milan | 2:0 (0:0) | |||||
Amsterdam |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
27.09 19:45 | Sporting | | Real Madrid | 2:1 (2:1) | 0:1 (0:1) | 2:2 | |||
Lisboa | |||||||||
27.09 20:45 | Deportivo La Coruna | | Rosenborg | 4:1 aet (0:0, 1:0) | 0:1 (0:0) | 4:2 | |||
La Coruña | |||||||||
27.09 20:45 | Árīs | | GKS Katowice | 1:0 aet (0:0, 1:0), pen. 3:4 | 0:1 (0:1) | 1:1 | |||
Thessaloniki | |||||||||
27.09 20:45 | Sion | | Apollon Limassol | 2:3 aet (0:0, 1:3) | 3:1 (0:1) | 5:4 | |||
Sion | |||||||||
27.09 20:45 | Górnik | | Admira Wacker | 1:1 (1:1) | 2:5 (2:2) | 3:6 | |||
Zabrze | |||||||||
27.09 20:45 | Dynamo Moscow | | Seraing | 0:1 (0:0) | 4:3 (3:0) | 4:4 | |||
Moscow | |||||||||
27.09 20:45 | Newcastle United | | Antwerp | 5:2 (4:0) | 5:0 (3:0) | 10:2 | |||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
27.09 20:45 | Lazio | | Dynamo Minsk | 4:1 (0:1) | 0:0 | 4:1 | |||
Roma | |||||||||
27.09 20:45 | Juventus | | CSKA Sofia | 5:1 (1:0) | 2:3 (1:1) | 7:4 | |||
Torino | |||||||||
27.09 20:45 | Athletic | | Anorthosis | 3:0 (2:0) | 0:2 (0:1) | 3:2 | |||
Bilbao | |||||||||
27.09 20:45 | Trelleborg | | Blackburn Rovers | 2:2 (0:1) | 1:0 (0:0) | 3:2 | |||
Trelleborg | |||||||||
27.09 20:45 | Lillestrøm | | Bordeaux | 0:2 (0:2) | 1:3 (1:2) | 1:5 | |||
Oslo | |||||||||
27.09 20:45 | Tirol | | Dinamo Tbilisi | 5:1 (3:1) | 0:1 (0:1) | 5:2 | |||
Innsbruck | |||||||||
27.09 20:45 | PSV | | Bayer 04 | 0:0 | 4:5 (2:4) | 4:5 | |||
Eindhoven | |||||||||
27.09 20:45 | Marseille | | Olympiakós Pireus | 3:0 (0:0) | 2:1 (1:0) | 5:1 | |||
Marseille | |||||||||
27.09 20:45 | Kispesti Honvéd | | Twente | 1:3 (0:1) | 4:1 (1:1) | 5:4 | |||
Budapest | |||||||||
27.09 20:45 | Parma | | Vitesse | 2:0 (1:0) | 0:1 (0:0) | 2:1 | |||
Parma | |||||||||
27.09 20:45 | Kaiserslautern | | IA | 4:1 (0:0) | 4:0 (2:0) | 8:1 | |||
Kaiserslautern | |||||||||
27.09 20:45 | Skonto | | Napoli | 0:1 (0:1) | 0:2 (0:1) | 0:3 | |||
Rīga | |||||||||
27.09 20:45 | Odense | | Linfield | 5:0 (4:0) | 1:1 (0:0) | 6:1 | |||
Odense | |||||||||
27.09 20:45 | MyPa Anjalankoski | | Boavista | 1:1 (0:0) | 1:2 (1:1) | 2:3 | |||
Anjalankoski | |||||||||
27.09 20:45 | Charleroi | | Rapid Bucureşti | 2:1 (0:0) | 0:2 (0:1) | 2:3 | |||
Charleroi | |||||||||
27.09 20:45 | Nantes | | Rotor | 3:0 (1:0) | 2:3 (1:1) | 5:3 | |||
Nantes | |||||||||
27.09 20:45 | Békéscsabai Előre | | Tekstilshchik | 1:0 (0:0) | 1:6 (1:1) | 2:6 | |||
Békéscsaba | |||||||||
27.09 20:45 | Eintracht Frankfurt | | Olimpija Ljubljana | 2:0 (1:0) | 1:1 (0:1) | 3:1 | |||
Frankfurt am Main | |||||||||
27.09 20:45 | Marítimo | | Aarau | 1:0 (0:0) | 0:0 | 1:0 | |||
Funchal | |||||||||
27.09 20:45 | København | | Slovan Bratislava | 1:1 (1:1) | 0:1 (0:0) | 1:2 | |||
København | |||||||||
27.09 20:45 | Slavia Praha | | AIK | 2:2 (1:1) | 0:0 | 2:2 | |||
Praha | |||||||||
27.09 20:45 | Dinamo Bucureşti | | Trabzonspor | 3:3 (1:2) | 1:2 (1:2) | 4:5 | |||
Bucureşti | |||||||||
27.09 21:45 | Fenerbahçe | | Cannes | 1:5 (0:2) | 0:4 (0:0) | 1:9 | |||
İstanbul | |||||||||
28.09 20:45 | Motherwell | | Borussia Dortmund | 0:2 (0:0) | 0:1 (0:0) | 0:3 | |||
Motherwell | |||||||||
29.09 20:45 | Aston Villa | | Inter Milano | 1:0 aet (1:0, 1:0), pen. 4:3 | 0:1 (0:0) | 1:1 | |||
Birmingham | |||||||||
Day 1 | |||||||||
13.09 20:45 | Dinamo Tbilisi | | Tirol | 1:0 (1:0) | |||||
Tbilisi | |||||||||
13.09 20:45 | Rapid Bucureşti | | Charleroi | 2:0 (1:0) | |||||
Bucureşti | |||||||||
13.09 20:45 | AIK | | Slavia Praha | 0:0 | |||||
Solna | |||||||||
13.09 20:45 | Slovan Bratislava | | København | 1:0 (0:0) | |||||
Bratislava | |||||||||
13.09 20:45 | Linfield | | Odense | 1:1 (0:0) | |||||
Belfast | |||||||||
13.09 20:45 | Antwerp | | Newcastle United | 0:5 (0:3) | |||||
Antwerpen | |||||||||
13.09 20:45 | Anorthosis | | Athletic | 2:0 (1:0) | |||||
Larnaca | |||||||||
13.09 20:45 | Rosenborg | | Deportivo La Coruna | 1:0 (0:0) | |||||
Trondheim | |||||||||
13.09 20:45 | Boavista | | MyPa Anjalankoski | 2:1 (1:1) | |||||
Porto | |||||||||
13.09 20:45 | Rotor | | Nantes | 3:2 (1:1) | |||||
Volgograd | |||||||||
13.09 20:45 | Olympiakós Pireus | | Marseille | 1:2 (0:1) | |||||
Piraeus | |||||||||
13.09 20:45 | IA | | Kaiserslautern | 0:4 (0:2) | |||||
Reykjavík | |||||||||
13.09 20:45 | GKS Katowice | | Árīs | 1:0 (1:0) | |||||
Katowice | |||||||||
13.09 20:45 | Bayer 04 | | PSV | 5:4 (4:2) | |||||
Leverkusen | |||||||||
13.09 20:45 | Tekstilshchik | | Békéscsabai Előre | 6:1 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
13.09 20:45 | Twente | | Kispesti Honvéd | 1:4 (1:1) | |||||
Enschede | |||||||||
13.09 20:45 | Vitesse | | Parma | 1:0 (0:0) | |||||
Arnhem | |||||||||
13.09 20:45 | CSKA Sofia | | Juventus | 3:2 (1:1) | |||||
Sofia | |||||||||
13.09 20:45 | Dynamo Minsk | | Lazio | 0:0 | |||||
Minsk | |||||||||
13.09 20:45 | Napoli | | Skonto | 2:0 (1:0) | |||||
Napoli | |||||||||
13.09 20:45 | Bordeaux | | Lillestrøm | 3:1 (2:1) | |||||
Bordeaux | |||||||||
13.09 20:45 | Admira Wacker | | Górnik | 5:2 (2:2) | |||||
Maria Enzersdorf | |||||||||
13.09 20:45 | Aarau | | Marítimo | 0:0 | |||||
Aarau | |||||||||
13.09 20:45 | Real Madrid | | Sporting | 1:0 (1:0) | |||||
Madrid | |||||||||
13.09 20:45 | Trabzonspor | | Dinamo Bucureşti | 2:1 (2:1) | |||||
Trabzon | |||||||||
13.09 20:45 | Seraing | | Dynamo Moscow | 3:4 (0:3) | |||||
Seraing | |||||||||
13.09 20:45 | Borussia Dortmund | | Motherwell | 1:0 (0:0) | |||||
Dortmund | |||||||||
13.09 20:45 | Apollon Limassol | | Sion | 1:3 (1:0) | |||||
Limassol | |||||||||
13.09 20:45 | Blackburn Rovers | | Trelleborg | 0:1 (0:0) | |||||
Blackburn | |||||||||
13.09 20:45 | Cannes | | Fenerbahçe | 4:0 (0:0) | |||||
Cannes | |||||||||
15.09 20:45 | Inter Milano | | Aston Villa | 1:0 (0:0) | |||||
Milano | |||||||||
15.09 20:45 | Olimpija Ljubljana | | Eintracht Frankfurt | 1:1 (1:0) | |||||
Ljubljana |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Feyenoord | | Žalgiris | 2:1 | 1:1 | 3:2 | ||||
Rotterdam | |||||||||
Chornomorets Odesa | | Grasshopper | 1:0 (1:0) | 0:3 (0:1) | 1:3 | ||||
Odesa | |||||||||
Ferencváros | | CSKA Moscow | 2:1 aet (2:1, 2:1), pen. 7:6 | 1:2 (0:0) | 3:3 | ||||
Budapest | |||||||||
Panathīnaïkós | | Pirin | 6:1 (3:1) | 2:0 (0:0) | 8:1 | ||||
Athens | |||||||||
Auxerre | | Croatia | 3:0 (1:0) | 1:3 (1:2) | 4:3 | ||||
Auxerre | |||||||||
Arsenal | | Omonia | 3:0 (2:0) | 3:1 (1:0) | 6:1 | ||||
London | |||||||||
Tirana | | Brøndby | 0:1 (0:1) | 0:3 (0:1) | 0:4 | ||||
Tiranë | |||||||||
Viktoria Žižkov | | Chelsea | 0:0 | 2:4 (2:2) | 2:4 | ||||
Praha | |||||||||
Brugge | | Sligo Rovers | 3:1 (1:1) | 2:1 (1:1) | 5:2 | ||||
Brugge | |||||||||
Werder | | Maccabi Tel Aviv | 2:0 (0:0) | 0:0 | 2:0 | ||||
Bremen | |||||||||
Sampdoria | | Bodø/Glimt | 2:0 (2:0) | 2:3 (0:2) | 4:3 | ||||
Genova | |||||||||
ŁKS | | Porto | 0:1 (0:1) | 0:2 (0:0) | 0:3 | ||||
Łódź | |||||||||
Real Zaragoza | | Gloria | 4:0 (2:0) | 1:2 (1:0) | 5:2 | ||||
Valencia | |||||||||
Tatran | | Dundee United | 3:1 (2:1) | 2:3 (2:1) | 5:4 | ||||
Prešov | |||||||||
Austria Wien | | Maribor | 3:0 (1:0) | 1:1 (1:0) | 4:1 | ||||
Wien | |||||||||
HJK | | Beşiktaş | 1:1 (0:0) | 0:2 (0:2) | 1:3 | ||||
Helsinki | |||||||||
Day 1 | |||||||||
Maccabi Tel Aviv | | Werder | 0:0 | ||||||
Tel Aviv | |||||||||
Grasshopper | | Chornomorets Odesa | 3:0 (1:0) | ||||||
Zürich | |||||||||
Žalgiris | | Feyenoord | 1:1 | ||||||
Vilnius | |||||||||
Brøndby | | Tirana | 3:0 (1:0) | ||||||
København | |||||||||
Maribor | | Austria Wien | 1:1 (0:1) | ||||||
Maribor | |||||||||
Sligo Rovers | | Brugge | 1:2 (1:1) | ||||||
Sligeach | |||||||||
Chelsea | | Viktoria Žižkov | 4:2 (2:2) | ||||||
London | |||||||||
Omonia | | Arsenal | 1:3 (0:1) | ||||||
Nicosia | |||||||||
Gloria | | Real Zaragoza | 2:1 (0:1) | ||||||
Bistriţa | |||||||||
Beşiktaş | | HJK | 2:0 (2:0) | ||||||
İstanbul | |||||||||
Croatia | | Auxerre | 3:1 (2:1) | ||||||
Zagreb | |||||||||
Pirin | | Panathīnaïkós | 0:2 (0:0) | ||||||
Blagoevgrad | |||||||||
CSKA Moscow | | Ferencváros | 2:1 (0:0) | ||||||
Moscow | |||||||||
Bodø/Glimt | | Sampdoria | 3:2 (2:0) | ||||||
Bodø | |||||||||
Porto | | ŁKS | 2:0 (0:0) | ||||||
Porto | |||||||||
Dundee United | | Tatran | 3:2 (1:2) | ||||||
Dundee |
Day 1 | |||||||||
03.09 | Thai Farmers Bank | | Mohun Bagan | 4:0 | |||||
Bangkok | |||||||||
24.09 | Eastern | | Verdy Kawasaki | 1:2 | |||||
Hong Kong |
Day 1 | |||||||||
19.09 | Saipa | | Neftchi | 2:2 | |||||
Karaj | |||||||||
30.09 | Al Shabab Riyadh | | Al Ansar | 3:0 | |||||
Riyadh | |||||||||
30.09 | Al Arabi Doha | | Merbat | 5:0 | |||||
Doha | |||||||||
30.09 | West Riffa | | Al-Wasl | 2:1 | |||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
15.09 | Eastern | | Kota Rangers | 6:1 | 6:1 | 12:2 | |||
Hong Kong | |||||||||
17.09 | Kedah | | Ilhwa Chunma | 1:5 | 3:5 | 4:10 | |||
Alor Setar | |||||||||
17.09 | Bangkok Bank | | Valencia | 5:2 | 4:3 | 9:5 | |||
Bangkok | |||||||||
Day 1 | |||||||||
03.09 | Valencia | | Bangkok Bank | 3:4 | |||||
Malé | |||||||||
04.09 | Ilhwa Chunma | | Kedah | 5:3 | |||||
Seongnam | |||||||||
07.09 | Kota Rangers | | Eastern | 1:6 | |||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
16.09 | Al Arabi Doha | | Kazma | 1:0 | 1:2 | 2:2 | |||
Doha | |||||||||
Day 1 | |||||||||
02.09 | Kazma | | Al Arabi Doha | 2:1 | |||||
Kuwait City |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
Nacional | | River Plate | 0:1 | 2:2 | 2:3 | ||||
Montevideo | |||||||||
Cruzeiro | | Olimpia | 4:0 | 0:2 | 4:2 | ||||
Belo Horizonte | |||||||||
Independiente | | Santos | 4:0 | 0:1 | 4:1 | ||||
Avellaneda | |||||||||
Estudiantes | | Flamengo | 2:0 | 0:0 | 2:0 | ||||
La Plata | |||||||||
Boca Juniors | | Peñarol | 4:1 | 0:1 | 4:2 | ||||
Buenos Aires | |||||||||
Argentinos Juniors | | Colo-Colo | 1:1 | 1:4 | 2:5 | ||||
Buenos Aires | |||||||||
Racing | | Grêmio | 1:2 | 1:1 | 2:3 | ||||
Avellaneda | |||||||||
São Paulo | | Atlético Nacional | 1:1 | 2:0 | 3:1 | ||||
São Paulo | |||||||||
Day 1 | |||||||||
River Plate | | Nacional | 2:2 | ||||||
Buenos Aires | |||||||||
Olimpia | | Cruzeiro | 2:0 | ||||||
Asunción | |||||||||
Santos | | Independiente | 1:0 | ||||||
Santos | |||||||||
Flamengo | | Estudiantes | 0:0 | ||||||
Rio de Janeiro | |||||||||
Peñarol | | Boca Juniors | 1:0 | ||||||
Montevideo | |||||||||
Colo-Colo | | Argentinos Juniors | 4:1 | ||||||
Santiago | |||||||||
Grêmio | | Racing | 1:1 | ||||||
Porto Alegre | |||||||||
Atlético Nacional | | São Paulo | 0:2 | ||||||
Medellín |
Day 1 | |||||||||
Al Muharraq | | Al Ittihad | 1:3 | ||||||
Al Sadd | | Al Qadsia | 2:0 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Renown | | Instant Dict | 0:2 | ||||||
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
East Bengal | | TOT | -:+ | 1:4 | 1:4 | ||||
ABDB | | Kuala Lumpur | 0:2 | 1:5 | 1:7 | ||||
Day 1 | |||||||||
TOT | | East Bengal | 4:1 | ||||||
Kuala Lumpur | | ABDB | 5:1 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Kenya Breweries | | Stade Tamponnaise | 1:0 | ||||||
Agaza | | Olympique de Béja | 6:1 | ||||||
BCC Lions | | Motema Pembe | 2:1 | ||||||
Mbilinga | | Malindi | 4:0 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Saprissa | | Universidad Católica | 3:1 (1:0) | ||||||
San José |
2nd leg | 1st leg | total | |||||||
19.09 | Jong Colombia | | Robert | 2:0 | 0:3 | 2:3 | |||
Boca Samí | |||||||||
Day 1 | |||||||||
07.09 | Robert | | Jong Colombia | 3:0 | |||||
Le Robert |
Day 25 | |||||||||
23.09 16:00 | Rotor | | CSKA | 2:1 (0:0) | |||||
Volgograd | |||||||||
23.09 16:00 | Tekstilshchik | | Dynamo Stavropol | 2:0 (2:0) | |||||
Kamyshin | |||||||||
23.09 16:00 | Dynamo Moscow | | Spartak Moscow | 0:0 | |||||
Moscow | |||||||||
24.09 16:00 | Spartak Vladikavkaz | | Torpedo | 0:0 | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
24.09 16:00 | Lokomotiv Moscow | | Zhemchuzhina | 2:0 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
25.09 16:00 | KAMAZ | | Uralmash | 0:0 | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
25.09 16:00 | Lada | | Krylia Sovetov | 2:1 (0:1) | |||||
Tolyatti | |||||||||
25.09 16:00 | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | | Dynamo-Gazovik | 2:0 (1:0) | |||||
Nizhny Novgorod | |||||||||
Day 24 | |||||||||
18.09 16:00 | CSKA | | Torpedo | 0:0 | |||||
Moscow | |||||||||
18.09 16:00 | Dynamo Stavropol | | Zhemchuzhina | 2:1 (1:0) | |||||
Stavropol | |||||||||
18.09 16:00 | Lokomotiv Moscow | | Tekstilshchik | 2:0 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
18.09 16:00 | Dynamo-Gazovik | | KAMAZ | 0:0 | |||||
Tyumen | |||||||||
18.09 16:00 | Uralmash | | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | 3:2 (1:1) | |||||
Yekaterinburg | |||||||||
19.09 16:00 | Spartak Moscow | | Lada | 3:0 (2:0) | |||||
Moscow | |||||||||
19.09 16:00 | Krylia Sovetov | | Dynamo Moscow | 1:1 (1:0) | |||||
Samara | |||||||||
19.09 16:00 | Rotor | | Spartak Vladikavkaz | 1:1 (1:0) | |||||
Volgograd | |||||||||
Day 23 | |||||||||
09.09 | Rotor | | Lada | 4:1 (2:0) | |||||
Volgograd | |||||||||
09.09 | CSKA | | Dynamo Moscow | 2:3 (0:2) | |||||
Moscow | |||||||||
09.09 18:00 | Tekstilshchik | | KAMAZ | 3:0 | |||||
Kamyshin | |||||||||
10.09 18:00 | Torpedo | | Spartak Moscow | 2:2 (0:2) | |||||
Moscow | |||||||||
11.09 16:00 | Zhemchuzhina | | Uralmash | 2:1 (2:0) | |||||
Sochi | |||||||||
11.09 16:00 | Dynamo Stavropol | | Dynamo-Gazovik | 0:1 (0:0) | |||||
Stavropol | |||||||||
11.09 16:00 | Lokomotiv Moscow | | Lokomotiv Nizhniy Novgorod | 1:1 (1:1) | |||||
Moscow | |||||||||
11.09 16:00 | Spartak Vladikavkaz | | Krylia Sovetov | 0:0 | |||||
Vladikavkaz |
Day 15 | |||||||||
04.09 16:00 | Spartak Moscow | | Torpedo | 1:0 (1:0) | |||||
Moscow |
Day 35 | |||||||||
29.09 | Avtodor | | Uralan | 5:2 (2:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
29.09 | Zverda Irkutsk | | Irtysh | 8:3 (5:2) | |||||
Irkutsk | |||||||||
29.09 | Zenit | | Baltika | 0:1 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
29.09 | Lokomotiv | | Zarya | 2:1 (0:0) | |||||
Chita | |||||||||
29.09 | Luch | | Druzhba | 1:1 (0:0) | |||||
Vladivostok | |||||||||
29.09 | Okean | | Chernomorets | 1:1 (0:1) | |||||
Nakhodka | |||||||||
29.09 | Torpedo | | Asmaral | 3:4 (1:3) | |||||
Vladimir | |||||||||
29.09 | Erzu | | Rostselmash | 0:3 | |||||
29.09 | Shinnik | | Neftekhimik | 0:1 (0:1) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
29.09 16:00 | Tekhinvest-M | | Zvezda Perm | 1:2 (1:1) | |||||
Moskovsky | |||||||||
29.09 18:00 | Sokol | | Smena-Saturn | 2:0 (1:0) | |||||
Saratov | |||||||||
Day 34 | |||||||||
22.09 | Baltika | | Luch | 1:0 (0:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
22.09 | Asmaral | | Smena-Saturn | 3:0 (3:0) | |||||
Moscow | |||||||||
22.09 | Zarya | | Sokol | 3:0 (0:0) | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
22.09 | Zenit | | Okean | 1:0 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
22.09 | Rostselmash | | Shinnik | 1:0 (1:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
22.09 | Neftekhimik | | Lokomotiv | 3:0 (1:0) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
22.09 | Uralan | | Tekhinvest-M | 3:1 (2:0) | |||||
Elista | |||||||||
22.09 | Druzhba | | Erzu | 3:0 | |||||
22.09 | Chernomorets | | Avtodor | 4:1 (2:1) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
22.09 03:00 | Irtysh | | Torpedo | 2:1 (1:1) | |||||
Omsk | |||||||||
22.09 17:30 | Zvezda Perm | | Zverda Irkutsk | 1:5 (1:3) | |||||
Perm | |||||||||
Day 33 | |||||||||
19.09 | Zarya | | Torpedo | 6:1 (3:1) | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
19.09 | Zenit | | Luch | 1:0 (1:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
19.09 | Rostselmash | | Tekhinvest-M | 5:2 (4:1) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
19.09 | Neftekhimik | | Zverda Irkutsk | 4:1 (2:1) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
19.09 | Uralan | | Shinnik | 1:2 (1:2) | |||||
Elista | |||||||||
19.09 | Druzhba | | Avtodor | 2:1 (0:1) | |||||
Maykop | |||||||||
19.09 | Chernomorets | | Erzu | 3:0 | |||||
19.09 03:00 | Irtysh | | Sokol | 0:3 (0:1) | |||||
Omsk | |||||||||
19.09 17:30 | Zvezda Perm | | Lokomotiv | 3:1 (2:0) | |||||
Perm | |||||||||
19.09 19:00 | Baltika | | Okean | 5:0 (3:0) | |||||
Kaliningrad | |||||||||
Day 32 | |||||||||
12.09 | Avtodor | | Baltika | 0:1 (0:1) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
12.09 | Zverda Irkutsk | | Rostselmash | 2:2 (0:2) | |||||
Irkutsk | |||||||||
12.09 | Lokomotiv | | Uralan | 2:0 (1:0) | |||||
Chita | |||||||||
12.09 | Okean | | Luch | 2:0 (1:0) | |||||
Nakhodka | |||||||||
12.09 | Smena-Saturn | | Irtysh | 4:0 (3:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
12.09 | Torpedo | | Neftekhimik | 1:0 (0:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
12.09 | Tekhinvest-M | | Chernomorets | 1:2 (0:2) | |||||
Moskovsky | |||||||||
12.09 | Erzu | | Zenit | 0:3 | |||||
12.09 | Shinnik | | Druzhba | 2:1 (1:0) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
12.09 18:00 | Sokol | | Zvezda Perm | 3:1 (1:1) | |||||
Saratov | |||||||||
13.09 | Asmaral | | Zarya | 3:4 (3:1) | |||||
Moscow | |||||||||
Day 31 | |||||||||
08.09 | Tekhinvest-M | | Druzhba | 1:2 (0:0) | |||||
Moskovsky | |||||||||
09.09 | Avtodor | | Zenit | 0:1 (0:0) | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
09.09 | Asmaral | | Irtysh | 1:2 (0:1) | |||||
Moscow | |||||||||
09.09 | Lokomotiv | | Rostselmash | 1:1 (0:1) | |||||
Chita | |||||||||
09.09 | Erzu | | Baltika | 0:3 | |||||
09.09 | Shinnik | | Chernomorets | 1:2 (0:2) | |||||
Yaroslavl | |||||||||
09.09 17:00 | Smena-Saturn | | Zarya | 3:2 (2:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
09.09 18:00 | Sokol | | Neftekhimik | 3:2 (2:1) | |||||
Saratov | |||||||||
09.09 18:00 | Torpedo | | Zvezda Perm | 5:1 (1:0) | |||||
Vladimir | |||||||||
09.09 18:30 | Zverda Irkutsk | | Uralan | 2:1 (1:1) | |||||
Irkutsk | |||||||||
Day 30 | |||||||||
02.09 | Zarya | | Irtysh | 3:0 (1:0) | |||||
Leninsk-Kuznetsky | |||||||||
02.09 | Zenit | | Tekhinvest-M | 5:1 (2:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
02.09 | Rostselmash | | Torpedo | 1:0 (0:0) | |||||
Rostov-on-Don | |||||||||
02.09 | Luch | | Avtodor | 0:1 (0:1) | |||||
Vladivostok | |||||||||
02.09 | Okean | | Erzu | 3:0 | |||||
02.09 | Neftekhimik | | Asmaral | 2:1 (1:0) | |||||
Nizhnekamsk | |||||||||
02.09 | Uralan | | Sokol | 1:0 (0:0) | |||||
Elista | |||||||||
02.09 | Druzhba | | Zverda Irkutsk | 2:1 (1:0) | |||||
Maykop | |||||||||
02.09 | Chernomorets | | Lokomotiv | 4:0 (2:0) | |||||
Novorossiysk | |||||||||
02.09 17:30 | Zvezda Perm | | Smena-Saturn | 1:2 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
02.09 19:00 | Baltika | | Shinnik | 2:1 (1:0) | |||||
Kaliningrad |
Day 36 | |||||||||
27.09 | Avangard-Kortek | | Anzhi | 0:1 | |||||
Kolomna | |||||||||
27.09 | Kavkazkabel | | Torpedo Taganrog | 1:1 | |||||
Prokhladny | |||||||||
27.09 | Trion-Volga | | Spartak-Nalchik | 1:4 | |||||
Tver | |||||||||
Day 35 | |||||||||
30.09 | Avangard-Kortek | | Spartak-Nalchik | 1:6 | |||||
Kolomna | |||||||||
30.09 | Venets | | Lokomotiv | 0:0 | |||||
Gulkevichi | |||||||||
30.09 | Iriston | | Torpedo Taganrog | 0:0 | |||||
Vladikavkaz | |||||||||
30.09 | Kavkazkabel | | Salyut | 1:0 | |||||
Prokhladny | |||||||||
30.09 | Tekstilshchik | | Vympel | 1:1 (1:1) | |||||
Ivanovo | |||||||||
30.09 | Trion-Volga | | Anzhi | 3:1 | |||||
Tver | |||||||||
30.09 | FK Orekhovo | | Dynamo Vologda | 2:0 | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
30.09 17:30 | Fakel | | Metallurg Lipetsk | 5:0 | |||||
Voronezh | |||||||||
Day 34 | |||||||||
23.09 | Anzhi | | FK Orekhovo | 3:0 | |||||
Makhachkala | |||||||||
23.09 | Kolos | | Kuban | 7:2 | |||||
Krasnodar | |||||||||
23.09 | Lokomotiv | | Trion-Volga | 4:0 (3:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
23.09 | Metallurg Lipetsk | | Kavkazkabel | 2:0 | |||||
Lipetsk | |||||||||
23.09 | Spartak Anapa | | Venets | 1:1 | |||||
Anapa | |||||||||
23.09 | Spartak-Nalchik | | Tekstilshchik | 4:1 | |||||
Nalchik | |||||||||
23.09 17:30 | Fakel | | Iriston | 2:0 | |||||
Voronezh | |||||||||
23.09 18:00 | Vympel | | Dynamo Vologda | 0:0 | |||||
Rybinsk | |||||||||
Day 33 | |||||||||
20.09 | Anzhi | | Tekstilshchik | 3:0 | |||||
Makhachkala | |||||||||
20.09 | Kolos | | Venets | 4:0 | |||||
Krasnodar | |||||||||
20.09 | Lokomotiv | | Avangard-Kortek | 1:0 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
20.09 | Metallurg Lipetsk | | Iriston | 7:1 | |||||
Lipetsk | |||||||||
20.09 | Spartak Anapa | | Kuban | 3:1 | |||||
Anapa | |||||||||
20.09 | Spartak-Nalchik | | FK Orekhovo | 4:1 | |||||
Nalchik | |||||||||
20.09 17:30 | Fakel | | Kavkazkabel | 4:1 (3:1) | |||||
Voronezh | |||||||||
Day 32 | |||||||||
13.09 | Avangard-Kortek | | Spartak Anapa | 0:0 | |||||
Kolomna | |||||||||
13.09 | Venets | | Torpedo Taganrog | 0:1 (0:1) | |||||
Gulkevichi | |||||||||
13.09 | Vympel | | Spartak-Nalchik | 3:0 (1:0) | |||||
Rybinsk | |||||||||
13.09 | Dynamo Vologda | | Anzhi | 1:2 | |||||
Vologda | |||||||||
13.09 | Kuban | | Salyut | 4:0 | |||||
Krasnodar | |||||||||
13.09 | Trion-Volga | | Kolos | 1:2 | |||||
Tver | |||||||||
13.09 | FK Orekhovo | | Lokomotiv | 0:3 (0:1) | |||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
Day 31 | |||||||||
10.09 | Tekstilshchik | | Lokomotiv | 0:1 (0:1) | |||||
Ivanovo | |||||||||
10.09 | Avangard-Kortek | | Kolos | 1:2 | |||||
Kolomna | |||||||||
10.09 | Venets | | Salyut | 0:0 | |||||
Gulkevichi | |||||||||
10.09 | Vympel | | Anzhi | 2:0 (2:0) | |||||
Rybinsk | |||||||||
10.09 | Dynamo Vologda | | Spartak-Nalchik | 0:2 (0:0) | |||||
Vologda | |||||||||
10.09 | Kavkazkabel | | Iriston | 4:2 | |||||
Prokhladny | |||||||||
10.09 | Trion-Volga | | Spartak Anapa | 0:0 | |||||
Tver | |||||||||
10.09 17:30 | Kuban | | Torpedo Taganrog | 2:1 (1:0) | |||||
Krasnodar | |||||||||
Day 30 | |||||||||
03.09 | Kolos | | Tekstilshchik | 5:2 | |||||
Krasnodar | |||||||||
03.09 | Lokomotiv | | Vympel | 2:0 (0:0) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
03.09 | Metallurg Lipetsk | | Venets | 3:0 | |||||
Lipetsk | |||||||||
03.09 | Salyut | | Avangard-Kortek | 3:0 | |||||
Belgorod | |||||||||
03.09 | Spartak Anapa | | FK Orekhovo | 3:0 | |||||
Anapa | |||||||||
03.09 17:00 | Torpedo Taganrog | | Trion-Volga | 3:0 (2:0) | |||||
Taganrog | |||||||||
03.09 18:00 | Fakel | | Kuban | 5:0 | |||||
Voronezh |
Day 31 | |||||||||
29.09 | Arsenal | | Torpedo Arzamas | 2:3 (0:0) | |||||
Tula | |||||||||
29.09 | Lada | | Gazovik-Gazprom | 0:1 (0:0) | |||||
Dimitrovgrad | |||||||||
29.09 | Torpedo Volzhskiy | | Uralets | 3:0 (0:0) | |||||
Volzhskiy | |||||||||
29.09 | FK Obninsk | | Torpedo Ryazan | 0:1 (0:0) | |||||
Obninsk | |||||||||
29.09 17:00 | Devon | | FK Vyatka | 4:1 (2:0) | |||||
Oktyabrsky | |||||||||
29.09 17:00 | Metallurg Novotroitsk | | Svetotechnika | 0:0 | |||||
Novotroitsk | |||||||||
29.09 19:00 | Zvezda | | Torpedo Miass | 3:0 (1:0) | |||||
Gorodishche | |||||||||
Day 30 | |||||||||
22.09 | Arsenal | | FK Obninsk | 3:1 (3:0) | |||||
Tula | |||||||||
22.09 | Torpedo Arzamas | | Torpedo Volzhskiy | 2:0 (1:0) | |||||
Arzamas | |||||||||
22.09 | Torpedo Ryazan | | Zvezda | 4:1 (4:1) | |||||
Ryazan | |||||||||
22.09 16:00 | FK Vyatka | | Metallurg Magnitogorsk | 2:2 (2:1) | |||||
Kirov | |||||||||
22.09 17:00 | Gazovik-Gazprom | | Metallurg Novotroitsk | 0:0 | |||||
Izhevsk | |||||||||
22.09 17:00 | Uralets | | Devon | 3:0 (2:0) | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
22.09 18:00 | Torpedo Miass | | Lada | 0:0 | |||||
Miass | |||||||||
22.09 18:30 | Svetotechnika | | Druzhba | 0:1 (0:0) | |||||
Saransk | |||||||||
Day 29 | |||||||||
19.09 | Torpedo Arzamas | | Zvezda | 2:0 (1:0) | |||||
Arzamas | |||||||||
19.09 | Torpedo Ryazan | | Torpedo Volzhskiy | 0:0 | |||||
Ryazan | |||||||||
19.09 16:00 | FK Vyatka | | Metallurg Novotroitsk | 1:2 (0:0) | |||||
Kirov | |||||||||
19.09 17:00 | Gazovik-Gazprom | | Metallurg Magnitogorsk | 2:2 (0:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
19.09 17:00 | Uralets | | Lada | 1:0 (0:0) | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
19.09 18:00 | Torpedo Miass | | Devon | 1:0 (0:0) | |||||
Miass | |||||||||
19.09 18:30 | Svetotechnika | | Rubin | 0:0 | |||||
Saransk | |||||||||
Day 28 | |||||||||
12.09 | Druzhba | | FK Vyatka | 0:1 (0:1) | |||||
Yoshkar_Ola | |||||||||
12.09 | Zvezda | | Arsenal | 1:1 (0:0) | |||||
Gorodishche | |||||||||
12.09 | Lada | | Torpedo Ryazan | 1:1 (1:0) | |||||
Dimitrovgrad | |||||||||
12.09 16:00 | Rubin | | Gazovik-Gazprom | 0:2 (0:2) | |||||
Kazan | |||||||||
12.09 17:00 | Torpedo Volzhskiy | | FK Obninsk | 6:1 (4:0) | |||||
Volzhskiy | |||||||||
12.09 17:30 | Devon | | Torpedo Arzamas | 1:3 (1:1) | |||||
Oktyabrsky | |||||||||
12.09 18:00 | Metallurg Magnitogorsk | | Uralets | 4:0 (0:0) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
12.09 18:00 | Metallurg Novotroitsk | | Torpedo Miass | 2:0 (1:0) | |||||
Novotroitsk | |||||||||
Day 27 | |||||||||
09.09 | Zvezda | | FK Obninsk | 5:0 (1:0) | |||||
Gorodishche | |||||||||
09.09 | Lada | | Torpedo Arzamas | 1:0 (0:0) | |||||
Dimitrovgrad | |||||||||
09.09 16:00 | Rubin | | FK Vyatka | 2:0 (2:0) | |||||
Kazan | |||||||||
09.09 17:00 | Torpedo Volzhskiy | | Arsenal | 1:1 (1:1) | |||||
Volzhskiy | |||||||||
09.09 17:30 | Devon | | Torpedo Ryazan | 1:2 (0:1) | |||||
Oktyabrsky | |||||||||
09.09 18:00 | Druzhba | | Gazovik-Gazprom | 0:2 (0:0) | |||||
Yoshkar_Ola | |||||||||
09.09 18:00 | Metallurg Magnitogorsk | | Torpedo Miass | 0:0 | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
09.09 18:00 | Metallurg Novotroitsk | | Uralets | 1:0 (1:0) | |||||
Novotroitsk | |||||||||
Day 26 | |||||||||
02.09 | FK Vyatka | | Svetotechnika | 2:2 (1:1) | |||||
Kirov | |||||||||
02.09 17:00 | Torpedo Volzhskiy | | Zvezda | 6:2 (2:1) | |||||
Volzhskiy | |||||||||
02.09 17:30 | Uralets | | Rubin | 1:0 (0:0) | |||||
Nizhniy_Tagil | |||||||||
02.09 18:00 | Arsenal | | Devon | 4:0 (3:0) | |||||
Tula | |||||||||
02.09 18:00 | Torpedo Arzamas | | Metallurg Magnitogorsk | 4:0 (1:0) | |||||
Arzamas | |||||||||
02.09 18:00 | Torpedo Miass | | Druzhba | 1:0 (1:0) | |||||
Miass | |||||||||
02.09 18:00 | FK Obninsk | | Lada | 0:3 (0:1) | |||||
Obninsk | |||||||||
02.09 18:30 | Torpedo Ryazan | | Metallurg Novotroitsk | 1:0 (1:0) | |||||
Ryazan |
Day 25 | |||||||||
30.09 | Dynamo Omsk | | Dynamo Barnaul | 3:0 | |||||
Omsk | |||||||||
30.09 | Irtysh | | Chkalovets | 1:2 (0:1) | |||||
Tobolsk | |||||||||
30.09 | Kuzbass | | Motor | 3:0 | |||||
Kemerovo | |||||||||
30.09 | Metallurg Novokuznetsk | | Samotlor-XXI | 0:2 | |||||
Novokuznetsk | |||||||||
30.09 | Tom | | Shakhtyor | 5:1 | |||||
Tomsk | |||||||||
Day 24 | |||||||||
23.09 | Dynamo Barnaul | | Tom | 0:0 | |||||
Barnaul | |||||||||
23.09 | Samotlor-XXI | | Dynamo Omsk | 3:0 | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
23.09 | Torpedo Rubtsovsk | | Metallurg Novokuznetsk | 2:1 | |||||
Rubtsovsk | |||||||||
23.09 | Shakhtyor | | Motor | 2:3 | |||||
Kiselevsk | |||||||||
23.09 18:00 | Chkalovets | | Kuzbass | 2:1 (1:1) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
Day 23 | |||||||||
20.09 | Dynamo Barnaul | | Kuzbass | 1:1 (0:0) | |||||
Barnaul | |||||||||
20.09 | Politekhnik-92 | | Metallurg Novokuznetsk | 0:1 (0:1) | |||||
Barnaul | |||||||||
20.09 | Samotlor-XXI | | Irtysh | 0:1 | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
20.09 18:00 | Chkalovets | | Tom | 2:1 (0:0) | |||||
Novosibirsk | |||||||||
Day 22 | |||||||||
13.09 | Dynamo Omsk | | Politekhnik-92 | 0:1 (0:0) | |||||
Omsk | |||||||||
13.09 | Irtysh | | Torpedo Rubtsovsk | 3:4 | |||||
Tobolsk | |||||||||
13.09 | Motor | | Dynamo Barnaul | 1:0 (1:0) | |||||
Prokopievsk | |||||||||
13.09 | Tom | | Samotlor-XXI | 3:0 | |||||
Tomsk | |||||||||
13.09 | Shakhtyor | | Chkalovets | 2:6 (0:3) | |||||
Kiselevsk | |||||||||
Day 21 | |||||||||
10.09 | Dynamo Omsk | | Torpedo Rubtsovsk | 1:1 | |||||
Omsk | |||||||||
10.09 | Irtysh | | Politekhnik-92 | 3:0 | |||||
Tobolsk | |||||||||
10.09 | Kuzbass | | Samotlor-XXI | 0:0 | |||||
Kemerovo | |||||||||
10.09 | Motor | | Chkalovets | 0:0 | |||||
Prokopievsk | |||||||||
10.09 | Shakhtyor | | Dynamo Barnaul | 1:2 (0:0) | |||||
Kiselevsk | |||||||||
Day 20 | |||||||||
03.09 | Metallurg Novokuznetsk | | Dynamo Omsk | 4:2 | |||||
Novokuznetsk | |||||||||
03.09 | Politekhnik-92 | | Kuzbass | 2:3 | |||||
Barnaul | |||||||||
03.09 | Samotlor-XXI | | Motor | 0:0 | |||||
Nizhnevartovsk | |||||||||
03.09 | Torpedo Rubtsovsk | | Tom | 3:2 | |||||
Rubtsovsk | |||||||||
03.09 18:30 | Chkalovets | | Dynamo Barnaul | 1:0 (0:0) | |||||
Novosibirsk |
04.09 13:00 | Spartak-D | | Titan | 3:1 (0:1) | |||||
Khimki | |||||||||
08.09 14:00 | Dynamo-2 | | Spartak-D | 1:1 (1:0) | |||||
Moscow | |||||||||
11.09 15:00 | CSKA-2 | | Spartak-D | 2:4 (2:1) | |||||
Khimki | |||||||||
17.09 17:00 | Avtomobilist | | Spartak-D | 1:1 (1:0) | |||||
Noginsk | |||||||||
22.09 17:00 | Spartak-D | | Don | 1:2 (0:1) | |||||
Khimki | |||||||||
26.09 16:00 | Mashinostroitel Moskva | | Spartak-D | 2:4 (1:2) | |||||
Sergiyev Posad |
03.09 | SKD | | Khimik Dzerzhinsk | 2:0 (1:0) | |||||
Samara | |||||||||
03.09 | Zenit Penza | | Yudzhin | 0:0 | |||||
Kamenka | |||||||||
03.09 | Kristall Sergach | | Metallurg Vyksa | 1:0 (0:0) | |||||
Sergach Kristall Stadium | |||||||||
03.09 | Progress | | Sokol-D | 1:1 (0:1) | |||||
Zelenodolsk | |||||||||
03.09 | Tekstilshchik | | Khimik Uvarovo | 3:0 | |||||
03.09 | Volga | | Torpedo Pavlovo | 1:3 (1:1) | |||||
Balakovo | |||||||||
10.09 | Sokol-D | | Volga | 2:1 (1:0) | |||||
Saratov | |||||||||
10.09 | Torpedo Pavlovo | | Salyut | 5:0 (3:0) | |||||
Pavlovo | |||||||||
10.09 | Khimik Dzerzhinsk | | Zenit Penza | 3:0 (1:0) | |||||
10.09 | Astrateks | | SKD | 3:1 | |||||
Astrakhan | |||||||||
10.09 17:00 | Metallurg Vyksa | | Elektron | 1:0 (1:0) | |||||
Vyksa | |||||||||
13.09 | Torpedo Pavlovo | | Zenit Penza | 2:0 | |||||
13.09 | Astrateks | | Volga | 3:0 | |||||
13.09 | Metallurg Vyksa | | Progress | 2:0 (0:0) | |||||
Vyksa | |||||||||
13.09 | Khimik Uvarovo | | Spartak Tambov | 1:0 | |||||
13.09 17:00 | Khimik Dzerzhinsk | | Salyut | 2:0 (1:0) | |||||
Dzerzhinsk | |||||||||
20.09 | Zenit Penza | | Sokol-D | 1:4 (0:3) | |||||
Penza | |||||||||
20.09 | Salyut | | Astrateks | 0:0 | |||||
Saratov | |||||||||
20.09 | Spartak Tambov | | Neftyanik | 3:0 | |||||
20.09 | Khimik Uvarovo | | Yudzhin | 2:2 | |||||
20.09 | Volga | | Metallurg Vyksa | 1:0 (1:0) | |||||
Balakovo | |||||||||
20.09 17:00 | SKD | | Kristall Sergach | 1:2 (0:0) | |||||
Samara | |||||||||
23.09 | SKD | | Metallurg Vyksa | 2:2 (1:2) | |||||
Samara | |||||||||
23.09 | Zenit Penza | | Astrateks | 1:1 | |||||
Penza | |||||||||
23.09 | Salyut | | Sokol-D | 0:1 (0:0) | |||||
Saratov | |||||||||
23.09 | Spartak Tambov | | Yudzhin | 0:0 | |||||
23.09 | Khimik Uvarovo | | Neftyanik | 0:0 | |||||
23.09 | Volga | | Kristall Sergach | 1:0 (0:0) | |||||
Balakovo | |||||||||
30.09 | Sokol-D | | Tekstilshchik | 3:0 (3:0) | |||||
Saratov | |||||||||
30.09 | Torpedo Pavlovo | | Khimik Uvarovo | 2:0 | |||||
30.09 | Kristall Sergach | | Salyut | 0:0 | |||||
Sergach Kristall Stadium | |||||||||
30.09 | Elektron | | Volga | 1:1 (1:0) | |||||
Vyatskiye Polyany | |||||||||
30.09 | Metallurg Vyksa | | Zenit Penza | 2:1 (0:1) | |||||
Vyksa | |||||||||
30.09 17:00 | Khimik Dzerzhinsk | | Spartak Tambov | 1:0 | |||||
Dzerzhinsk |
Day 25 | |||||||||
30.09 16:00 | Uralmash-D | | Zenit Izhevsk | 2:2 (0:2) | |||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
30.09 16:30 | Trubnik | | KAMAZ-D | 4:0 (3:0) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
30.09 16:40 | Dynamo Perm | | Sodovik | 1:1 (1:0) | |||||
Perm | |||||||||
30.09 16:45 | Gornyak | | Estel | 3:3 (2:0) | |||||
Kachkanar | |||||||||
30.09 17:00 | Gazovik | | Sibir | 0:0 | |||||
Orenburg | |||||||||
30.09 17:00 | Khimik Meleuz | | Metiznik | 0:2 (0:1) | |||||
Meleuz | |||||||||
Day 24 | |||||||||
23.09 16:00 | Metiznik | | Gornyak | 5:2 (3:0) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
23.09 16:00 | KAMAZ-D | | Gazovik | 1:2 (1:1) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
23.09 16:30 | Sibir | | Dynamo Perm | 2:0 (0:0) | |||||
Kurgan | |||||||||
23.09 17:00 | Zenit Izhevsk | | Khimik Meleuz | 7:1 (3:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
23.09 17:00 | Uralmash-D | | Trubnik | 2:0 (0:0) | |||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
23.09 17:00 | Sodovik | | Energiya Chaikovskiy | 0:0 | |||||
Sterlitamak | |||||||||
Day 23 | |||||||||
20.09 13:15 | KAMAZ-D | | Khimik Meleuz | 1:2 (1:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
20.09 16:00 | Metiznik | | Dynamo Perm | 1:0 (0:0) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
20.09 16:30 | Sibir | | Gornyak | 4:0 (3:0) | |||||
Kurgan | |||||||||
20.09 17:00 | Zenit Izhevsk | | Gazovik | 2:1 (1:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
20.09 17:00 | Estel | | Energiya Chaikovskiy | 0:2 (0:1) | |||||
Ufa | |||||||||
20.09 17:30 | Sodovik | | KamAZavtocenter | 3:0 (0:0) | |||||
Sterlitamak | |||||||||
Day 22 | |||||||||
13.09 | Gornyak | | KAMAZ-D | 3:0 | |||||
13.09 16:00 | KamAZavtocenter | | Sibir | 0:2 (0:1) | |||||
Naberezhnye Chelny DSK Stadium | |||||||||
13.09 17:00 | Energiya Chaikovskiy | | Metiznik | 2:0 (0:0) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
13.09 17:00 | Dynamo Perm | | Zenit Izhevsk | 1:2 (0:1) | |||||
Perm | |||||||||
13.09 17:30 | Khimik Meleuz | | Uralmash-D | 2:3 (2:2) | |||||
Meleuz | |||||||||
13.09 17:45 | Gazovik | | Trubnik | 2:1 (1:1) | |||||
Orenburg | |||||||||
Day 21 | |||||||||
10.09 | Khimik Meleuz | | Trubnik | 1:4 (0:1) | |||||
Meleuz | |||||||||
10.09 15:00 | KamAZavtocenter | | Metiznik | 0:1 (0:1) | |||||
Naberezhnye Chelny DSK Stadium | |||||||||
10.09 17:00 | Estel | | Sodovik | 0:1 (0:1) | |||||
Ufa | |||||||||
10.09 17:00 | Energiya Chaikovskiy | | Sibir | 1:1 (0:0) | |||||
Chaykovsky | |||||||||
10.09 17:00 | Gornyak | | Zenit Izhevsk | 1:2 (0:1) | |||||
Kachkanar | |||||||||
10.09 17:00 | Dynamo Perm | | KAMAZ-D | 2:0 (0:0) | |||||
Perm | |||||||||
10.09 17:45 | Gazovik | | Uralmash-D | 5:3 (2:1) | |||||
Orenburg | |||||||||
Day 20 | |||||||||
03.09 14:00 | Metiznik | | Estel | 2:1 (1:1) | |||||
Magnitogorsk | |||||||||
03.09 15:00 | Uralmash-D | | Dynamo Perm | 2:0 (0:0) | |||||
Verkhnyaya Pyshma | |||||||||
03.09 17:00 | Zenit Izhevsk | | Energiya Chaikovskiy | 1:0 (0:0) | |||||
Izhevsk | |||||||||
03.09 17:00 | Trubnik | | Gornyak | 3:2 (2:1) | |||||
Kamensk-Uralsky | |||||||||
03.09 17:00 | KAMAZ-D | | KamAZavtocenter | 2:0 (0:0) | |||||
Naberezhnye Chelny | |||||||||
03.09 18:00 | Sibir | | Sodovik | 1:0 (0:0) | |||||
Kurgan | |||||||||
03.09 18:00 | Gazovik | | Khimik Meleuz | 2:0 (1:0) | |||||
Orenburg |
Day 1 | |||||||||
26.09 15:30 | Medita (Shakhtarsk) | | Chornomorets (Odesa) | 2:2 (2:0) | |||||
Khartsyzsk | |||||||||
26.09 17:30 | Dynamo-2 (Kyiv) | | Dnipro (Dnipropetrovsk) | 3:1 (1:0) | |||||
Kiev | |||||||||
27.09 15:00 | Vorskla (Poltava) | | Volyn (Lutsk) | 2:0 (1:0) | |||||
Poltava | |||||||||
27.09 15:00 | Zakarpattya (Uzhgorod) | | Karpaty (Lviv) | 2:1 (0:0) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
27.09 15:00 | Keramik (Baranivka) | | Temp (Shepetivka) | 1:0 (1:0) | |||||
Baranivka Keramik Stadium | |||||||||
27.09 15:30 | Viktor (Zaporizhia) | | Kryvbas (Kryvyi Rih) | 0:4 (0:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
27.09 15:30 | Yavir (Krasnopillya) | | Nyva (Ternopol) | 0:0 | |||||
Krasnopillya Kolos Stadium | |||||||||
27.09 15:30 | Systema-Boreks (Boyarka) | | Shakhtar (Donetsk) | 0:3 (0:2) | |||||
Borodyanka Systema SC | |||||||||
27.09 15:30 | Avanhard (Rovenky) | | Kremin (Kremenchuk) | 2:2 (0:1) | |||||
Rovenky | |||||||||
27.09 15:30 | Borisfen (Borispil) | | Veres (Rivne) | 1:0 (1:0) | |||||
Boryspil | |||||||||
27.09 16:00 | SK Odesa (Odesa) | | Metalurh (Zaporizhzhya) | 1:1 (0:0) | |||||
Odesa | |||||||||
27.09 16:00 | Khurtovyk (Tysmenytsia) | | Tavriya (Simferopil) | 1:1 (0:0) | |||||
Tysmenytsia | |||||||||
27.09 17:00 | Stal (Alchevsk) | | Zorya-MALS (Lugansk) | 2:0 (2:0) | |||||
Alchevsk | |||||||||
27.09 17:00 | Tytan (Armyansk) | | Nyva (Vinnytsya) | 2:3 (2:2) | |||||
Armyansk | |||||||||
27.09 18:00 | Khimik (Zhytomyr) | | Torpedo (Zaporizhzhya) | 2:0 (1:0) | |||||
Zhytomyr |
05.09 14:00 | Nyva-Viktor (Novomykolaivka) | | Yavir (Krasnopillya) | 0:0 aet, pen. 2:3 | |||||
Zaporizhia | |||||||||
05.09 16:00 | Vorskla (Poltava) | | Naftokhymyk (Kremenchuk) | 1:0 (0:0) | |||||
Poltava | |||||||||
05.09 16:00 | Keramik (Baranivka) | | Podillya (Khmelnytskyi) | 2:1 aet (1:1, 1:1) | |||||
Baranivka Keramik Stadium | |||||||||
05.09 16:30 | Systema-Boreks (Boyarka) | | Desna (Chernihiv) | 1:0 (0:0) | |||||
Borodyanka Systema SC | |||||||||
05.09 16:30 | Medita (Shakhtarsk) | | Bazhanovets (Makiivka) | 1:1 aet (1:0, 1:1), pen. 5:3 | |||||
Kirovske | |||||||||
05.09 16:30 | Hazovyk (Komarno) | | Krystal (Chortkiv) | 2:1 (0:0) | |||||
Komarno Gazovyk Stadium | |||||||||
05.09 16:45 | Viktor (Zaporizhia) | | Chornomorets-2 (Odesa) | 2:0 (0:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
05.09 17:00 | SK Odesa (Odesa) | | Evis (Mykolaiv) | 2:0 aet (0:0) | |||||
Odesa | |||||||||
05.09 17:00 | Avanhard (Rovenky) | | Meliorator (Kakhovka) | 4:1 (0:0) | |||||
Rovenky | |||||||||
05.09 17:00 | Tytan (Armyansk) | | Dynamo (Saky) | 1:1 aet (0:0, 1:1), pen. 3:2 | |||||
Armyansk | |||||||||
05.09 17:00 | Pidshypnyk (Lutsk) | | Khimik (Zhytomyr) | 1:3 aet (1:0, 1:1) | |||||
Lutsk Pidshypnyk Stadium | |||||||||
05.09 17:00 | Khurtovyk (Tysmenytsia) | | Prikarpattya (Ivano-Frankivsk) | 2:1 (1:0) | |||||
Tysmenytsia | |||||||||
05.09 17:00 | Fetrovyk (Khust) | | Zakarpattya (Uzhgorod) | 0:1 (0:1) | |||||
Khust | |||||||||
05.09 17:00 | Zirka-NIBAS-2 (Kirovohrad) | | Dynamo-2 (Kyiv) | 0:1 (0:1) | |||||
Kirovograd | |||||||||
05.09 18:00 | Khimik (Severodonetsk) | | Stal (Alchevsk) | 0:1 (0:0) | |||||
Severodonetsk | |||||||||
17.09 16:00 | CSKA (Kyiv) | | Borisfen (Borispil) | 1:3 (1:0) | |||||
Kiev |
01.09 16:00 | Dnistrovets (Bilhorod-Dnistrovskyi) | | Evis (Mykolaiv) | 0:4 (0:1) | |||||
Bilhorod-Dnistrovskyi DYuSSh Stadium | |||||||||
01.09 16:00 | Tavriya (Kherson) | | SK Odesa (Odesa) | 2:6 (0:1) | |||||
Kherson | |||||||||
01.09 16:00 | Tavriya (Novotroitsk) | | Viktor (Zaporizhia) | 0:1 (0:0) | |||||
Novotroyitsk Start Stadium | |||||||||
01.09 16:00 | Nyva-Viktor (Novomykolaivka) | | Poligraftekhnyka (Oleksandriya) | 1:0 (0:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
01.09 16:00 | Metalurh (Kryvyi Rih) | | Yavir (Krasnopillya) | 1:2 aet (0:0) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
01.09 16:00 | Avanhard (Merefa) | | Vorskla (Poltava) | 0:3 (0:2) | |||||
Merefa Avanhard Stadium | |||||||||
01.09 16:00 | Shakhtar (Pavlohrad) | | Bazhanovets (Makiivka) | 0:3 (0:3) | |||||
Pavlograd | |||||||||
01.09 16:00 | Batkivshchyna (Pervomayske) | | Stal (Alchevsk) | 0:4 (0:2) | |||||
Pervomayske Batkivshchina Stadium | |||||||||
01.09 16:00 | Tytan (Armyansk) | | Metalurh (Kerch) | 6:0 (4:0) | |||||
Armyansk | |||||||||
01.09 16:00 | Pidshypnyk (Lutsk) | | FK Lviv (Lviv) | 2:0 aet (0:0) | |||||
Lutsk Pidshypnyk Stadium | |||||||||
01.09 16:00 | Khimik-Nyva-2 (Vinnytsia) | | CSKA (Kyiv) | 0:3 (0:1) | |||||
Vinnytsia Khimik Stadium | |||||||||
01.09 16:00 | Keramik (Baranivka) | | Ros (Bila Tserkva) | 4:2 (1:1) | |||||
Zhytomyr | |||||||||
01.09 16:00 | Nyva (Myronivka) | | Dynamo-2 (Kyiv) | 1:2 (0:1) | |||||
Myronivka Kolos Stadium | |||||||||
01.09 16:30 | Azovets (Mariupol) | | Medita (Shakhtarsk) | 1:2 (1:1) | |||||
Mariupol | |||||||||
01.09 17:00 | Chornomorets-2 (Odesa) | | Metalurh (Nikopol) | 1:0 (0:0) | |||||
Odesa | |||||||||
01.09 17:00 | Naftokhymyk (Kremenchuk) | | Metalist (Kharkiv) | 4:2 (3:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
01.09 17:00 | Systema-Boreks (Boyarka) | | Dnipro (Cherkasy) | 3:2 (1:0) | |||||
Borodyanka Systema SC | |||||||||
01.09 17:00 | Avanhard (Rovenky) | | Vahonobudivnyk (Stahanov) | 4:1 (1:0) | |||||
Rovenky | |||||||||
01.09 17:00 | Torpedo (Melitopol) | | Meliorator (Kakhovka) | 1:1 aet (0:1, 1:1), pen. 3:4 | |||||
Melitopol | |||||||||
01.09 17:00 | Dynamo (Luhansk) | | Khimik (Severodonetsk) | 3:3 aet (3:2, 3:3), pen. 1:2 | |||||
Lugansk | |||||||||
01.09 17:00 | Dynamo (Saky) | | Chayka (Sevastopol) | 2:0 (1:0) | |||||
Saky | |||||||||
01.09 17:00 | Hazovyk (Komarno) | | Karpaty (Mukachevo) | 3:0 (2:0) | |||||
Komarno Gazovyk Stadium | |||||||||
01.09 17:00 | Lada (Chernivtsi) | | Krystal (Chortkiv) | 0:3 (0:2) | |||||
Chernivtsi | |||||||||
01.09 17:00 | Advis (Hmelnitsky) | | Khimik (Zhytomyr) | 0:0 aet, pen. 2:4 | |||||
Khmelnytsky Advis Stadium | |||||||||
01.09 17:00 | Khurtovyk (Tysmenytsia) | | Bukovyna (Chernivtsy) | 2:1 (1:0) | |||||
Tysmenytsia | |||||||||
01.09 17:00 | Fetrovyk (Khust) | | Skala (Stryi) | 1:0 (1:0) | |||||
Khust | |||||||||
01.09 17:00 | Beskyd (Nadvirna) | | Zakarpattya (Uzhgorod) | 0:1 (0:0) | |||||
Nadvirna | |||||||||
01.09 17:00 | Obolon-Zmina (Kyiv) | | Borisfen (Borispil) | 1:3 (1:1) | |||||
Kiev | |||||||||
01.09 17:00 | Krok (Zhytomyr) | | Podillya (Khmelnytskyi) | 0:4 (0:2) | |||||
Zhytomyr | |||||||||
01.09 17:00 | Lokomotyv (Znamianka) | | Zirka NIBAS (Kirovohrad) | 0:4 (0:4) | |||||
Znamyanka | |||||||||
01.09 17:30 | Halychyna (Drohobych) | | Prikarpattya (Ivano-Frankivsk) | 0:1 (0:1) | |||||
Drogobych Kranovshchik Stadium | |||||||||
01.09 18:00 | Desna (Chernihiv) | | FK SBTS (Sumy) | 2:1 (2:0) | |||||
Chernigiv |
Day 10 | |||||||||
23.09 17:00 | Chornomorets | | Temp | 3:2 (2:0) | |||||
Odesa | |||||||||
23.09 17:00 | Karpaty | | Metalurh | 1:0 (1:0) | |||||
Lviv | |||||||||
23.09 17:00 | Prykarpattya | | Nyva Ternopil | 3:2 (1:1) | |||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
23.09 17:00 | Torpedo | | Evis | 2:0 (1:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
23.09 18:00 | Dnipro | | Veres | 4:2 (1:0) | |||||
Dnipropetrovsk | |||||||||
23.09 18:00 | Tavriya | | Volyn | 6:0 (2:0) | |||||
Simferopol | |||||||||
23.09 18:00 | Shakhtar | | Nyva Vinnytsya | 1:0 (0:0) | |||||
Donetsk | |||||||||
23.09 18:00 | Kryvbas | | Kremin | 1:0 (0:0) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
23.09 19:00 | Dynamo | | Zorya-MALS | 4:0 (0:0) | |||||
Kiev | |||||||||
Day 9 | |||||||||
18.09 | Nyva Ternopil | | Shakhtar | 2:1 (2:0) | |||||
Ternopil | |||||||||
18.09 16:00 | Zorya-MALS | | Metalurh | 2:1 (1:0) | |||||
Lugansk | |||||||||
18.09 16:25 | Nyva Vinnytsya | | Tavriya | 1:3 (0:2) | |||||
Vinnytsia | |||||||||
18.09 16:30 | Kremin | | Prykarpattya | 2:0 (0:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
18.09 17:00 | Torpedo | | Karpaty | 1:2 (1:2) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
18.09 17:15 | Temp | | Dnipro | 0:1 (0:1) | |||||
Shepetivka | |||||||||
18.09 18:00 | Evis | | Kryvbas | 0:1 (0:0) | |||||
Mykolaiv | |||||||||
18.09 18:00 | Veres | | Dynamo | 1:2 (1:1) | |||||
Rivne | |||||||||
19.09 18:00 | Volyn | | Chornomorets | 1:2 (1:1) | |||||
Lutsk | |||||||||
Day 8 | |||||||||
09.09 19:00 | Dynamo | | Temp | 5:0 (2:0) | |||||
Kiev | |||||||||
10.09 17:00 | Chornomorets | | Nyva Vinnytsya | 2:1 (2:1) | |||||
Odesa | |||||||||
10.09 17:00 | Karpaty | | Zorya-MALS | 4:3 (2:2) | |||||
Lviv | |||||||||
10.09 17:00 | Prykarpattya | | Evis | 3:0 (2:0) | |||||
Ivano-Frankivsk | |||||||||
10.09 18:00 | Metalurh | | Veres | 1:0 (0:0) | |||||
Zaporizhia | |||||||||
10.09 18:00 | Tavriya | | Nyva Ternopil | 3:2 (1:0) | |||||
Simferopol | |||||||||
10.09 18:00 | Kryvbas | | Torpedo | 2:1 (1:0) | |||||
Kryvyi Rih | |||||||||
11.09 17:00 | Shakhtar | | Kremin | 2:0 (0:0) | |||||
Donetsk | |||||||||
Day 1 | |||||||||
01.09 19:00 | Dynamo | | Kryvbas | 2:0 (1:0) | |||||
Kiev |
Day 10 | |||||||||
23.09 | Vorskla | | SK Odesa | 4:1 (2:0) | |||||
Poltava | |||||||||
23.09 | Bukovyna | | SBTS | 6:0 (3:0) | |||||
Chernivtsi | |||||||||
23.09 | Podillya | | Naftovyk | 2:0 (1:0) | |||||
Khmelnytsky | |||||||||
23.09 | Borisfen | | Metalurh | 2:2 (1:1) | |||||
Boryspil | |||||||||
23.09 | Stal | | Dynamo-2 | 3:2 (2:1) | |||||
Alchevsk | |||||||||
23.09 | Bazhanovets | | Khimik Zhytomyr | 2:0 (0:0) | |||||
Makiivka | |||||||||
23.09 | Zakarpattya | | Khimik Severodonetsk | 2:1 (2:0) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
23.09 | Karpaty | | Metalist | 2:1 (0:0) | |||||
Mukacheve Pryboryst Stadium | |||||||||
23.09 | Skala | | Naftokhymyk | 2:1 (0:1) | |||||
Stryi | |||||||||
23.09 | Krystal | | Zirka-NIBAS | 1:1 (0:1) | |||||
Chortkiv | |||||||||
Day 9 | |||||||||
20.09 | Borisfen | | SK Odesa | 0:1 (0:1) | |||||
Boryspil | |||||||||
20.09 | Polihraftekhnika | | Dnipro | 3:0 (1:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
20.09 | Bukovyna | | Naftovyk | 1:2 (1:2) | |||||
Chernivtsi | |||||||||
20.09 | Podillya | | SBTS | 1:0 (1:0) | |||||
Khmelnytsky | |||||||||
20.09 | Vorskla | | Metalurh | 4:0 (2:0) | |||||
Poltava | |||||||||
20.09 | Stal | | Khimik Zhytomyr | 1:1 (0:0) | |||||
Alchevsk | |||||||||
20.09 | Bazhanovets | | Dynamo-2 | 1:2 (0:1) | |||||
Makiivka | |||||||||
20.09 | Zakarpattya | | Metalist | 2:2 (1:1) | |||||
Uzhgorod | |||||||||
20.09 | Karpaty | | Khimik Severodonetsk | 3:0 (2:0) | |||||
Mukacheve Pryboryst Stadium | |||||||||
20.09 | Skala | | Zirka-NIBAS | 0:3 (0:1) | |||||
Stryi | |||||||||
20.09 | Krystal | | Naftokhymyk | 2:1 (0:1) | |||||
Chortkiv | |||||||||
Day 8 | |||||||||
13.09 | SK Odesa | | Podillya | 3:0 (2:0) | |||||
Odesa | |||||||||
13.09 | Metalurh | | Bukovyna | 2:0 (0:0) | |||||
Nikopol | |||||||||
13.09 | Khimik Zhytomyr | | Vorskla | 3:1 (0:1) | |||||
Zhytomyr Khimik Stadium | |||||||||
13.09 | Dynamo-2 | | Borisfen | 4:0 (3:0) | |||||
Kiev | |||||||||
13.09 | Metalist | | Bazhanovets | 3:0 (2:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
13.09 | Khimik Severodonetsk | | Stal | 1:0 (0:0) | |||||
Severodonetsk | |||||||||
13.09 | Zirka-NIBAS | | Karpaty | 4:0 (1:0) | |||||
Kirovograd | |||||||||
13.09 | Naftokhymyk | | Zakarpattya | 1:0 (0:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
13.09 | Polihraftekhnika | | Krystal | 2:0 (2:0) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
13.09 | Dnipro | | Skala | 2:0 (1:0) | |||||
Cherkasy | |||||||||
Day 7 | |||||||||
10.09 | SK Odesa | | Bukovyna | 4:0 (3:0) | |||||
Odesa | |||||||||
10.09 | Naftovyk | | SBTS | 2:0 (0:0) | |||||
Okhtyrka | |||||||||
10.09 | Metalurh | | Podillya | 2:1 (1:1) | |||||
Nikopol | |||||||||
10.09 | Khimik Zhytomyr | | Borisfen | 0:0 | |||||
Zhytomyr Khimik Stadium | |||||||||
10.09 | Dynamo-2 | | Vorskla | 0:0 | |||||
Kiev | |||||||||
10.09 | Metalist | | Stal | 2:0 (1:0) | |||||
Kharkiv | |||||||||
10.09 | Khimik Severodonetsk | | Bazhanovets | 3:2 (1:0) | |||||
Severodonetsk | |||||||||
10.09 | Zirka-NIBAS | | Zakarpattya | 5:0 (2:0) | |||||
Kirovograd | |||||||||
10.09 | Naftokhymyk | | Karpaty | 2:0 (0:0) | |||||
Kremenchuk | |||||||||
10.09 | Polihraftekhnika | | Skala | 0:1 (0:1) | |||||
Oleksandriia | |||||||||
10.09 | Dnipro | | Krystal | 4:0 (2:0) | |||||
Cherkasy |
Day 10 | |||||||||
25.09 15:00 | Tarpeda Minsk | | Dnepr | 2:1 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
25.09 15:00 | Vedrych | | Shakhtsyor | 1:0 (0:0) | |||||
Rechytsa | |||||||||
25.09 16:00 | Dynamo Brest | | Dynamo-93 | 2:0 (0:0) | |||||
Brest | |||||||||
25.09 16:00 | Fandok | | Abuwshchik | 3:1 (1:1) | |||||
Babruysk | |||||||||
25.09 16:00 | Lokomotiv | | Homselmash | 1:0 (1:0) | |||||
Vitebsk | |||||||||
25.09 16:00 | Neman | | Tarpeda Mogilyov | 1:0 (1:0) | |||||
Hrodna | |||||||||
26.09 16:00 | Shinnik | | KIM | 1:2 (1:1) | |||||
Babruysk | |||||||||
Day 9 | |||||||||
17.09 16:00 | Dynamo-93 | | KIM | 0:0 | |||||
Minsk | |||||||||
18.09 16:00 | Neman | | FK Maladzyechna | 2:0 (1:0) | |||||
Hrodna | |||||||||
18.09 16:00 | Abuwshchik | | Lokomotiv | 4:1 (3:1) | |||||
Lida | |||||||||
18.09 16:30 | Tarpeda Mogilyov | | Tarpeda Minsk | 2:0 (1:0) | |||||
Mogilev | |||||||||
18.09 17:00 | Homselmash | | Fandok | 0:0 | |||||
Gomel | |||||||||
18.09 17:00 | Shakhtsyor | | Shinnik | 3:2 (2:1) | |||||
Salihorsk | |||||||||
18.09 17:00 | Vedrych | | Dynamo Brest | 1:0 (0:0) | |||||
Rechytsa | |||||||||
18.09 18:00 | Dynamo Minsk | | Dnepr | 4:1 (1:0) | |||||
Minsk | |||||||||
Day 8 | |||||||||
09.09 18:00 | Dynamo Minsk | | Abuwshchik | 3:2 (0:0) | |||||
Minsk | |||||||||
10.09 17:00 | Fandok | | Vedrych | 1:0 (1:0) | |||||
Babruysk | |||||||||
11.09 16:00 | Neman | | Tarpeda Minsk | 2:1 (1:0) | |||||
Hrodna | |||||||||
11.09 16:45 | Homselmash | | Dynamo-93 | 0:2 (0:1) | |||||
Gomel | |||||||||
11.09 17:00 | Dnepr | | Shakhtsyor | 0:0 | |||||
Mogilev | |||||||||
11.09 17:00 | KIM | | Tarpeda Mogilyov | 2:0 (0:0) | |||||
Vitebsk | |||||||||
11.09 17:00 | Shinnik | | Lokomotiv | 2:1 (0:0) | |||||
Babruysk | |||||||||
11.09 18:00 | Dynamo Brest | | FK Maladzyechna | 1:0 (1:0) | |||||
Brest |
21.09 | Lokomotiv (Vitebsk) | | Dynamo-93 (Minsk) | 0:1 (0:1) | |||||
21.09 | FK Maladzyechna (Maladzyechna) | | Dynamo (Minsk) | 1:0 (0:0) | |||||
21.09 | Dynamo (Brest) | | Tarpeda (Mogilev) | 0:1 aet (0:0) | |||||
21.09 | Abuwshchik (Lida) | | Stroitel (Staryya Darohi) | 0:1 (0:0) | |||||
21.09 | Dnepr (Mogilev) | | Neman (Hrodna) | 1:0 (1:0) | |||||
21.09 | Vedrych (Rechytsa) | | Fomalgaut (Barysaw) | 2:1 aet (0:1, 1:1) | |||||
21.09 | Tarpeda (Minsk) | | Palesse (Mazyr) | 0:2 (0:1) | |||||
21.09 | Shinnik (Babruysk) | | Naftan (Navapolatsk) | 1:0 (1:0) | |||||
Day 1 | |||||||||
21.09 | Aktyubinets (Aktyubinsk) | | SKIF Ordabasy (Shymkent) | 3:1 (1:1) | |||||
Aktyubinsk |
Day 3 | |||||||||
20.09 | Yelimay (Semipalatinsk) | | Zhiger (Shymkent) | 1:0 (0:0)* | |||||
Semipalatinsk |
Day 8 | |||||||||
24.09 | Agro | | Tiligul | 1:1 | |||||
24.09 | Bugeac | | Sportul | 3:1 | |||||
24.09 | Zimbru | | Progresul | 4:0 | |||||
24.09 | Cristalul | | Nistru Otaci | 0:2 | |||||
24.09 | MHM-93 | | Codru | 1:0 | |||||
24.09 | Nistru Cioburciu | | Olimpia | 3:3 | |||||
24.09 | Tighina | | Torentul | 3:0 | |||||
Day 7 | |||||||||
17.09 | Zimbru | | Nistru Cioburciu | 4:1 | |||||
17.09 | MHM-93 | | Sportul | 0:1 | |||||
17.09 | Progresul | | Tighina | 0:5 | |||||
17.09 | Tiligul | | Nistru Otaci | 4:2 | |||||
17.09 | Torentul | | Cristalul | 0:0 | |||||
20.09 | Agro | | Bugeac | 0:2 | |||||
20.09 | Codru | | Olimpia | 1:1 | |||||
Day 6 | |||||||||
10.09 | Bugeac | | Progresul | 4:0 | |||||
10.09 | Nistru Otaci | | Nistru Cioburciu | 5:0 | |||||
10.09 | Sportul | | Codru | 1:0 | |||||
10.09 | Tighina | | MHM-93 | 2:1 | |||||
10.09 | Torentul | | Agro | 0:1 | |||||
11.09 | Cristalul | | Tiligul | 1:6 | |||||
11.09 | Olimpia | | Zimbru | 1:1 | |||||
Day 9 | |||||||||
21.09 | Rapid | | Sturm | 2:3 | |||||
Wien | |||||||||
21.09 | Linz | | Mödling | 3:1 | |||||
Linz | |||||||||
21.09 | Admira/Wacker | | LASK | 1:1 | |||||
Maria Enzersdorf | |||||||||
21.09 | Casino | | Tirol | 1:1 | |||||
Salzburg | |||||||||
21.09 | Austria Wien | | Vorwärts | 1:0 | |||||
Wien Horr-Platz | |||||||||
Day 8 | |||||||||
16.09 | Vorwärts | | Linz | 3:0 | |||||
Steyr Vorwärts-Platz | |||||||||
17.09 | LASK | | Rapid | 1:3 | |||||
Linz | |||||||||
17.09 | Tirol | | Admira/Wacker | 5:1 | |||||
Innsbruck | |||||||||
17.09 | Austria Wien | | Sturm | 3:2 | |||||
Wien Horr-Platz | |||||||||
17.09 | Mödling | | Casino | 0:0 | |||||
Mödling Stadion der Stadt Mödling | |||||||||
Day 7 | |||||||||
03.09 | Rapid | | Tirol | 3:1 | |||||
Wien | |||||||||
03.09 | Casino | | Vorwärts | 2:2 | |||||
Salzburg | |||||||||
03.09 | Linz | | Austria Wien | 2:2 | |||||
Linz | |||||||||
03.09 | Sturm | | LASK | 1:0 | |||||
Graz | |||||||||
04.09 | Admira/Wacker | | Mödling | 3:1 | |||||
Maria Enzersdorf |
Day 7 | |||||||||
24.09 15:00 | Queens Park Rangers | | Wimbledon | 0:1 (0:0) | |||||
London | |||||||||
24.09 15:00 | Crystal Palace | | Chelsea | 0:1 (0:0) | |||||
London | |||||||||
24.09 15:00 | Blackburn Rovers | | Aston Villa | 3:1 (1:0) | |||||
Blackburn | |||||||||
24.09 15:00 | Everton | | Leicester City | 1:1 (0:0) | |||||
Liverpool | |||||||||
24.09 15:00 | Tottenham Hotspur | | Nottingham Forest | 1:4 (1:1) | |||||
London | |||||||||
24.09 15:00 | Ipswich Town | | Manchester United | 3:2 (2:0) | |||||
Ipswich | |||||||||
24.09 15:00 | Newcastle United | | Liverpool | 1:1 (0:0) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
24.09 15:00 | Manchester City | | Norwich City | 2:0 (0:0) | |||||
Manchester | |||||||||
24.09 15:00 | Coventry City | | Southampton | 1:3 (1:1) | |||||
Coventry | |||||||||
25.09 16:00 | West Ham United | | Arsenal | 0:2 (0:1) | |||||
London | |||||||||
26.09 20:00 | Sheffield Wednesday | | Leeds United | 1:1 (1:1) | |||||
Sheffield | |||||||||
Day 6 | |||||||||
17.09 15:00 | Sheffield Wednesday | | Manchester City | 1:1 (0:1) | |||||
Sheffield | |||||||||
17.09 15:00 | Everton | | Queens Park Rangers | 2:2 (2:1) | |||||
Liverpool | |||||||||
17.09 15:00 | West Ham United | | Aston Villa | 1:0 (0:0) | |||||
London | |||||||||
17.09 15:00 | Coventry City | | Leeds United | 2:1 (0:0) | |||||
Coventry | |||||||||
17.09 15:00 | Leicester City | | Tottenham Hotspur | 3:1 (1:0) | |||||
Leicester | |||||||||
17.09 15:00 | Manchester United | | Liverpool | 2:0 (0:0) | |||||
Manchester | |||||||||
17.09 15:00 | Southampton | | Nottingham Forest | 1:1 (0:1) | |||||
Southampton | |||||||||
17.09 15:00 | Ipswich Town | | Norwich City | 1:2 (1:1) | |||||
Ipswich | |||||||||
17.09 15:00 | Crystal Palace | | Wimbledon | 0:0 | |||||
London | |||||||||
18.09 16:00 | Chelsea | | Blackburn Rovers | 1:2 (0:1) | |||||
London | |||||||||
18.09 16:00 | Arsenal | | Newcastle United | 2:3 (1:2) | |||||
London | |||||||||
Day 5 | |||||||||
10.09 15:00 | Aston Villa | | Ipswich Town | 2:0 (1:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
10.09 15:00 | Nottingham Forest | | Sheffield Wednesday | 4:1 (1:0) | |||||
Nottingham | |||||||||
10.09 15:00 | Norwich City | | Arsenal | 0:0 | |||||
Norwich | |||||||||
10.09 15:00 | Blackburn Rovers | | Everton | 3:0 (2:0) | |||||
Blackburn | |||||||||
10.09 15:00 | Liverpool | | West Ham United | 0:0 | |||||
Liverpool | |||||||||
10.09 15:00 | Queens Park Rangers | | Coventry City | 2:2 (2:1) | |||||
London | |||||||||
10.09 15:00 | Wimbledon | | Leicester City | 2:1 (2:1) | |||||
London | |||||||||
10.09 15:00 | Manchester City | | Crystal Palace | 1:1 (1:1) | |||||
Manchester | |||||||||
10.09 15:00 | Newcastle United | | Chelsea | 4:2 (2:2) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
11.09 16:00 | Leeds United | | Manchester United | 2:1 (1:0) | |||||
Leeds | |||||||||
12.09 20:00 | Tottenham Hotspur | | Southampton | 1:2 (1:0) | |||||
London |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Blackburn Rovers | 42 | 27 | 8 | 7 | 80-39 | 89 | ||
2. | Manchester United | 42 | 26 | 10 | 6 | 77-28 | 88 | ||
3. | Nottingham Forest | 42 | 22 | 11 | 9 | 72-43 | 77 | ||
4. | Liverpool | 42 | 21 | 11 | 10 | 65-37 | 74 | ||
5. | Leeds United | 42 | 20 | 13 | 9 | 59-38 | 73 | ||
6. | Newcastle United | 42 | 20 | 12 | 10 | 67-47 | 72 | ||
7. | Tottenham Hotspur | 42 | 16 | 14 | 12 | 66-58 | 62 | ||
8. | Queens Park Rangers | 42 | 17 | 9 | 16 | 61-59 | 60 | ||
9. | Wimbledon | 42 | 15 | 11 | 16 | 48-65 | 56 | ||
10. | Southampton | 42 | 12 | 18 | 12 | 61-63 | 54 |
Day 9 | |||||||||
24.09 | Bristol City | | Middlesbrough | 0:1 (0:0) | |||||
Bristol | |||||||||
24.09 | Millwall | | Luton Town | 0:0 | |||||
London | |||||||||
24.09 | Notts County | | Charlton Athletic | 3:3 (2:1) | |||||
Nottingham | |||||||||
24.09 | Oldham Athletic | | Barnsley | 1:0 (0:0) | |||||
Oldham | |||||||||
24.09 | Portsmouth | | Wolverhampton Wanderers | 1:2 (1:1) | |||||
Portsmouth | |||||||||
24.09 | Port Vale | | Sheffield United | 0:2 (0:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
24.09 | Southend United | | Bolton Wanderers | 2:1 (0:1) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
24.09 | Swindon Town | | Grimsby Town | 3:2 (1:1) | |||||
Swindon | |||||||||
24.09 | Tranmere Rovers | | Sunderland | 1:0 (0:0) | |||||
Birkenhead | |||||||||
24.09 | Watford | | Reading | 2:2 (2:0) | |||||
Watford | |||||||||
24.09 | West Bromwich Albion | | Burnley | 1:0 (0:0) | |||||
West Bromwich | |||||||||
25.09 | Derby County | | Stoke City | 3:0 (2:0) | |||||
Derby | |||||||||
Day 8 | |||||||||
17.09 | Bolton Wanderers | | Portsmouth | 1:1 (1:0) | |||||
Bolton | |||||||||
17.09 | Burnley | | Wolverhampton Wanderers | 0:1 (0:0) | |||||
Burnley | |||||||||
17.09 | Charlton Athletic | | Swindon Town | 1:0 (1:0) | |||||
London | |||||||||
17.09 | Derby County | | Oldham Athletic | 2:1 (1:0) | |||||
Derby | |||||||||
17.09 | Notts County | | Stoke City | 0:2 (0:1) | |||||
Nottingham | |||||||||
17.09 | Port Vale | | Middlesbrough | 2:1 (0:1) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
17.09 | Reading | | Sheffield United | 1:0 (0:0) | |||||
Reading | |||||||||
17.09 | Southend United | | Bristol City | 2:1 (1:0) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
17.09 | Sunderland | | Barnsley | 2:0 (0:0) | |||||
Sunderland | |||||||||
17.09 | Tranmere Rovers | | Millwall | 3:1 (1:0) | |||||
Birkenhead | |||||||||
17.09 | Watford | | Luton Town | 2:4 (2:3) | |||||
Watford | |||||||||
17.09 | West Bromwich Albion | | Grimsby Town | 1:1 (1:0) | |||||
West Bromwich | |||||||||
Day 7 | |||||||||
13.09 | Barnsley | | Notts County | 1:1 (0:0) | |||||
Barnsley | |||||||||
13.09 | Bristol City | | Derby County | 0:2 (0:1) | |||||
Bristol | |||||||||
13.09 | Grimsby Town | | Port Vale | 4:1 (1:0) | |||||
Cleethorpes | |||||||||
13.09 | Luton Town | | Bolton Wanderers | 0:3 (0:0) | |||||
Luton | |||||||||
13.09 | Oldham Athletic | | Watford | 0:2 (0:1) | |||||
Oldham | |||||||||
13.09 | Sheffield United | | Sunderland | 0:0 | |||||
Sheffield | |||||||||
13.09 | Wolverhampton Wanderers | | Southend United | 5:0 (3:0) | |||||
Wolverhampton | |||||||||
14.09 | Middlesbrough | | West Bromwich Albion | 2:1 (1:1) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
14.09 | Millwall | | Burnley | 2:3 (0:0) | |||||
London | |||||||||
14.09 | Portsmouth | | Tranmere Rovers | 1:1 (0:0) | |||||
Portsmouth | |||||||||
14.09 | Stoke City | | Charlton Athletic | 3:2 (2:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
14.09 | Swindon Town | | Reading | 1:0 (0:0) | |||||
Swindon | |||||||||
Day 6 | |||||||||
10.09 | Barnsley | | Watford | 0:0 | |||||
Barnsley | |||||||||
10.09 | Bristol City | | Notts County | 2:1 (1:1) | |||||
Bristol | |||||||||
10.09 | Grimsby Town | | Charlton Athletic | 0:1 (0:0) | |||||
Cleethorpes | |||||||||
10.09 | Luton Town | | Burnley | 0:1 (0:1) | |||||
Luton | |||||||||
10.09 | Millwall | | West Bromwich Albion | 2:2 (1:1) | |||||
London | |||||||||
10.09 | Oldham Athletic | | Reading | 1:3 (1:1) | |||||
Oldham | |||||||||
10.09 | Portsmouth | | Port Vale | 0:2 (0:1) | |||||
Portsmouth | |||||||||
10.09 | Sheffield United | | Bolton Wanderers | 3:1 (1:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
10.09 | Stoke City | | Southend United | 4:1 (2:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
10.09 | Wolverhampton Wanderers | | Tranmere Rovers | 2:0 (1:0) | |||||
Wolverhampton | |||||||||
11.09 | Middlesbrough | | Sunderland | 2:2 (0:1) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
11.09 | Swindon Town | | Derby County | 1:1 (1:1) | |||||
Swindon | |||||||||
Day 5 | |||||||||
03.09 | Bolton Wanderers | | Stoke City | 4:0 (1:0) | |||||
Bolton | |||||||||
03.09 | Burnley | | Barnsley | 0:1 (0:0) | |||||
Burnley | |||||||||
03.09 | Charlton Athletic | | Bristol City | 3:2 (1:0) | |||||
London | |||||||||
03.09 | Derby County | | Grimsby Town | 2:1 (1:0) | |||||
Derby | |||||||||
03.09 | Notts County | | Swindon Town | 0:1 (0:1) | |||||
Nottingham | |||||||||
03.09 | Port Vale | | Luton Town | 0:1 (0:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
03.09 | Reading | | Millwall | 0:0 | |||||
Reading | |||||||||
03.09 | Southend United | | Oldham Athletic | 1:0 (0:0) | |||||
Southend-on-Sea | |||||||||
03.09 | Sunderland | | Wolverhampton Wanderers | 1:1 (1:1) | |||||
Sunderland | |||||||||
03.09 | Tranmere Rovers | | Sheffield United | 2:1 (2:0) | |||||
Birkenhead | |||||||||
03.09 | Watford | | Middlesbrough | 1:1 (0:1) | |||||
Watford | |||||||||
28.09 | West Bromwich Albion | | Portsmouth | 0:2 (0:1) | |||||
West Bromwich |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Middlesbrough | 46 | 23 | 13 | 10 | 67-40 | 82 | ||
2. | Reading | 46 | 23 | 10 | 13 | 58-44 | 79 | ||
3. | Bolton Wanderers | 46 | 21 | 14 | 11 | 67-45 | 77 | ||
4. | Wolverhampton Wanderers | 46 | 21 | 13 | 12 | 77-61 | 76 | ||
5. | Tranmere Rovers | 46 | 22 | 10 | 14 | 67-58 | 76 | ||
6. | Barnsley | 46 | 20 | 12 | 14 | 63-52 | 72 | ||
7. | Watford | 46 | 19 | 13 | 14 | 52-46 | 70 | ||
8. | Sheffield United | 46 | 17 | 17 | 12 | 74-55 | 68 | ||
9. | Derby County | 46 | 18 | 12 | 16 | 66-51 | 66 | ||
10. | Grimsby Town | 46 | 17 | 14 | 15 | 62-56 | 65 |
27.09 | Brentford | | Tranmere Rovers | 0:0 | |||||
Brentford | |||||||||
27.09 | Charlton Athletic | | Swindon Town | 1:4 aet (1:3) | |||||
London | |||||||||
27.09 | Middlesbrough | | Scarborough | 4:1 (1:1) | |||||
Middlesbrough | |||||||||
27.09 | Notts County | | Bristol City | 3:0 (1:0) | |||||
Nottingham | |||||||||
27.09 | Sheffield United | | Stockport County | 1:0 (1:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
27.09 | Wolverhampton Wanderers | | Chesterfield | 1:1 (1:0) | |||||
Wolverhampton | |||||||||
28.09 | Derby County | | Reading | 2:0 aet (2:0) | |||||
Derby | |||||||||
28.09 | Stoke City | | Fulham | 1:0 aet (1:0) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
20.09 | Barnet | | Manchester City | 1:0 (1:0) | |||||
London | |||||||||
20.09 | Blackburn Rovers | | Birmingham City | 2:0 (0:0) | |||||
Blackburn | |||||||||
20.09 | Bristol City | | Notts County | 0:1 (0:0) | |||||
Bristol | |||||||||
20.09 | Carlisle United | | Queens Park Rangers | 0:1 (0:1) | |||||
Carlisle | |||||||||
20.09 | Chesterfield | | Wolverhampton Wanderers | 1:3 (1:0) | |||||
Chesterfield | |||||||||
20.09 | Everton | | Portsmouth | 2:3 (0:2) | |||||
Liverpool | |||||||||
20.09 | Fulham | | Stoke City | 3:2 (0:0) | |||||
London | |||||||||
20.09 | Huddersfield Town | | Southampton | 0:1 (0:0) | |||||
Huddersfield | |||||||||
20.09 | Lincoln City | | Crystal Palace | 1:0 (0:0) | |||||
Lincoln | |||||||||
20.09 | Oxford United | | Oldham Athletic | 1:1 (1:1) | |||||
Oxford | |||||||||
20.09 | Reading | | Derby County | 3:1 (1:1) | |||||
Reading | |||||||||
20.09 | Scarborough | | Middlesbrough | 1:4 (1:4) | |||||
Scarborough | |||||||||
20.09 | Stockport County | | Sheffield United | 1:5 (0:1) | |||||
Stockport | |||||||||
20.09 | Tranmere Rovers | | Brentford | 1:0 (1:0) | |||||
Birkenhead | |||||||||
20.09 | Walsall | | West Ham United | 2:1 (1:1) | |||||
Walsall | |||||||||
20.09 | Wimbledon | | Torquay United | 2:0 (2:0) | |||||
London | |||||||||
20.09 | Wrexham | | Coventry City | 1:2 (1:1) | |||||
Wrexham | |||||||||
21.09 | Aston Villa | | Wigan Athletic | 5:0 (2:0) | |||||
Birmingham | |||||||||
21.09 | Brighton & Hove Albion | | Leicester City | 1:0 (0:0) | |||||
Hove | |||||||||
21.09 | Chelsea | | Bournemouth | 1:0 (1:0) | |||||
London | |||||||||
21.09 | Hartlepool United | | Arsenal | 0:5 (0:2) | |||||
Hartlepool | |||||||||
21.09 | Ipswich Town | | Bolton Wanderers | 0:3 (0:1) | |||||
Ipswich | |||||||||
21.09 | Leeds United | | Mansfield Town | 0:1 (0:1) | |||||
Leeds | |||||||||
21.09 | Liverpool | | Burnley | 2:0 (1:0) | |||||
Liverpool | |||||||||
21.09 | Millwall | | Sunderland | 2:1 (2:0) | |||||
London | |||||||||
21.09 | Newcastle United | | Barnsley | 2:1 (1:1) | |||||
Newcastle upon Tyne | |||||||||
21.09 | Norwich City | | Swansea City | 3:0 (1:0) | |||||
Norwich | |||||||||
21.09 | Nottingham Forest | | Hereford United | 2:1 (0:1) | |||||
Nottingham | |||||||||
21.09 | Port Vale | | Manchester United | 1:2 (1:1) | |||||
Stoke-on-Trent | |||||||||
21.09 | Sheffield Wednesday | | Bradford City | 2:1 (0:0) | |||||
Sheffield | |||||||||
21.09 | Swindon Town | | Charlton Athletic | 1:3 (0:0) | |||||
Swindon | |||||||||
21.09 | Watford | | Tottenham Hotspur | 3:6 (1:4) | |||||
Watford |
06.09 | Northampton Town | | Bournemouth | 0:1 (0:1) | |||||
Northampton | |||||||||
07.09 | Scarborough | | Hull City | 2:0 (1:0) | |||||
Scarborough | |||||||||
07.09 | West Bromwich Albion | | Hereford United | 0:1 (0:0) | |||||
West Bromwich |
Diss Town | | Lowestoft Town | 1:0* | ||||||
Hucknall Town | | West Midlands Police | 0:1* | ||||||
Cogenhoe United | | Eastwood Hanley | 2:4* | ||||||
Day 7 | |||||||||
30.09 | Oostende | | Standard | 0:2 | |||||
Day 6 | |||||||||
23.09 | Seraing | | Lierse | 4:1 | |||||
24.09 | Beveren | | Eendracht Aalst | 3:0 | |||||
24.09 | Antwerp | | Germinal Ekeren | 4:2 | |||||
24.09 | Anderlecht | | Liège | 2:0 | |||||
24.09 | Standard | | Molenbeek | 1:1 | |||||
24.09 | Charleroi | | Oostende | 1:0 | |||||
24.09 | Sint-Truiden | | Gent | 0:1 | |||||
24.09 | Mechelen | | Cercle | 3:1 | |||||
25.09 | Brugge | | Lommel | 5:0 | |||||
Day 5 | |||||||||
17.09 | Liège | | Standard | 1:1 | |||||
17.09 | Lommel | | Seraing | 3:1 | |||||
17.09 | Lierse | | Beveren | 3:1 | |||||
17.09 | Molenbeek | | Charleroi | 1:0 | |||||
17.09 | Gent | | Mechelen | 2:0 | |||||
18.09 | Cercle | | Antwerp | 0:0 | |||||
18.09 | Eendracht Aalst | | Anderlecht | 3:6 | |||||
18.09 | Germinal Ekeren | | Brugge | 1:1 | |||||
18.09 | Oostende | | Sint-Truiden | 2:1 | |||||
Day 4 | |||||||||
09.09 | Charleroi | | Standard | 0:3 | |||||
10.09 | Beveren | | Lommel | 2:0 | |||||
10.09 | Seraing | | Germinal Ekeren | 1:1 | |||||
10.09 | Antwerp | | Gent | 3:3 | |||||
10.09 | Anderlecht | | Lierse | 4:2 | |||||
10.09 | Sint-Truiden | | Molenbeek | 4:2 | |||||
10.09 | Mechelen | | Oostende | 4:1 | |||||
11.09 | Eendracht Aalst | | Liège | 2:0 | |||||
11.09 | Brugge | | Cercle | 4:0 | |||||
Day 3 | |||||||||
01.09 | Liège | | Charleroi | 2:2 | |||||
Day 6 | |||||||||
23.09 | Dobrudzha | | Shumen | 1:0 | |||||
23.09 | Pirin | | Beroe | 2:0 | |||||
23.09 | CSKA | | Levski | 1:7 | |||||
24.09 | Botev | | Slavia | 3:1 | |||||
24.09 | LEKS | | Etar | 1:2 | |||||
24.09 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | | Lokomotiv Plovdiv | 0:0 | |||||
24.09 | Lokomotiv Sofia | | Neftochimik | 2:0 | |||||
24.09 | Montana | | Spartak | 0:3 | |||||
Day 5 | |||||||||
16.09 | Montana | | Lokomotiv Sofia | 0:0 | |||||
16.09 | Spartak | | Dobrudzha | 0:0 | |||||
17.09 | Beroe | | Neftochimik | 4:2 | |||||
17.09 | Levski | | Botev | 6:1 | |||||
17.09 | Lokomotiv Plovdiv | | CSKA | 2:1 | |||||
17.09 | Slavia | | LEKS | 4:0 | |||||
17.09 | Shumen | | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 2:1 | |||||
18.09 | Etar | | Pirin | 1:0 | |||||
Day 4 | |||||||||
09.09 | LEKS | | Levski | 1:3 | |||||
09.09 | Pirin | | Slavia | 4:1 | |||||
09.09 | CSKA | | Shumen | 4:1 | |||||
10.09 | Dobrudzha | | Montana | 1:1 | |||||
10.09 | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | | Spartak | 1:0 | |||||
10.09 | Lokomotiv Sofia | | Beroe | 2:1 | |||||
10.09 | Neftochimik | | Etar | 3:1 | |||||
11.09 | Botev | | Lokomotiv Plovdiv | 1:0 | |||||
Day 3 | |||||||||
02.09 | Lokomotiv Plovdiv | | LEKS | 3:0 | |||||
02.09 | Slavia | | Neftochimik | 4:0 | |||||
03.09 | Dobrudzha | | Lokomotiv Sofia | 1:2 | |||||
03.09 | Levski | | Pirin | 3:0 | |||||
03.09 | Montana | | Lokomotiv Gorna Oryahovitsa | 2:0 | |||||
03.09 | Spartak | | CSKA | 4:0 | |||||
03.09 | Shumen | | Botev | 0:0 | |||||
03.09 | Etar | | Beroe | 1:0 | |||||
Day 8 | |||||||||
24.09 | Ferencváros | | Vác-Samsung | 5:0 (3:0) | |||||
Budapest | |||||||||
24.09 | Kispest Honvéd | | Stadler | 2:0 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
24.09 | Békéscsabai Előre | | Debrecen | 3:3 (1:1) | |||||
Békéscsaba | |||||||||
24.09 | Zalaegerszegi TE | | Győri FC | 1:0 (0:0) | |||||
Zalaegerszeg | |||||||||
24.09 | Vasas Casinó | | Munkás-Fordan | 3:0 (2:0) | |||||
Budapest | |||||||||
24.09 | Parmalat | | Olajbányász | 1:1 (0:0) | |||||
Székesfehérvár | |||||||||
24.09 | EMDSZ Sopron | | Csepel | 0:2 (0:0) | |||||
Sopron | |||||||||
25.09 | BVSC | | Újpest | 2:4 (0:1) | |||||
Budapest | |||||||||
Day 7 | |||||||||
21.09 | Újpest | | Zalaegerszegi TE | 4:0 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
21.09 | Debrecen | | Munkás-Fordan | 0:0 | |||||
Debrecen | |||||||||
21.09 | Kispest Honvéd | | Parmalat | 3:1 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
21.09 | Békéscsabai Előre | | BVSC | 1:0 (0:0) | |||||
Békéscsaba | |||||||||
21.09 | Győri FC | | Stadler | 4:0 (0:0) | |||||
Győr | |||||||||
21.09 | Csepel | | Vasas Casinó | 2:0 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
21.09 | Vác-Samsung | | EMDSZ Sopron | 1:1 (1:0) | |||||
Vác | |||||||||
21.09 | Olajbányász | | Ferencváros | 0:2 (0:1) | |||||
Nagykanizsa | |||||||||
Day 6 | |||||||||
17.09 | Újpest | | Stadler | 1:0 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
17.09 | BVSC | | Debrecen | 5:1 (1:0) | |||||
Budapest | |||||||||
17.09 | Munkás-Fordan | | Csepel | 0:1 (0:1) | |||||
Pécs | |||||||||
17.09 | Zalaegerszegi TE | | Békéscsabai Előre | 1:1 (0:1) | |||||
Zalaegerszeg | |||||||||
17.09 | Vasas Casinó | | Vác-Samsung | 0:2 (0:1) | |||||
Budapest | |||||||||
17.09 | Parmalat | | Győri FC | 0:1 (0:0) | |||||
Székesfehérvár | |||||||||
17.09 | EMDSZ Sopron | | Olajbányász | 7:2 (3:1) | |||||
Sopron | |||||||||
18.09 | Ferencváros | | Kispest Honvéd | 3:2 (2:1) | |||||
Budapest | |||||||||
Day 5 | |||||||||
09.09 | Kispest Honvéd | | EMDSZ Sopron | 2:0 (0:0) | |||||
Budapest | |||||||||
09.09 | Békéscsabai Előre | | Stadler | 0:2 (0:1) | |||||
Békéscsaba | |||||||||
10.09 | Debrecen | | Csepel | 1:0 (1:0) | |||||
Debrecen | |||||||||
10.09 | Győri FC | | Ferencváros | 1:1 (0:0) | |||||
Győr | |||||||||
10.09 | Vác-Samsung | | Munkás-Fordan | 2:2 (0:2) | |||||
Vác | |||||||||
10.09 | Olajbányász | | Vasas Casinó | 2:1 (1:0) | |||||
Nagykanizsa | |||||||||
11.09 | BVSC | | Zalaegerszegi TE | 3:0 (2:0) | |||||
Budapest | |||||||||
12.09 | Újpest | | Parmalat | 3:1 (1:1) | |||||
Budapest |
Day 7 | |||||||||
30.09 20:00 | Dynamo | | 1860 München | 1:1 (1:0) | |||||
Dresden | |||||||||
30.09 20:00 | Bochum | | Duisburg | 1:0 (0:0) | |||||
Bochum | |||||||||
Day 6 | |||||||||
21.09 20:15 | 1860 München | | Bayern | 1:3 (0:1) | |||||
München | |||||||||
23.09 19:30 | Duisburg | | Werder | 0:2 (0:1) | |||||
Duisburg | |||||||||
23.09 20:00 | Eintracht | | Uerdingen 05 | 0:3 (0:2) | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
24.09 15:30 | Hamburger SV | | Dynamo | 2:1 (0:0) | |||||
Hamburg | |||||||||
24.09 15:30 | Freiburg | | Bayer 04 | 1:1 (1:1) | |||||
Freiburg im Breisgau | |||||||||
24.09 15:30 | Köln | | Karlsruher | 3:4 (2:2) | |||||
Köln | |||||||||
24.09 15:30 | Kaiserslautern | | Schalke 04 | 3:1 (1:1) | |||||
Kaiserslautern | |||||||||
24.09 15:30 | Borussia Dortmund | | Stuttgart | 5:0 (3:0) | |||||
Dortmund | |||||||||
24.09 15:30 | Borussia Mönchengladbach | | Bochum | 7:1 (4:0) | |||||
Mönchengladbach | |||||||||
Day 5 | |||||||||
16.09 20:00 | Karlsruher | | 1860 München | 3:1 (2:0) | |||||
Karlsruhe | |||||||||
16.09 20:00 | Bochum | | Freiburg | 1:3 (0:2) | |||||
Bochum | |||||||||
17.09 15:30 | Uerdingen 05 | | Kaiserslautern | 1:3 (0:1) | |||||
Krefeld | |||||||||
17.09 15:30 | Schalke 04 | | Köln | 3:1 (1:1) | |||||
Gelsenkirchen | |||||||||
17.09 15:30 | Bayer 04 | | Borussia Dortmund | 2:2 (1:1) | |||||
Leverkusen | |||||||||
17.09 15:30 | Werder | | Borussia Mönchengladbach | 1:0 (1:0) | |||||
Bremen | |||||||||
17.09 15:30 | Bayern | | Hamburger SV | 1:1 (0:1) | |||||
München | |||||||||
17.09 15:30 | Dynamo | | Duisburg | 4:2 (1:1) | |||||
Dresden | |||||||||
18.09 18:00 | Stuttgart | | Eintracht | 4:1 (2:1) | |||||
Stuttgart | |||||||||
Day 4 | |||||||||
02.09 19:30 | Duisburg | | Bayern | 0:3 (0:3) | |||||
Duisburg | |||||||||
02.09 19:30 | Freiburg | | Werder | 1:3 (1:2) | |||||
Freiburg im Breisgau | |||||||||
02.09 20:00 | Borussia Mönchengladbach | | Dynamo | 2:0 (0:0) | |||||
Mönchengladbach | |||||||||
03.09 15:30 | Bochum | | Bayer 04 | 1:3 (0:1) | |||||
Bochum | |||||||||
03.09 15:30 | Köln | | Uerdingen 05 | 2:0 (0:0) | |||||
Köln | |||||||||
03.09 15:30 | Eintracht | | Borussia Dortmund | 4:1 (1:1) | |||||
Frankfurt am Main | |||||||||
03.09 15:30 | Hamburger SV | | Karlsruher | 3:1 (0:1) | |||||
Hamburg | |||||||||
03.09 15:30 | 1860 München | | Schalke 04 | 0:1 (0:1) | |||||
München | |||||||||
03.09 15:30 | Kaiserslautern | | Stuttgart | 3:2 (2:1) | |||||
Kaiserslautern |
Day 7 | |||||||||
30.09 | NEC | | PSV | 2:2 (1:0) | |||||
Day 6 | |||||||||
24.09 | Twente | | Heerenveen | 4:3 (2:0) | |||||
24.09 | MVV | | Utrecht | 3:2 (3:0) | |||||
24.09 | Ajax | | Dordrecht | 3:0 (1:0) | |||||
24.09 | Vitesse | | Sparta | 2:0 (1:0) | |||||
24.09 | NAC | | Roda | 2:4 (1:3) | |||||
25.09 | Feyenoord | | Willem II | 0:2 (0:0) | |||||
25.09 | Volendam | | Groningen | 1:1 (1:0) | |||||
25.09 | Waalwijk | | NEC | 1:3 (0:1) | |||||
Day 5 | |||||||||
21.09 | Heerenveen | | Feyenoord | 0:4 (0:3) | |||||
21.09 | Dordrecht | | Vitesse | 0:0 | |||||
21.09 | Willem II | | Volendam | 4:0 (2:0) | |||||
21.09 | Go Ahead Eagles | | Waalwijk | 4:2 (4:0) | |||||
21.09 | Groningen | | MVV | 0:1 (0:0) | |||||
21.09 | Sparta | | PSV | 1:1 (1:0) | |||||
21.09 | NEC | | Twente | 0:1 (0:1) | |||||
21.09 | Roda | | Ajax | 1:1 (1:0) | |||||
Day 4 | |||||||||
17.09 | MVV | | Willem II | 3:0 (2:0) | |||||
17.09 | PSV | | Dordrecht | 4:0 (2:0) | |||||
18.09 | Utrecht | | Groningen | 2:1 (2:0) | |||||
18.09 | Volendam | | Heerenveen | 1:2 (0:0) | |||||
18.09 | Vitesse | | Roda | 1:1 (0:0) | |||||
18.09 | Waalwijk | | Sparta | 2:2 (0:2) | |||||
18.09 | Twente | | Go Ahead Eagles | 3:0 (2:0) | |||||
Day 3 | |||||||||
10.09 | Sparta | | Twente | 3:4 (1:3) | |||||
10.09 | Heerenveen | | MVV | 0:4 (0:1) | |||||
10.09 | Dordrecht | | Waalwijk | 0:1 (0:1) | |||||
11.09 | Willem II | | Utrecht | 0:1 (0:0) | |||||
11.09 | Ajax | | Vitesse | 5:0 (3:0) | |||||
11.09 | Groningen | | NAC | 3:4 (2:0) | |||||
11.09 | NEC | | Volendam | 0:0 | |||||
11.09 | Go Ahead Eagles | | Feyenoord | 2:2 (0:0) | |||||
03.09 | Breiðablik | | ÍA | 0:1 (0:0) | |||||
Kópavogur | |||||||||
03.09 | Valur | | Þór | 1:0 (0:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
03.09 | ÍBV | | Stjarnan | 1:2 (1:1) | |||||
Vestmannaeyjar | |||||||||
03.09 | KR | | Fram | 3:3 (2:2) | |||||
Reykjavík | |||||||||
03.09 | Keflavík | | FH | 1:2 (1:1) | |||||
Keflavík | |||||||||
10.09 | ÍA | | KR | 1:2 (0:2) | |||||
Akranes | |||||||||
10.09 | Þór | | Breiðablik | 1:3 (0:2) | |||||
Akureyri | |||||||||
10.09 | FH | | ÍBV | 2:1 (1:0) | |||||
Hafnarfjörður | |||||||||
10.09 | Stjarnan | | Valur | 1:3 (0:1) | |||||
Garðabær | |||||||||
11.09 | Fram | | Keflavík | 1:2 (1:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
17.09 | KR | | Þór | 3:2 (1:0) | |||||
Reykjavík | |||||||||
17.09 | FH | | Stjarnan | 4:1 (2:0) | |||||
Hafnarfjörður | |||||||||
17.09 | ÍBV | | Fram | 2:2 (1:0) | |||||
Vestmannaeyjar | |||||||||
17.09 | Keflavík | | ÍA | 2:1 (0:1) | |||||
Keflavík | |||||||||
17.09 | Breiðablik | | Valur | 2:0 (1:0) | |||||
Kópavogur | |||||||||
24.09 | Stjarnan | | Breiðablik | 1:3 (0:1) | |||||
Garðabær | |||||||||
24.09 | ÍA | | ÍBV | 5:1 (1:1) | |||||
Akranes | |||||||||
24.09 | Fram | | FH | 1:2 (1:2) | |||||
Reykjavík | |||||||||
24.09 | Þór | | Keflavík | 3:4 (1:1) | |||||
Akureyri | |||||||||
24.09 | Valur | | KR | 2:0 (0:0) | |||||
Reykjavík |
Day 4 | |||||||||
25.09 | Cagliari | | Brescia | 2:0 (2:0) | |||||
25.09 | Cremonese | | Milan | 1:0 (0:0) | |||||
25.09 | Foggia | | Torino | 0:2 (0:0) | |||||
25.09 | Genoa | | Napoli | 3:3 (2:2) | |||||
25.09 | Inter | | Fiorentina | 3:1 (2:1) | |||||
25.09 | Juventus | | Sampdoria | 1:0 (1:0) | |||||
Torino | |||||||||
25.09 | Lazio | | Parma | 2:2 (1:0) | |||||
25.09 | Padova | | Bari | 0:2 (0:0) | |||||
25.09 | Reggiana | | Roma | 1:4 (0:2) | |||||
Day 3 | |||||||||
18.09 | Bari | | Reggiana | 1:0 (1:0) | |||||
18.09 | Fiorentina | | Cremonese | 3:1 (2:1) | |||||
18.09 | Milan | | Lazio | 2:1 (0:0) | |||||
18.09 | Napoli | | Juventus | 0:2 (0:1) | |||||
Napoli | |||||||||
18.09 | Parma | | Cagliari | 2:1 (2:0) | |||||
18.09 | Roma | | Genoa | 3:0 (1:0) | |||||
18.09 | Sampdoria | | Foggia | 1:1 (1:0) | |||||
Bologna | |||||||||
18.09 | Torino | | Padova | 2:0 (0:0) | |||||
18.09 | Brescia | | Inter | 0:0 | |||||
Day 2 | |||||||||
11.09 | Cagliari | | Milan | 1:1 (1:1) | |||||
11.09 | Cremonese | | Napoli | 2:0 (1:0) | |||||
11.09 | Foggia | | Brescia | 3:1 (3:0) | |||||
11.09 | Genoa | | Fiorentina | 1:1 (0:1) | |||||
Cesena | |||||||||
11.09 | Inter | | Roma | 0:1 (0:0) | |||||
11.09 | Juventus | | Bari | 2:0 (0:0) | |||||
Torino | |||||||||
11.09 | Lazio | | Torino | 3:0 (3:0) | |||||
11.09 | Padova | | Parma | 0:3 (0:2) | |||||
11.09 | Reggiana | | Sampdoria | 0:2 (0:0) | |||||
Day 1 | |||||||||
04.09 | Bari | | Lazio | 0:1 (0:1) | |||||
04.09 | Brescia | | Juventus | 1:1 (0:0) | |||||
Brescia | |||||||||
04.09 | Fiorentina | | Cagliari | 2:1 (1:0) | |||||
04.09 | Milan | | Genoa | 1:0 (0:0) | |||||
04.09 | Napoli | | Reggiana | 1:0 (0:0) | |||||
04.09 | Parma | | Cremonese | 2:0 (1:0) | |||||
04.09 | Roma | | Foggia | 1:1 (1:0) | |||||
04.09 | Sampdoria | | Padova | 5:0 (2:0) | |||||
Bologna | |||||||||
04.09 | Torino | | Inter | 0:2 (0:1) | |||||
Day 8 | |||||||||
23.09 17:00 | Aras | | Ekranas | 1:2 (1:0) | |||||
Klaipėda | |||||||||
23.09 17:00 | Žalgiris-EBSW | | Sirijus | 1:0 (0:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
23.09 17:00 | ROMAR | | Inkaras-Grifas | 0:0 | |||||
Mažeikiai | |||||||||
24.09 17:00 | Panerys | | Kaunas | 0:0 | |||||
Vilnius | |||||||||
24.09 17:00 | Sakalas | | Interas | 5:1 (3:0) | |||||
Šiauliai Žalgirio stadionas | |||||||||
24.09 17:00 | Banga | | Ukmergė | 1:1 (0:1) | |||||
Gargždai | |||||||||
Day 7 | |||||||||
18.09 17:00 | Kaunas | | Ekranas | 1:1 (0:1) | |||||
Kaunas | |||||||||
18.09 17:30 | Panerys | | Banga | 6:0 (3:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
18.09 17:30 | ROMAR | | Sirijus | 2:0 (1:0) | |||||
Mažeikiai | |||||||||
18.09 17:30 | Ukmergė | | Sakalas | 1:9 (1:6) | |||||
Ukmergė | |||||||||
18.09 17:30 | Interas | | Inkaras-Grifas | 0:3 (0:2) | |||||
Visaginas | |||||||||
19.09 17:30 | Aras | | Žalgiris-EBSW | 2:3 (1:0) | |||||
Klaipėda | |||||||||
Day 6 | |||||||||
10.09 18:00 | Žalgiris-EBSW | | Kaunas | 5:0 (0:0) | |||||
Vilnius | |||||||||
10.09 18:00 | ROMAR | | Aras | 3:0 (1:0) | |||||
Mažeikiai | |||||||||
11.09 17:30 | Inkaras-Grifas | | Ukmergė | 2:0 (1:0) | |||||
Kaunas | |||||||||
11.09 18:00 | Ekranas | | Panerys | 0:2 (0:2) | |||||
Panevėžys | |||||||||
11.09 18:00 | Sirijus | | Interas | 2:0 (0:0) | |||||
Klaipėda | |||||||||
11.09 18:00 | Banga | | Sakalas | 1:2 (1:0) | |||||
Gargždai |
Day 20 | |||||||||
24.09 | Rosenborg | | Viking | 1:2 | |||||
25.09 | Kongsvinger | | Sogndal | 2:0 | |||||
25.09 | Tromsø | | Strømsgodset | 2:1 | |||||
25.09 | VIF | | Brann | 3:2 | |||||
25.09 | Ham-Kam | | Lillestrøm | 0:3 | |||||
25.09 | Bodø/Glimt | | Start | 0:6 | |||||
Day 19 | |||||||||
17.09 | Lillestrøm | | Kongsvinger | 2:1 | |||||
18.09 | Viking | | Sogndal | 3:1 | |||||
18.09 | Start | | Ham-Kam | 4:0 | |||||
18.09 | Strømsgodset | | Bodø/Glimt | 0:2 | |||||
18.09 | Rosenborg | | VIF | 7:2 | |||||
18.09 | Brann | | Tromsø | 1:1 | |||||
Day 8 | |||||||||
23.09 | Olimpia | | GKS | 1:1 | |||||
24.09 | Hutnik | | Stal Stalowa Wola | 1:1 | |||||
24.09 | Legia | | ŁKS | 3:0 | |||||
24.09 | Raków | | Lech | 1:2 | |||||
24.09 | Ruch | | Petrochemia | 3:1 | |||||
24.09 | Stomil | | Stal Mielec | 4:1 | |||||
24.09 | Warta | | Sokół | 1:1 | |||||
24.09 | Widzew | | Pogoń | 2:0 | |||||
24.09 | Zagłębie | | Górnik | 0:1 | |||||
Day 7 | |||||||||
17.09 | GKS | | Stomil | 1:0 | |||||
17.09 | Górnik | | Raków | 1:0 | |||||
17.09 | Lech | | Ruch | 2:0 | |||||
17.09 | Petrochemia | | Stal Stalowa Wola | 1:0 | |||||
17.09 | Pogoń | | Zagłębie | 3:0 | |||||
17.09 | Stal Mielec | | Warta | 2:0 | |||||
17.09 | Sokół | | Legia | 1:0 | |||||
18.09 | ŁKS | | Widzew | 2:4 | |||||
18.09 | Olimpia | | Hutnik | 3:1 | |||||
Day 6 | |||||||||
09.09 | Ruch | | Górnik | 1:1 | |||||
10.09 | Hutnik | | Petrochemia | 2:0 | |||||
10.09 | Legia | | Stal Mielec | 2:0 | |||||
10.09 | Raków | | Pogoń | 3:0 | |||||
10.09 | Stal Stalowa Wola | | Lech | 1:1 | |||||
10.09 | Stomil | | Olimpia | 0:0 | |||||
10.09 | Warta | | GKS | 0:4 | |||||
10.09 | Widzew | | Sokół | 0:2 | |||||
10.09 | Zagłębie | | ŁKS | 2:2 | |||||
Day 5 | |||||||||
23.09 | Sporting | | Boavista | 2:2 (1:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
24.09 | Vitória Guimarães | | Beira Mar | 1:0 (0:0) | |||||
Guimarães | |||||||||
25.09 | Estrela | | Salgueiros | 4:0 (0:0) | |||||
Amadora | |||||||||
25.09 | Farense | | Braga | 0:1 (0:0) | |||||
Faro | |||||||||
25.09 | Belenenses | | Tirsense | 0:1 (0:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
25.09 | Chaves | | União da Madeira | 5:1 (2:1) | |||||
Chaves | |||||||||
25.09 | Porto | | União de Leiria | 2:0 (0:0) | |||||
Porto | |||||||||
25.09 | Gil Vicente | | Vitória Setubal | 3:0 (0:0) | |||||
Barcelos | |||||||||
Day 4 | |||||||||
17.09 | Sporting | | Marítimo | 2:0 (2:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
18.09 | Salgueiros | | Belenenses | 1:0 (1:0) | |||||
Porto | |||||||||
18.09 | União de Leiria | | Benfica | 1:0 (0:0) | |||||
Leiria | |||||||||
18.09 | Beira Mar | | Chaves | 4:2 (0:1) | |||||
Aveiro | |||||||||
18.09 | Boavista | | Estrela | 2:1 (1:0) | |||||
Porto | |||||||||
18.09 | Tirsense | | Farense | 3:0 (2:0) | |||||
Santo Tirso | |||||||||
18.09 | Vitória Setubal | | Porto | 2:3 (2:1) | |||||
Setúbal | |||||||||
18.09 | União da Madeira | | Gil Vicente | 2:0 (1:0) | |||||
Funchal | |||||||||
18.09 | Braga | | Vitória Guimarães | 3:1 (1:1) | |||||
Braga | |||||||||
Day 3 | |||||||||
09.09 | Marítimo | | União de Leiria | 2:0 (1:0) | |||||
Funchal | |||||||||
10.09 | Belenenses | | Boavista | 3:1 (1:1) | |||||
Lisboa | |||||||||
10.09 | Estrela | | Sporting | 0:2 (0:2) | |||||
Amadora | |||||||||
10.09 | Benfica | | Vitória Setubal | 1:0 (1:0) | |||||
Lisboa | |||||||||
11.09 | Gil Vicente | | Beira Mar | 0:1 (0:0) | |||||
Barcelos | |||||||||
11.09 | Farense | | Salgueiros | 1:0 (1:0) | |||||
Faro | |||||||||
11.09 | Chaves | | Braga | 1:0 (0:0) | |||||
Chaves | |||||||||
11.09 | Vitória Guimarães | | Tirsense | 1:0 (0:0) | |||||
Guimarães | |||||||||
11.09 | Porto | | União da Madeira | 3:0 (2:0) | |||||
Porto |
Day 7 | |||||||||
23.09 | Olimpija | | Mura | 2:1 (1:0) | |||||
24.09 | Maribor | | Koper | 2:0 (1:0) | |||||
24.09 | Izola | | Publikum | 0:3 (0:2) | |||||
24.09 | Beltinci | | Živila | 4:0 (2:0) | |||||
25.09 | Rudar | | Korotan | 0:1 (0:0) | |||||
25.09 | Gorica | | Svoboda | 6:1 (3:0) | |||||
25.09 | Kočevje | | Primorje | 0:0 | |||||
25.09 | Jadran | | Ljubljana | 1:4 (1:2) | |||||
Day 6 | |||||||||
17.09 | Svoboda | | Kočevje | 3:0 (1:1) | |||||
18.09 | Primorje | | Olimpija | 1:3 (1:0) | |||||
18.09 | Naklo | | Gorica | 0:0 | |||||
18.09 | Mura | | Rudar | 4:2 (2:1) | |||||
18.09 | Ljubljana | | Beltinci | 2:1 (2:1) | |||||
18.09 | Korotan | | Maribor | 0:1 (0:1) | |||||
18.09 | Koper | | Izola | 1:1 (1:0) | |||||
18.09 | Publikum | | Jadran | 2:1 (2:1) | |||||
Day 5 | |||||||||
10.09 | Olimpija | | Kočevje | 4:0 (1:0) | |||||
10.09 | Jadran | | Koper | 0:1 (0:0) | |||||
11.09 | Maribor | | Mura | 1:0 (1:0) | |||||
11.09 | Rudar | | Primorje | 2:0 (0:0) | |||||
11.09 | Gorica | | Ljubljana | 2:4 (1:1) | |||||
11.09 | Naklo | | Svoboda | 0:0 | |||||
11.09 | Izola | | Korotan | 3:1 (2:0) | |||||
11.09 | Beltinci | | Publikum | 1:1 (0:1) | |||||
Day 10 | |||||||||
22.09 | Montpellier | | Monaco | 2:2 | |||||
23.09 | Nice | | Nantes | 1:3 | |||||
23.09 | Paris Saint-Germain | | Auxerre | 1:1 | |||||
23.09 | Rennes | | Metz | 1:2 | |||||
23.09 | Saint-Étienne | | Lyon | 1:1 | |||||
23.09 | Bordeaux | | Strasbourg | 2:0 | |||||
23.09 | Martigues | | Bastia | 5:2 | |||||
23.09 | Le Havre | | Sochaux-Montbéliard | 2:0 | |||||
23.09 | Lens | | Cannes | 0:2 | |||||
23.09 | Lille | | Caen | 1:1 | |||||
Day 9 | |||||||||
17.09 | Nantes | | Saint-Étienne | 3:0 | |||||
17.09 | Metz | | Nice | 0:0 | |||||
17.09 | Monaco | | Rennes | 0:0 | |||||
17.09 | Sochaux-Montbéliard | | Bordeaux | 1:4 | |||||
17.09 | Strasbourg | | Caen | 1:0 | |||||
17.09 | Cannes | | Martigues | 0:1 | |||||
17.09 | Bastia | | Montpellier | 1:1 | |||||
17.09 | Lens | | Le Havre | 1:1 | |||||
18.09 | Auxerre | | Lille | 2:0 | |||||
18.09 | Lyon | | Paris Saint-Germain | 2:0 | |||||
Day 8 | |||||||||
09.09 | Rennes | | Cannes | 3:1 | |||||
10.09 | Montpellier | | Strasbourg | 1:1 | |||||
10.09 | Nice | | Bastia | 1:2 | |||||
10.09 | Saint-Étienne | | Sochaux-Montbéliard | 4:0 | |||||
10.09 | Paris Saint-Germain | | Metz | 3:0 | |||||
10.09 | Caen | | Auxerre | 1:5 | |||||
10.09 | Bordeaux | | Lens | 1:2 | |||||
10.09 | Martigues | | Nantes | 3:3 | |||||
10.09 | Le Havre | | Monaco | 1:0 | |||||
10.09 | Lille | | Lyon | 1:4 | |||||
Day 6 | |||||||||
25.09 | Marsonia | | Varteks | 1:0 | |||||
25.09 | Segesta | | INKER | 0:1 | |||||
25.09 | Croatia | | Pomorac | 6:0 | |||||
25.09 | Neretva | | Belišće | 3:1 | |||||
25.09 | Osijek | | Cibalia | 1:1 | |||||
25.09 | Hajduk | | Istra | 4:2 | |||||
25.09 | Zadarkomerc | | Zagreb | 1:0 | |||||
25.09 | Šibenik | | Rijeka | 0:0 | |||||
Day 5 | |||||||||
18.09 | INKER | | Varteks | 1:1 | |||||
18.09 | Šibenik | | Marsonia | 1:1 | |||||
18.09 | Rijeka | | Zadarkomerc | 2:1 | |||||
18.09 | Zagreb | | Hajduk | 1:1 | |||||
18.09 | Istra | | Osijek | 1:1 | |||||
18.09 | Cibalia | | Neretva | 1:0 | |||||
18.09 | Belišće | | Croatia | 0:1 | |||||
18.09 | Pomorac | | Segesta | 2:1 | |||||
Day 4 | |||||||||
11.09 | Varteks | | Pomorac | 2:4 | |||||
11.09 | Marsonia | | INKER | 2:1 | |||||
11.09 | Segesta | | Belišće | 6:2 | |||||
11.09 | Croatia | | Cibalia | 1:0 | |||||
11.09 | Neretva | | Istra | 1:1 | |||||
11.09 | Osijek | | Zagreb | 6:1 | |||||
11.09 | Hajduk | | Rijeka | 5:2 | |||||
11.09 | Zadarkomerc | | Šibenik | 1:1 | |||||
Day 9 | |||||||||
30.09 | Boby | | Sparta | 3:1 (0:0) | |||||
Brno | |||||||||
Day 8 | |||||||||
23.09 | Jablonec | | Slovan | 1:1 (0:0) | |||||
Jablonec nad Nisou | |||||||||
23.09 | Petra | | Slavia | 1:2 (1:1) | |||||
Drnovice | |||||||||
25.09 | Baník | | Hradec Králové | 1:0 (0:0) | |||||
Ostrava | |||||||||
25.09 | Bohemians | | Svit | 1:0 (0:0) | |||||
Praha | |||||||||
25.09 | České Budějovice | | Boby | 1:1 (0:0) | |||||
České Budějovice | |||||||||
25.09 | Sparta | | Viktoria Plzeň | 7:2 (3:1) | |||||
Praha | |||||||||
25.09 | Švarc Benešov | | Union | 1:2 (0:2) | |||||
Benešov | |||||||||
25.09 | Sigma | | Viktoria Žižkov | 1:2 (0:1) | |||||
Olomouc | |||||||||
Day 7 | |||||||||
16.09 | Sigma | | Baník | 1:1 (0:0) | |||||
Olomouc | |||||||||
18.09 | Union | | Petra | 2:1 (2:1) | |||||
Cheb | |||||||||
18.09 | Slavia | | Jablonec | 2:1 (1:0) | |||||
Praha | |||||||||
18.09 | Slovan | | Sparta | 2:1 (1:1) | |||||
Liberec | |||||||||
18.09 | Viktoria Plzeň | | České Budějovice | 0:0 | |||||
Plzeň | |||||||||
18.09 | Boby | | Bohemians | 3:1 (1:0) | |||||
Brno | |||||||||
18.09 | Svit | | Hradec Králové | 2:0 (1:0) | |||||
Zlín | |||||||||
19.09 | Viktoria Žižkov | | Švarc Benešov | 2:0 (1:0) | |||||
Praha | |||||||||
Day 6 | |||||||||
09.09 | Sparta | | Slavia | 0:0 | |||||
Praha | |||||||||
11.09 | Baník | | Svit | 0:0 | |||||
Ostrava | |||||||||
11.09 | Hradec Králové | | Boby | 0:2 (0:0) | |||||
Hradec Králové | |||||||||
11.09 | Bohemians | | Viktoria Plzeň | 3:0 (1:0) | |||||
Praha Ďolíček | |||||||||
11.09 | České Budějovice | | Slovan | 0:2 (0:1) | |||||
České Budějovice | |||||||||
11.09 | Jablonec | | Union | 3:0 (2:0) | |||||
Jablonec nad Nisou | |||||||||
11.09 | Petra | | Viktoria Žižkov | 2:2 (0:1) | |||||
Drnovice | |||||||||
11.09 | Švarc Benešov | | Sigma | 1:0 (1:0) | |||||
Benešov | |||||||||
Day 5 | |||||||||
01.09 | Viktoria Žižkov | | Jablonec | 2:1 (1:0) | |||||
Praha | |||||||||
01.09 | Union | | Sparta | 0:0 | |||||
Cheb |
Day 22 | |||||||||
24.09 | AIK | | Göteborg | 0:1 | |||||
Solna | |||||||||
24.09 | Trelleborg | | Västra Frölunda | 2:1 | |||||
Trelleborg | |||||||||
25.09 | Helsingborgs | | Halmstad | 1:1 | |||||
Helsingborg | |||||||||
25.09 | Norrköping | | Landskrona | 4:0 | |||||
Norrköping | |||||||||
25.09 | Örebro | | Hammarby | 2:4 | |||||
Örebro | |||||||||
26.09 | Häcken | | Malmö | 0:0 | |||||
Göteborg | |||||||||
26.09 | Östers | | Degerfors | 1:2 | |||||
Växjö | |||||||||
Day 21 | |||||||||
17.09 | Degerfors | | AIK | 4:0 | |||||
Degerfors | |||||||||
18.09 | Göteborg | | Örebro | 1:1 | |||||
Göteborg | |||||||||
18.09 | Halmstad | | Trelleborg | 1:1 | |||||
Halmstad | |||||||||
18.09 | Malmö | | Norrköping | 2:1 | |||||
Malmö | |||||||||
18.09 | Västra Frölunda | | Häcken | 3:1 | |||||
Göteborg | |||||||||
19.09 | Hammarby | | Helsingborgs | 0:1 | |||||
Stockholm | |||||||||
19.09 | Landskrona | | Östers | 4:3 | |||||
Landsknona | |||||||||
Day 20 | |||||||||
10.09 | Göteborg | | Västra Frölunda | 1:2 | |||||
Göteborg | |||||||||
10.09 | Norrköping | | AIK | 3:2 | |||||
Norrköping | |||||||||
10.09 | Trelleborg | | Degerfors | 0:2 | |||||
Trelleborg | |||||||||
11.09 | Helsingborgs | | Landskrona | 0:1 | |||||
Helsingborg | |||||||||
11.09 | Örebro | | Malmö | 4:1 | |||||
Örebro | |||||||||
12.09 | Hammarby | | Halmstad | 0:0 | |||||
Stockholm | |||||||||
12.09 | Häcken | | Östers | 1:5 | |||||
Göteborg | |||||||||
Day 19 | |||||||||
01.09 | AIK | | Hammarby | 2:2 | |||||
Solna | |||||||||
01.09 | Degerfors | | Häcken | 2:1 | |||||
Degerfors | |||||||||
01.09 | Landskrona | | Trelleborg | 0:2 | |||||
Landsknona | |||||||||
Day 17 | |||||||||
03.09 | Göteborg | | Helsingborgs | 6:3 | |||||
Göteborg |
Day 13 | |||||||||
03.09 | Norrköping | | Örebro | 2:2 | |||||
Norrköping | |||||||||
14.09 | Malmö | | Västra Frölunda | 0:0 | |||||
Malmö | |||||||||
21.09 | AIK | | Trelleborg | 4:1 | |||||
Solna | |||||||||
29.09 | Häcken | | Helsingborgs | 2:3 | |||||
Göteborg | |||||||||
Day 12 | |||||||||
21.09 | Göteborg | | Degerfors | 1:1 | |||||
Göteborg |
Day 6 | |||||||||
24.09 | Dundee United | | Falkirk | 1:0 (0:0) | |||||
24.09 | Aberdeen | | Rangers | 2:2 (1:1) | |||||
24.09 | Celtic | | Hibernian | 2:0 (1:0) | |||||
24.09 | Hearts | | Kilmarnock | 3:0 (2:0) | |||||
24.09 | Partick Thistle | | Motherwell | 2:2 (1:0) | |||||
Day 5 | |||||||||
17.09 | Hearts | | Dundee United | 2:1 (2:0) | |||||
17.09 | Falkirk | | Rangers | 0:2 (0:1) | |||||
17.09 | Motherwell | | Hibernian | 1:1 (0:0) | |||||
17.09 | Celtic | | Kilmarnock | 1:1 (0:0) | |||||
17.09 | Aberdeen | | Partick Thistle | 1:1 (0:0) | |||||
Day 4 | |||||||||
10.09 | Hibernian | | Aberdeen | 2:2 (2:1) | |||||
10.09 | Partick Thistle | | Celtic | 1:2 (0:2) | |||||
10.09 | Kilmarnock | | Falkirk | 1:1 (1:0) | |||||
10.09 | Dundee United | | Motherwell | 1:1 (1:0) | |||||
11.09 | Rangers | | Hearts | 3:0 (0:0) | |||||
20.09 | St. Johnstone | | Raith Rovers | 1:3 | |||||
Perth | |||||||||
21.09 | Hibernian | | Airdrieonians | 1:2 | |||||
Edinburgh | |||||||||
21.09 | Falkirk | | Aberdeen | 1:4 | |||||
Falkirk | |||||||||
21.09 | Celtic | | Dundee United | 1:0 | |||||
Glasgow |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | River Plate | 19 | 12 | 7 | 0 | 31-14 | 31 | ||
2. | San Lorenzo de Almagro | 19 | 9 | 8 | 2 | 30-21 | 26 | ||
3. | Vélez Sársfield | 19 | 9 | 6 | 4 | 28-16 | 24 | ||
4. | Newell's Old Boys | 19 | 7 | 9 | 3 | 22-14 | 23 | ||
5. | Argentinos Juniors | 19 | 8 | 6 | 5 | 24-19 | 22 | ||
6. | Belgrano | 19 | 7 | 7 | 5 | 25-18 | 21 | ||
7. | Lanús | 19 | 7 | 7 | 5 | 20-24 | 21 | ||
8. | Banfield | 19 | 7 | 6 | 6 | 20-15 | 20 | ||
9. | Rosario Central | 19 | 7 | 6 | 6 | 22-20 | 20 | ||
10. | Gimnasia y Esgrima La Plata | 19 | 5 | 10 | 4 | 20-19 | 20 |
Day 10 | |||||||||
25.09 | Corinthians | | Criciúma | 3:2 (2:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
25.09 | Grêmio | | Bragantino | 2:1 (0:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
25.09 | Flamengo | | Sport | 3:0 (0:0) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
Day 9 | |||||||||
18.09 | Criciúma | | Grêmio | 1:0 (0:0) | |||||
Criciúma | |||||||||
18.09 | Bragantino | | Flamengo | 0:1 (0:0) | |||||
Bragança Paulista | |||||||||
18.09 | Sport | | Corinthians | 2:0 (1:0) | |||||
Recife | |||||||||
Day 8 | |||||||||
10.09 | Grêmio | | Corinthians | 0:1 (0:0) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
11.09 | Flamengo | | Criciúma | 1:1 (1:1) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
11.09 | Sport | | Bragantino | 4:3 (2:0) | |||||
Recife | |||||||||
Day 7 | |||||||||
03.09 | Corinthians | | Flamengo | 1:0 (1:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
04.09 | Grêmio | | Sport | 1:1 (1:1) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
07.09 | Bragantino | | Criciúma | 1:0 (0:0) | |||||
Bragança Paulista | |||||||||
Day 6 | |||||||||
01.09 | Criciúma | | Sport | 5:0 (0:0) | |||||
Criciúma |
Day 10 | |||||||||
24.09 | São Paulo | | Paysandu | 1:2 (1:1) | |||||
São Paulo | |||||||||
25.09 | Vitória | | Botafogo | 2:0 (1:0) | |||||
Salvador | |||||||||
25.09 | Portuguesa | | Atlético-MG | 0:0 | |||||
São Paulo | |||||||||
Day 9 | |||||||||
17.09 | Atlético-MG | | São Paulo | 0:0 | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
18.09 | Botafogo | | Portuguesa | 1:0 (0:0) | |||||
Niterói | |||||||||
18.09 | Paysandu | | Vitória | 3:1 (1:0) | |||||
Belém | |||||||||
Day 8 | |||||||||
07.09 | Paysandu | | Atlético-MG | 0:2 (0:2) | |||||
Belém | |||||||||
10.09 | São Paulo | | Botafogo | 4:1 (2:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
11.09 | Vitória | | Portuguesa | 0:0 | |||||
Salvador | |||||||||
Day 7 | |||||||||
04.09 | Botafogo | | Paysandu | 5:2 (2:1) | |||||
Niterói | |||||||||
04.09 | Portuguesa | | São Paulo | 0:0 | |||||
São Paulo | |||||||||
04.09 | Vitória | | Atlético-MG | 1:1 (1:1) | |||||
Salvador | |||||||||
Day 6 | |||||||||
01.09 | Portuguesa | | Paysandu | 3:1 (1:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
01.09 | São Paulo | | Vitória | 2:2 (0:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
Day 4 | |||||||||
07.09 | Vitória | | São Paulo | 1:1 (1:1) | |||||
Salvador |
Day 10 | |||||||||
25.09 | Cruzeiro | | Guarani | 1:2 (0:0) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
25.09 | Remo | | Santos | 1:4 (1:1) | |||||
Belém | |||||||||
25.09 | Vasco da Gama | | Bahia | 2:3 (1:2) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
Day 9 | |||||||||
14.09 | Bahia | | Remo | 1:0 (0:0) | |||||
Salvador | |||||||||
17.09 | Guarani | | Vasco da Gama | 2:1 (1:1) | |||||
Campinas | |||||||||
18.09 | Santos | | Cruzeiro | 4:1 (2:0) | |||||
Santos | |||||||||
Day 8 | |||||||||
07.09 | Guarani | | Bahia | 1:1 (0:1) | |||||
Campinas | |||||||||
11.09 | Cruzeiro | | Remo | 0:1 (0:0) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
11.09 | Vasco da Gama | | Santos | 0:0 | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
Day 7 | |||||||||
04.09 | Cruzeiro | | Bahia | 2:1 (1:1) | |||||
Belo Horizonte | |||||||||
04.09 | Remo | | Vasco da Gama | 0:1 (0:1) | |||||
Belém | |||||||||
04.09 | Santos | | Guarani | 1:0 (1:0) | |||||
Santos |
Day 10 | |||||||||
24.09 | União São João | | Internacional | 3:0 (1:0) | |||||
Araras | |||||||||
24.09 | Paraná | | Palmeiras | 2:4 (1:1) | |||||
Curitiba | |||||||||
24.09 | Náutico | | Fluminense | 2:1 (0:1) | |||||
Recife | |||||||||
Day 9 | |||||||||
18.09 | Fluminense | | União São João | 2:2 (1:1) | |||||
Rio de Janeiro | |||||||||
18.09 | Palmeiras | | Náutico | 4:1 (2:1) | |||||
São Paulo | |||||||||
18.09 | Internacional | | Paraná | 1:3 (1:1) | |||||
Porto Alegre | |||||||||
Day 8 | |||||||||
11.09 | Palmeiras | | Internacional | 1:0 (0:0) | |||||
São Paulo | |||||||||
11.09 | Paraná | | Fluminense | 2:3 (1:1) | |||||
Curitiba | |||||||||
15.09 | União São João | | Náutico | 0:0 | |||||
Araras | |||||||||
Day 7 | |||||||||
03.09 | Fluminense | | Palmeiras | 1:1 (1:0) | |||||
Niterói | |||||||||
04.09 | Paraná | | União São João | 2:1 (1:1) | |||||
Curitiba | |||||||||
07.09 | Náutico | | Internacional | 1:1 (1:1) | |||||
Recife | |||||||||
Day 6 | |||||||||
01.09 | Náutico | | Paraná | 0:0 | |||||
Recife | |||||||||
07.09 | União São João | | Palmeiras | 0:1 (0:1) | |||||
Araras |
Day 18 | |||||||||
04.09 | Liaoning Yuandong | | Beijing Guoan | 3:1 | |||||
04.09 | Guangdong Hongyuan | | Shanghai Shenhua | 2:0 | |||||
04.09 | Bayi | | Shenyang Liuyao | 0:0 | |||||
04.09 | Dalian Wanda | | Jiangsu Maint | 2:2 | |||||
04.09 | Jilin Samsung | | Guangzhou Apollo | 1:1 | |||||
04.09 | Shandong Taishan | | Sichuan Quanxing | 2:0 | |||||
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
17:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
20:45 | |
20:45 | |
20:45 | |
21:15 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
16:00 | |
Local time | |
0:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
7:1 | |
2:0 | |
3:1 | |
0:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:1 | |
0:4 | |
3:1 | |
2:1 | |
0:0 | |
0:3 | |
5:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
0:1 | |
1:3 | |
0:4 | |
2:0 | |
3:2 | |
1:0 | |
2:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |