30.06.1967 < | Football matches for 1.07.1967 | > 02.07.1967 |
Day 6 | |||||||||
Lugano | | Waregem | 2:1 | ||||||
Bordeaux | | Sparta Rotterdam | 1:4 | ||||||
Day 6 | |||||||||
Feyenoord | | Strasbourg | 3:0 | ||||||
Lausanne | | Daring Bruxelles | 1:4 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Hannover 96 | | Lokomotive Leipzig | 2:1 | ||||||
Norrköping | | Rapid Wien | 6:3 | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||||
1. | Hannover 96 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-6 | 9 | |||
2. | Lokomotive Leipzig | 6 | 3 | 1 | 2 | 10-5 | 7 | |||
3. | Norrköping | 6 | 2 | 0 | 4 | 12-16 | 4 | |||
4. | Rapid Wien | 6 | 1 | 2 | 3 | 9-14 | 4 |
Day 1 | |||||||||
Wacker | | Schalke 04 | 1:2 | ||||||
Djurgårdens | | Zagłębie Sosnowiec | 1:2 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Werder | | Elfsborg | 4:1 | ||||||
Grasshopper | | Polonia Bytom | 1:4 | ||||||
Day 1 | |||||||||
IFK Göteborg | | Bohemians Praha | 2:1 | ||||||
Carl Zeiss | | Young Fellows | 3:2 | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | ||||
1. | IFK Göteborg | 6 | 4 | 1 | 1 | 16-7 | 9 | |||
2. | Carl Zeiss | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-9 | 9 | |||
3. | Bohemians Praha | 6 | 2 | 1 | 3 | 12-8 | 5 | |||
4. | Young Fellows | 6 | 0 | 1 | 5 | 6-20 | 1 |
Day 1 | |||||||||
Ruch Chorzów | | Young Boys | 4:3 | ||||||
First Vienna | | Frem | 2:1 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Dynamo Dresden | | Košice | 0:0 | ||||||
Aarhus | | AIK | 1:2 | ||||||
Day 1 | |||||||||
KB | | Union Berlin | 1:0 | ||||||
GKS Katowice | | Union Teplice | 0:2 | ||||||
Day 1 | |||||||||
Vejle | | Fortuna Düsseldorf | 5:3 | ||||||
Jednota Žilina | | Linzer ASK | 0:0 | ||||||
Day 14 | |||||||||
Dynamo Bryansk | | Spartak Mogilyov | 1:0 | ||||||
Spartak Ryazan | | Znamya Truda | 2:4 (2:3) | ||||||
Iskra | | Dvina | 0:0 | ||||||
Smolensk | |||||||||
Spartak Oryol | | Neman | 0:1 (0:1) | ||||||
Oryol | |||||||||
Avangard Kolomna | | Zvezda | 1:0 | ||||||
Spartak Tambov | | Spartak Brest | 0:0 | ||||||
Tambov |
Sever | | Spartak Kostroma | 1:1 | ||||||
Kovrovets | | Torpedo Pavlovo | 4:0 (0:0) | ||||||
Kovrov | |||||||||
Volga | | Metallurg Lipetsk | 4:0 (1:0) | ||||||
Ulyanovsk | |||||||||
Dynamo Vologda | | Mashinostroitel Balashikha | 0:2 (0:1) | ||||||
Vologda | |||||||||
16:00 | Onezhets | | Saturn | 1:0 | |||||
Petrozavodsk | |||||||||
17:00 | Khimik Dzerzhinsk | | Traktor | 3:1 (3:1) | |||||
Dzerzhinsk |
Volgar | | Trud Tolyatti | 4:0 | ||||||
Torpedo Taganrog | | Khimik Balakovo | 2:0 | ||||||
Taganrog | |||||||||
Progress Kamensk | | Polad | 1:1 (0:1) | ||||||
Kamensk-Shakhtinsky | |||||||||
Tyazhmash | | Kalitva | 3:0 (3:0) | ||||||
Syzran | |||||||||
Shakhtyor Shakhty | | Tekstilshchik | 1:0 | ||||||
Shakhty | |||||||||
Energiya Novocherkassk | | Trud Engels | 1:0 | ||||||
Urozhay Pavlovskaya | | Urozhay Svetlograd | 1:1 (0:1) | ||||||
Torpedo Armavir | | Urozhay Slavyansk-na-Kubani | 1:1 | ||||||
Khimmashevets | | Energiya Volzhskiy | 3:0 | ||||||
Uralan | | Metallurg Kuybyshev | 0:7 (0:3) | ||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Polad | 38 | 21 | 11 | 6 | 50-23 | 53 | ||
2. | Volgar | 38 | 21 | 10 | 7 | 80-32 | 52 | ||
3. | Metallurg Kuybyshev | 38 | 23 | 6 | 9 | 72-33 | 52 | ||
4. | Torpedo Taganrog | 38 | 17 | 13 | 8 | 51-38 | 47 | ||
5. | Tekstilshchik | 38 | 16 | 13 | 9 | 35-29 | 45 | ||
6. | Progress Kamensk | 38 | 17 | 10 | 11 | 54-40 | 44 | ||
7. | Tyazhmash | 38 | 18 | 8 | 12 | 51-38 | 44 | ||
8. | Shakhtyor Shakhty | 38 | 15 | 13 | 10 | 46-33 | 43 | ||
9. | Energiya Volzhskiy | 38 | 13 | 11 | 14 | 48-48 | 37 | ||
10. | Urozhay Slavyansk-na-Kubani | 38 | 11 | 14 | 13 | 26-29 | 36 |
Lori | | Magaroeli | 2:0 | ||||||
Mashinostroitel Pyatigorsk | | Shukura | 0:3 | ||||||
Dynamo Sukhumi | | Araks | 0:0 | ||||||
Tsement | | Lernagorts | 1:0 | ||||||
Guria | | Urozhay Derbent | 1:0 | ||||||
Metallurg Rustavi | | Urozhay Maykop | 1:0 (1:0) | ||||||
Sevan | | Dila | 1:3 | ||||||
Inguri | | Dynamo Makhachkala | 2:1 (0:0) | ||||||
Alazani | | Spartak Kislovodsk | 0:1 | ||||||
Kolkhida | | Urozhay Krymsk | 0:4 (0:2) | ||||||
Krymsk |
Avangard Komsomolsk-na-Amure | | Angara | 0:0 | ||||||
Komsomolsk-on-Amur | |||||||||
Progress Biysk | | SKA | 1:1 | ||||||
Biysk | |||||||||
19:00 | Irtysh | | Lokomotiv Krasnoyarsk | 0:0 | |||||
Pavlodar |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
17:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
20:45 | |
20:45 | |
20:45 | |
21:15 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
16:00 | |
Local time | |
0:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
7:1 | |
2:0 | |
3:1 | |
0:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:1 | |
0:4 | |
3:1 | |
2:1 | |
0:0 | |
0:3 | |
5:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
0:1 | |
1:3 | |
0:4 | |
2:0 | |
3:2 | |
1:0 | |
2:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |