Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 16.11.2024 | | Nart | | FK Rostov-2 | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 09.11.2024 | | FK Rostov-2 | | Legion | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 02.11.2024 | | Spartak-Nalchik | | FK Rostov-2 | | |
| Nalchik |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 26.10.2024 | | FK Rostov-2 | | Biolog-Novokubansk | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 19.10.2024 | | FK Sevastopol | | FK Rostov-2 | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 12.10.2024 | | FK Rostov-2 | | Pobeda | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 05.10.2024 | | Dynamo | | FK Rostov-2 | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 28.09.2024 | | FK Rostov-2 | | Kuban-Holding | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 21.09.2024 | | FK Astrakhan | | FK Rostov-2 | | |
| Astrakhan |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 07.09.2024 | | FK Rostov-2 | | Dynamo-2 Makhachkala | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 31.08.2024 | | FK Forte | | FK Rostov-2 | | |
| Taganrog |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 24.08.2024 | | FK Rostov-2 | | Stroitel | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 17.08.2024 | | Rubin Yalta | | FK Rostov-2 | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 10.08.2024 | | FK Rostov-2 | | Alania-2 | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 03.08.2024 | | Angusht | | FK Rostov-2 | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 27.07.2024 | | FK Rostov-2 | | Druzhba | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 06.07.2024 | | Legion | | FK Rostov-2 | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 30.06.2024 | | FK Rostov-2 | | Spartak-Nalchik | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 24.06.2024 | | Biolog-Novokubansk | | FK Rostov-2 | | |
| Progress |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 18.06.2024 | | FK Rostov-2 | | FK Sevastopol | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 12.06.2024 | | Pobeda | | FK Rostov-2 | | |
| Kaspiysk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 06.06.2024 | | FK Rostov-2 | | Dynamo | | 1:1 (1:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 31.05.2024 | | Kuban-Holding | | FK Rostov-2 | | 1:1 (0:1) |
| Pavlovskaya |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 28.05.2024 | | FK Rostov-2 | | Nart | | 3:1 (1:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 25.05.2024 | | FK Rostov-2 | | FK Astrakhan | | 3:0 (2:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 11.05.2024 | | Dynamo-2 Makhachkala | | FK Rostov-2 | | 0:3 (0:1) |
| Makhachkala |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 04.05.2024 | | FK Rostov-2 | | FK Forte | | 1:3 (1:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 27.04.2024 | | Stroitel | | FK Rostov-2 | | 1:2 (1:1) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 20.04.2024 | | FK Rostov-2 | | Rubin Yalta | | 1:2 (1:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 14.04.2024 | | Alania-2 | | FK Rostov-2 | | 1:7 (0:3) |
| Vladikavkaz Football Academy Alania Stadium |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 06.04.2024 | | FK Rostov-2 | | Angusht | | 2:0 (0:0) |
| Rostov-on-Don |
Russia 2024, Second League Division B, Group 1 |
| 30.03.2024 | | Druzhba | | FK Rostov-2 | | 2:1 (0:0) * |
| Maykop |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 25.09.1997 | | Rostselmash-D | | Rassvet | | 1:2 (1:1) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 22.09.1997 | | Rostselmash-D | | Metallurg Krasny Sulin | | 0:0 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 17.09.1997 | | Spartak-Bratskiy | | Rostselmash-D | | 1:1 (0:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 14.09.1997 | | FK Volgodonsk | | Rostselmash-D | | 1:4 (0:2) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 07.09.1997 | | Rostselmash-D | | Fakel-D | | 3:0 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 04.09.1997 | | Rostselmash-D | | Lokomotiv Yelyets | | 3:0 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 04.09.1997 | | Kuban-D | | Rostselmash-D | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 28.08.1997 | | Rostselmash-D | | Shakhtyor | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 25.08.1997 | | Niva | | Rostselmash-D | | 0:2 (0:2) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 18.08.1997 | | Kuban | | Rostselmash-D | | 1:4 (0:2) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 15.08.1997 | | Zhemchuzhina-D | | Rostselmash-D | | 1:4 (1:2) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 08.08.1997 | | Rostselmash-D | | Rotor-2 | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 05.08.1997 | | Rostselmash-D | | Rotor-D | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 30.07.1997 | | Energiya-D | | Rostselmash-D | | 0:3 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 27.07.1997 | | Salyut | | Rostselmash-D | | 3:3 (1:3) |
| Saratov |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 14.07.1997 | | Metallurg Krasny Sulin | | Rostselmash-D | | 2:1 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 11.07.1997 | | Rassvet | | Rostselmash-D | | 0:0 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 01.07.1997 | | Rostselmash-D | | Spartak-Bratskiy | | 0:0 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 28.06.1997 | | Rostselmash-D | | FK Volgodonsk | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 22.06.1997 | | Fakel-D | | Rostselmash-D | | 1:2 (0:2) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 19.06.1997 | | Lokomotiv Yelyets | | Rostselmash-D | | 2:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 07.06.1997 | | Rostselmash-D | | Kuban-D | | 3:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 31.05.1997 | | Shakhtyor | | Rostselmash-D | | 2:0 (0:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 28.05.1997 | | Rostselmash-D | | Niva | | 1:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 21.05.1997 | | Rostselmash-D | | Kuban | | 1:1 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 18.05.1997 | | Rostselmash-D | | Zhemchuzhina-D | | 8:0 (3:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 11.05.1997 | | Rotor-2 | | Rostselmash-D | | 0:0 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 08.05.1997 | | Rotor-D | | Rostselmash-D | | 0:0 |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 28.04.1997 | | Rostselmash-D | | Energiya-D | | 4:0 (1:0) |
| |
Russia 1997, Third league, Zone 2 |
| 25.04.1997 | | Rostselmash-D | | Salyut | | 0:0 |
| Rostov-on-Don |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 26.10.1996 | | Rostselmash-D | | Kuban | | 2:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 23.10.1996 | | Rostselmash-D | | Chernomorets-D | | 4:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 16.10.1996 | | APK | | Rostselmash-D | | 4:2 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 13.10.1996 | | Zvezda | | Rostselmash-D | | 4:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 06.10.1996 | | Rostselmash-D | | Dynamo-Zhemchuzhina-2 | | 1:3 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 03.10.1996 | | Rostselmash-D | | Zhemchuzhina-D | | 0:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 26.09.1996 | | Metallurg Krasny Sulin | | Rostselmash-D | | 5:3 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 23.09.1996 | | Shakhtyor | | Rostselmash-D | | 1:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 17.09.1996 | | Rostselmash-D | | Spartak-Bratskiy | | 0:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 07.09.1996 | | Rotor-D | | Rostselmash-D | | 1:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 04.09.1996 | | Dynamo Mihailovka | | Rostselmash-D | | 3:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 29.08.1996 | | Rostselmash-D | | Niva | | 1:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 26.08.1996 | | Rostselmash-D | | Izumrud | | 2:2 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 19.08.1996 | | Lokomotiv Yelyets | | Rostselmash-D | | 2:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 16.08.1996 | | Salyut-Yukos | | Rostselmash-D | | 2:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 07.08.1996 | | Rostselmash-D | | Avangard-Kolos | | 0:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 17.07.1996 | | Rostselmash-D | | Zvezda | | 0:4 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 14.07.1996 | | Rostselmash-D | | APK | | 3:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 09.07.1996 | | Dynamo-Zhemchuzhina-2 | | Rostselmash-D | | 6:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 05.07.1996 | | Zhemchuzhina-D | | Rostselmash-D | | 3:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 27.06.1996 | | Rostselmash-D | | Shakhtyor | | 0:2 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 24.06.1996 | | Rostselmash-D | | Metallurg Krasny Sulin | | 1:4 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 18.06.1996 | | Spartak-Bratskiy | | Rostselmash-D | | 6:3 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 15.06.1996 | | Istochnik | | Rostselmash-D | | 3:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 09.06.1996 | | Rostselmash-D | | Dynamo Mihailovka | | 1:1 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 06.06.1996 | | Rostselmash-D | | Rotor-D | | 1:3 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 29.05.1996 | | Niva | | Rostselmash-D | | 5:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 26.05.1996 | | Izumrud | | Rostselmash-D | | 2:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 20.05.1996 | | Rostselmash-D | | Lokomotiv Yelyets | | 0:9 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 17.05.1996 | | Rostselmash-D | | Salyut-Yukos | | 1:2 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 10.05.1996 | | Avangard-Kolos | | Rostselmash-D | | 3:0 (1:0) |
| Taganrog |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 29.04.1996 | | Kuban | | Rostselmash-D | | 3:0 |
| |
Russia 1996, Third league, Zone 2 |
| 26.04.1996 | | Chernomorets-D | | Rostselmash-D | | 2:0 |
| |