Ukrainian Cup 1999/00 |
27.05.2000 17:00 | Dynamo (Kyiv) | | Kryvbas (Kryvyi Rih) | 1:0 (1:0) | |||
Kiev |
10.05.2000 19:00 | Kryvbas (Kryvyi Rih) | | Zirka (Kirovohrad) | 2:1 (1:1) | |||
Kryvyi Rih | |||||||
10.05.2000 18:00 | Dynamo (Kyiv) | | Metalurh (Zaporizhzhya) | 6:1 (2:0) | |||
Kiev |
12.04.2000 18:00 | FK Lviv (Lviv) | | Dynamo (Kyiv) | 1:4 (0:2) | |||
Lviv | |||||||
12.04.2000 18:00 | Kryvbas (Kryvyi Rih) | | CSKA (Kyiv) | 1:0 (1:0) | |||
Kryvyi Rih | |||||||
12.04.2000 17:00 | Metalurh (Zaporizhzhya) | | Karpaty (Lviv) | 3:0 (2:0) | |||
Zaporizhia | |||||||
12.04.2000 15:00 | Zirka (Kirovohrad) | | Shakhtar (Donetsk) | 0:0 aet, pen. 6:5 | |||
Kirovograd |
30.03.2000 15:15 | FK Lviv (Lviv) | | Dnipro (Dnipropetrovsk) | 1:0 (1:0) | |||
Lviv | |||||||
29.03.2000 17:00 | Nyva (Ternopol) | | Karpaty (Lviv) | 1:2 aet (0:0, 1:1) | |||
Ternopil | |||||||
29.03.2000 16:00 | CSKA (Kyiv) | | Vorskla (Poltava) | 2:1 (0:0) | |||
Kiev | |||||||
29.03.2000 16:00 | Metalurh (Zaporizhzhya) | | Tavriya (Simferopil) | 3:0 (1:0) | |||
Zaporizhia | |||||||
29.03.2000 15:00 | Dynamo (Kyiv) | | SK Kherson (Kherson) | 4:0 (2:0) | |||
Koncha-Zaspa | |||||||
29.03.2000 15:00 | Metalurh (Donetsk) | | Kryvbas (Kryvyi Rih) | 2:3 (0:2) | |||
Druzhkivka | |||||||
29.03.2000 15:00 | Shakhtar (Donetsk) | | Borisfen (Borispil) | 5:0 (1:0) | |||
Makiivka | |||||||
29.03.2000 15:00 | Zirka (Kirovohrad) | | FK Vinnytsya (Vinnytsya) | 2:0 (2:0) | |||
Kirovograd |
06.05.2000 15:00 | Borisfen (Borispil) | | SK Kherson (Kherson) | 2:0 (0:0) | |||
Kiev |
16.11.1999 13:30 | Podillya (Khmelnytskyi) | | Borisfen (Borispil) | 2:4 aet (0:0, 2:0) | |||
Khmelnytsky | |||||||
08.11.1999 14:00 | SK Kherson (Kherson) | | Metalist-2 (Kharkiv) | 1:0 (0:0) | |||
Kherson |
12.11.1999 14:00 | Borisfen (Borispil) | | Podillya (Khmelnytskyi) | 2:0 (1:0) | |||
Boryspil | |||||||
04.11.1999 14:00 | Metalist-2 (Kharkiv) | | SK Kherson (Kherson) | 0:1 (0:0) | |||
Kharkiv ETM Stadium |
26.10.1999 15:30 | Bukovyna (Chernivtsy) | | Podillya (Khmelnytskyi) | 3:3 (1:2) | |||
Chernivtsi | |||||||
26.10.1999 15:00 | Hirnyk-Sport (Komsomolsk) | | SK Kherson (Kherson) | 0:1 (0:0) | |||
Komsomolsk | |||||||
26.10.1999 15:00 | Naftovyk (Dolyna) | | Borisfen (Borispil) | 1:5 (0:1) | |||
Dolyna | |||||||
26.10.1999 14:30 | Arsenal (Kharkiv) | | Metalist-2 (Kharkiv) | 1:1 (0:0) | |||
Kharkiv |
22.10.1999 15:30 | Podillya (Khmelnytskyi) | | Bukovyna (Chernivtsy) | 2:0 (0:0) | |||
Khmelnytsky | |||||||
22.10.1999 15:00 | Borisfen (Borispil) | | Naftovyk (Dolyna) | 2:0 (0:0) | |||
Boryspil | |||||||
22.10.1999 15:00 | Metalist-2 (Kharkiv) | | Arsenal (Kharkiv) | 1:0 (0:0) | |||
Kharkiv ETM Stadium | |||||||
22.10.1999 15:00 | SK Kherson (Kherson) | | Hirnyk-Sport (Komsomolsk) | 1:1 (0:0) | |||
Kherson |
14.10.1999 16:00 | Bukovyna (Chernivtsy) | | Paperovyk (Malyn) | 3:0 (1:0) | |||
Chernivtsi | |||||||
14.10.1999 15:50 | Podillya (Khmelnytskyi) | | Dynamo (Lviv) | 0:0 | |||
Khmelnytsky | |||||||
14.10.1999 15:00 | Dynamo-3 (Kyiv) | | Borisfen (Borispil) | 0:2 (0:2) | |||
Kiev | |||||||
14.10.1999 15:00 | Kremin (Kremenchuk) | | Arsenal (Kharkiv) | 1:1 (0:0) | |||
Kremenchuk | |||||||
14.10.1999 15:00 | Metalist-2 (Kharkiv) | | Zorya (Lugansk) | 0:0 | |||
Kharkiv ETM Stadium | |||||||
14.10.1999 15:00 | Naftovyk (Dolyna) | | Systema-Boreks (Boyarka) | 3:0 (2:0) | |||
Dolyna | |||||||
14.10.1999 15:00 | SK Kherson (Kherson) | | Dnipro-2 (Dnipropetrovsk) | 0:0 | |||
Kherson | |||||||
14.10.1999 14:00 | Hirnyk-Sport (Komsomolsk) | | Tytan (Armyansk) | 0:1 (0:0) | |||
Komsomolsk |
06.10.1999 17:20 | Dynamo (Lviv) | | Podillya (Khmelnytskyi) | 1:1 (0:0) | |||
Lviv | |||||||
06.10.1999 16:30 | Systema-Boreks (Boyarka) | | Naftovyk (Dolyna) | 0:0 | |||
Borodyanka Systema SC | |||||||
06.10.1999 16:00 | Borisfen (Borispil) | | Dynamo-3 (Kyiv) | 4:0 (2:0) | |||
Boryspil | |||||||
06.10.1999 16:00 | Dnipro-2 (Dnipropetrovsk) | | SK Kherson (Kherson) | 1:1 (1:0) | |||
Dnipropetrovsk | |||||||
06.10.1999 16:00 | Paperovyk (Malyn) | | Bukovyna (Chernivtsy) | 3:2 (0:1) | |||
Malyn Avanhard Stadium | |||||||
06.10.1999 16:00 | Tytan (Armyansk) | | Hirnyk-Sport (Komsomolsk) | 1:2 (0:0) | |||
Armyansk | |||||||
06.10.1999 15:30 | Zorya (Lugansk) | | Metalist-2 (Kharkiv) | 2:2 (0:1) | |||
Lugansk | |||||||
06.10.1999 15:00 | Arsenal (Kharkiv) | | Kremin (Kremenchuk) | 1:0 (1:0) | |||
Kharkiv |
18.08.1999 18:00 | Halychyna (Drohobych) | | Prikarpattya-2 (Ivano-Frankivsk) | 1:0 (1:0) | |||
Drogobych | |||||||
18.08.1999 18:00 | Zirka-2 (Kirovohrad) | | Olimpiya FK AES (Yuzhnoukrainsk) | 0:1 (0:0) | |||
Kirovograd | |||||||
18.08.1999 17:30 | Enerhetyk (Burshtyn) | | FK Kalush (Kalush) | 1:0 (0:0) | |||
Burshtyn | |||||||
18.08.1999 17:30 | Ros (Bila Tserkva) | | Obolon-PVO-2 (Kyiv) | 0:0 aet, pen. 3:1 | |||
Bila Tserkva | |||||||
18.08.1999 17:00 | Adoms (Kremenchuk) | | FK Petrivtsi (Myrhorod) | 5:1 aet (0:0, 4:0) | |||
Kremenchuk | |||||||
18.08.1999 17:00 | Arsenal (Kharkiv) | | Mashynobudivnyk (Druzhkivka) | 1:0 (1:0) | |||
Kharkiv | |||||||
18.08.1999 17:00 | Karpaty-2 (Lviv) | | Dynamo (Lviv) | 0:1 (0:1) | |||
Yavoriv Kolos Stadium | |||||||
18.08.1999 17:00 | Shakhtar (Horlivka) | | Avanhard (Rovenky) | 2:0 aet (0:0) | |||
Gorlivka | |||||||
18.08.1999 17:00 | Viktor (Zaporizhia) | | Torpedo (Melitopol) | 4:1 (2:0) | |||
Zaporizhia | |||||||
18.08.1999 | Metalurh-2 (Zaporizhzhya) | | Dnipro-2 (Dnipropetrovsk) | -:+ | |||
18.08.1999 | Nyva (Vinnytsya) | | Veres (Rivne) | +:- | |||
18.08.1999 | Tytan (Armyansk) | | Chornomorets (Sevastopol) | +:- | |||
Local time
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
17:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
20:45 | |
20:45 | |
20:45 | |
21:15 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
16:00 | |
Local time | |
0:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
7:1 | |
2:0 | |
3:1 | |
0:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:1 | |
0:4 | |
3:1 | |
2:1 | |
0:0 | |
0:3 | |
5:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
0:1 | |
1:3 | |
0:4 | |
2:0 | |
3:2 | |
1:0 | |
2:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |