Russia 2023, Second League Division BGroup 2Znamya Truda, Losses |
Total | Home | Away | |||||||||||||||||||
Club | G | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | W | D | L | F-A | P | |||||
1. | Khimik | 17 | 14 | 2 | 1 | 33 - 15 | 44 | 6 | 2 | 0 | 13 - 6 | 20 | 8 | 0 | 1 | 20 - 9 | 24 | ||||
2. | Zenit-2 | 17 | 11 | 4 | 2 | 34 - 11 | 37 | 7 | 1 | 1 | 22 - 8 | 22 | 4 | 3 | 1 | 12 - 3 | 15 | ||||
3. | Irkutsk | 17 | 11 | 4 | 2 | 23 - 9 | 37 | 6 | 2 | 0 | 13 - 2 | 20 | 5 | 2 | 2 | 10 - 7 | 17 | ||||
4. | Dynamo-2 Moskva | 17 | 9 | 3 | 5 | 30 - 23 | 30 | 4 | 1 | 3 | 16 - 13 | 13 | 5 | 2 | 2 | 14 - 10 | 17 | ||||
5. | Dynamo Kirov | 17 | 9 | 2 | 6 | 27 - 19 | 29 | 6 | 1 | 1 | 15 - 6 | 19 | 3 | 1 | 5 | 12 - 13 | 10 | ||||
6. | Rodina-M | 17 | 8 | 3 | 6 | 22 - 21 | 27 | 3 | 2 | 3 | 7 - 8 | 11 | 5 | 1 | 3 | 15 - 13 | 16 | ||||
7. | Baltika-BFU | 17 | 7 | 4 | 6 | 23 - 21 | 25 | 4 | 3 | 2 | 11 - 10 | 15 | 3 | 1 | 4 | 12 - 11 | 10 | ||||
8. | Zorkiy | 17 | 7 | 4 | 6 | 16 - 17 | 25 | 2 | 3 | 4 | 7 - 12 | 9 | 5 | 1 | 2 | 9 - 5 | 16 | ||||
9. | Dynamo Petersburg | 17 | 7 | 2 | 8 | 19 - 18 | 23 | 4 | 1 | 4 | 7 - 8 | 13 | 3 | 1 | 4 | 12 - 10 | 10 | ||||
10. | Dynamo Vologda | 17 | 6 | 4 | 7 | 17 - 17 | 22 | 5 | 0 | 4 | 12 - 10 | 15 | 1 | 4 | 3 | 5 - 7 | 7 | ||||
11. | Zvezda | 17 | 6 | 2 | 9 | 41 - 31 | 20 | 2 | 1 | 6 | 22 - 17 | 7 | 4 | 1 | 3 | 19 - 14 | 13 | ||||
12. | Luki-Energiya | 17 | 5 | 5 | 7 | 18 - 21 | 20 | 4 | 2 | 3 | 12 - 12 | 14 | 1 | 3 | 4 | 6 - 9 | 6 | ||||
13. | Znamya Truda | 17 | 5 | 5 | 7 | 20 - 25 | 20 | 2 | 3 | 3 | 8 - 10 | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 - 15 | 11 | ||||
14. | FK Tver | 17 | 4 | 3 | 10 | 16 - 23 | 15 | 2 | 1 | 5 | 6 - 11 | 7 | 2 | 2 | 5 | 10 - 12 | 8 | ||||
15. | Torpedo Vladimir | 17 | 4 | 3 | 10 | 21 - 32 | 15 | 1 | 2 | 6 | 9 - 19 | 5 | 3 | 1 | 4 | 12 - 13 | 10 | ||||
16. | Yenisey-2 | 17 | 3 | 6 | 8 | 21 - 37 | 15 | 1 | 4 | 4 | 13 - 18 | 7 | 2 | 2 | 4 | 8 - 19 | 8 | ||||
17. | Elektron | 17 | 4 | 1 | 12 | 11 - 38 | 13 | 3 | 1 | 4 | 8 - 15 | 10 | 1 | 0 | 8 | 3 - 23 | 3 | ||||
18. | Torpedo-2 Moskva | 17 | 2 | 5 | 10 | 11 - 25 | 11 | 1 | 1 | 6 | 3 - 14 | 4 | 1 | 4 | 4 | 8 - 11 | 7 |
Points system: 3 for win, 1 for draw, 0 for loss
29.10.2023 14:00 | Znamya Truda | | Irkutsk | 0:1 (0:0) | |||
Orekhovo-Zuyevo |
15.10.2023 16:00 | Znamya Truda | | Dynamo-2 Moskva | 1:2 (0:1) | |||
Orekhovo-Zuyevo |
08.10.2023 14:30 | Zvezda | | Znamya Truda | 5:1 (2:0) | |||
Saint Petersburg |
02.10.2023 13:00 | Elektron | | Znamya Truda | 1:0 (0:0) | |||
Veliky Novgorod |
25.10.2023 13:00 | Dynamo Kirov | | Znamya Truda | 3:1 (1:0) | |||
Kirov |
27.08.2023 16:00 | Znamya Truda | | Khimik | 0:4 (0:1) | |||
Orekhovo-Zuyevo |
19.08.2023 14:00 | Dynamo Petersburg | | Znamya Truda | 1:0 (0:0) | |||
Saint Petersburg |
Local time
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
17:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
20:45 | |
20:45 | |
20:45 | |
21:15 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
16:00 | |
Local time | |
0:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
7:1 | |
2:0 | |
3:1 | |
0:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:1 | |
0:4 | |
3:1 | |
2:1 | |
0:0 | |
0:3 | |
5:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
0:1 | |
1:3 | |
0:4 | |
2:0 | |
3:2 | |
1:0 | |
2:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |