11.10.1999 < | Football matches for 12.10.1999 | > 13.10.1999 |
Day 1 | |||||||||
21:00 | Rosario Central | | Deportes Concepción | 2:2 (0:0) | |||||
Rosario |
Day 4 | |||||||||
Santa Fe | | Sporting Cristal | 2:0 (1:0) | ||||||
15:30 | Metallurg (Lipetsk) | | Alaniya (Vladikavkaz) | 1:0 (0:0) | |||||
Lipetsk | |||||||||
15:30 | Anzhi (Makhachkala) | | Torpedo (Moscow) | 3:1 (0:1) | |||||
Makhachkala | |||||||||
16:00 | Spartak (Nalchik) | | Zhemchuzhina (Sochi) | 4:0 (0:0) | |||||
Nalchik | |||||||||
16:00 | Tom (Tomsk) | | CSKA (Moscow) | 0:5 (0:1) | |||||
Tomsk | |||||||||
17:00 | Spartak-Chukotka (Moscow) | | Lokomotiv (Nizhniy Novgorod) | 1:0 (0:0) | |||||
Moscow | |||||||||
17:00 | Amkar (Perm) | | Rotor (Volgograd) | 2:2 aet (0:0, 1:1), pen. 4:5 | |||||
Perm | |||||||||
17:00 | Lokomotiv (Chita) | | Uralan (Elista) | 0:1 (0:0) | |||||
Chita | |||||||||
17:00 | Gazovik-Gazprom (Izhevsk) | | Zenit (Saint Petersburg) | 2:1 (0:1) | |||||
Izhevsk | |||||||||
18:00 | Lokomotiv (Saint Petersburg) | | Lokomotiv (Moscow) | 1:5 (0:3) | |||||
Saint Petersburg | |||||||||
18:00 | Mosenergo (Moscow) | | Dynamo (Moscow) | 0:0 aet, pen. 5:6 | |||||
Moscow | |||||||||
18:00 | Fakel (Voronezh) | | Rostselmash (Rostov-on-Don) | 3:2 aet (0:0, 2:2) | |||||
Voronezh | |||||||||
18:00 | Dynamo (Stavropol) | | Chernomorets (Novorossiysk) | 2:1 aet (1:1, 1:1) | |||||
Stavropol | |||||||||
19:00 | Arsenal (Tula) | | Saturn (Ramenskoye) | 1:3 (0:1) | |||||
Tula | |||||||||
19:00 | Sokol (Saratov) | | Shinnik (Yaroslavl) | 1:0 (0:0) | |||||
Saratov |
Day 37 | |||||||||
Avtomobilist | | Sportakademklub | 2:1 (2:1) | ||||||
Noginsk | |||||||||
Dynamo Sankt-Petersburg | | Spartak Kostroma | 2:2 (1:1) | ||||||
Saint Petersburg | |||||||||
Zenit-2 | | Dynamo Vologda | 3:1 (2:0) | ||||||
Saint Petersburg | |||||||||
Saturn-2 | | Neftyanik Yaroslavl | 1:0 (0:0) | ||||||
Klimovsk | |||||||||
Torpedo-2 | | Spartak Shchyolkovo | 0:3 | ||||||
Moscow | |||||||||
Energiya Velikie Luki | | Volochanin-89 | 2:1 (0:0) | ||||||
Velikiye Luki | |||||||||
16:30 | Oazis | | Volga Tver | 5:0 (2:0) | |||||
Yartsevo |
Day 37 | |||||||||
Dynamo Bryansk | | Fabus | 1:0 (0:0) | ||||||
Bryansk | |||||||||
Kosmos | | Salyut-Yukos | 4:1 (0:1) | ||||||
Elektrostal | |||||||||
Lokomotiv Liski | | FK Kolomna | 3:3 (2:1) | ||||||
Liski | |||||||||
Spartak Ryazan | | Arsenal-2 | 1:5 (1:1) | ||||||
Ryazan | |||||||||
Spartak Tambov | | Spartak Lukhovitsy | 2:0 (1:0) | ||||||
Tambov | |||||||||
Torpedo Vladimir | | Avangard | 4:1 (0:1) | ||||||
Vladimir | |||||||||
FK Oryol | | FK Khimki | 1:0 (1:0) | ||||||
Oryol | |||||||||
16:00 | Don | | Lokomotiv Kaluga | 0:0 | |||||
Novomoskovsk |
Day 36 | |||||||||
Avtodor | | Nart | 2:0 (1:0) | ||||||
Oktyabrskoye | |||||||||
Angusht | | SKA Rostov-on-Don | 1:1 (1:1) | ||||||
Ordzhonikidzevskaya | |||||||||
Vityaz | | FK Mozdok | 1:0 (1:0) | ||||||
Krymsk | |||||||||
Zhemchuzhina-2 | | Druzhba | 1:1 (0:0) | ||||||
Adler | |||||||||
Kavkazkabel | | Venets | 1:0 (1:0) | ||||||
Prokhladny | |||||||||
Rostselmash-2 | | Slavyansk | 3:1 (2:0) | ||||||
Rostov-on-Don | |||||||||
Shakhtyor | | Iriston | 2:0 (1:0) | ||||||
Shakhty | |||||||||
16:00 | Kuban | | Torpedo Georgievsk | 9:1 (6:0) | |||||
Krasnodar |
Day 32 | |||||||||
Biokhimik-Mordovia | | Energiya Ulyanovsk | 2:0 (0:0) | ||||||
Saransk | |||||||||
Diana | | FK Balakovo | 1:0 (1:0) | ||||||
Volzhsk City Stadium | |||||||||
Metallurg Vyksa | | Rotor-2 | 3:0 (1:0) | ||||||
Vyksa | |||||||||
Torpedo Pavlovo | | Torpedo Volzhskiy | 4:0 (2:0) | ||||||
Pavlovo | |||||||||
FK Arzamas | | Salyut | 0:2 (0:1) | ||||||
Arzamas | |||||||||
Khimik | | Zenit Penza | 4:1 (3:0) | ||||||
Dzerzhinsk | |||||||||
Energetik | | Iskra | 2:0 (1:0) | ||||||
Uren | |||||||||
15:00 | Dynamo-Mashinostroitel | | Lada | 2:1 (1:1) | |||||
Kirov | |||||||||
17:30 | Volga Ulyanovsk | | Svetotechnika | 2:1 (0:1) | |||||
Ulyanovsk |
Day 14 | |||||||||
Chornomorets-2 | | Metalurh | 0:1 (0:1) | ||||||
Odesa | |||||||||
Obolon-PVO | | Zakarpattya | 0:2 (0:0) | ||||||
Kiev | |||||||||
SK Mykolaiv | | Volyn | 2:0 (2:0) | ||||||
Mykolaiv | |||||||||
Dynamo-2 | | Yavir-Sumy | 4:0 (1:0) | ||||||
Kiev | |||||||||
Torpedo | | Polissya | 2:3 (1:2) | ||||||
Zaporizhia | |||||||||
FK Cherkasy | | CSKA-2 | 0:2 (0:1) | ||||||
Cherkasy | |||||||||
Polihraftekhnika | | Shakhtar-2 | 0:1 (0:1) | ||||||
Oleksandriia | |||||||||
FK Vinnytsya | | Stal | 1:1 (1:0) | ||||||
Vinnytsia | |||||||||
FK Lviv | | Naftovyk | 3:0 (2:0) | ||||||
Lviv |
Day 26 | |||||||||
Vostok-Altyn | | Irtysh-Bastau | 1:4 | ||||||
Day 22 | |||||||||
Yelimay | | SOPFK Qayrat | 0:2 | ||||||
Arsenal | | Preston North End | 2:1 (1:1) | ||||||
London | |||||||||
Bradford City | | Barnsley | 2:3 (1:2) | ||||||
Bradford | |||||||||
Wimbledon | | Sunderland | 3:2 aet (0:0, 1:1) | ||||||
London | |||||||||
Birmingham City | | Newcastle United | 2:0 (1:0) | ||||||
Birmingham | |||||||||
Tranmere Rovers | | Oxford United | 2:0 (0:0) | ||||||
Birkenhead | |||||||||
West Bromwich Albion | | Fulham | 1:2 (1:1) | ||||||
West Bromwich |
Day 7 | |||||||||
Atlético Madrid | | Alavés | 1:0 (0:0) | ||||||
Sevilla | | Real Betis | 3:0 (1:0) | ||||||
Málaga | | Athletic | 3:4 (1:1) | ||||||
Mallorca | | Deportivo La Coruna | 2:2 (0:0) | ||||||
Day 10 | |||||||||
18:45 | Lyon | | Nantes | 2:0 (0:0) | |||||
Lyon | |||||||||
20:45 | Paris Saint-Germain | | Marseille | 0:2 (0:0) | |||||
Paris |
Day 24 | |||||||||
Örebro | | Helsingborgs | 0:1 | ||||||
Örebro |
Aberdeen | | Falkirk | 1:1 aet, pen. 5:3 | ||||||
Alloa Athletic | | Dundee | 1:3 | ||||||
East Fife | | Hearts | 0:2 | ||||||
Inverness | | Motherwell | 0:1 | ||||||
Kilmarnock | | Hibernian | 3:2 | ||||||
Rangers | | Dunfermline Athletic | 1:0 | ||||||
St. Johnstone | | Dundee United | 1:2 | ||||||
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
17:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
20:45 | |
20:45 | |
20:45 | |
21:15 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
16:00 | |
Local time | |
0:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
7:1 | |
2:0 | |
3:1 | |
0:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:1 | |
0:4 | |
3:1 | |
2:1 | |
0:0 | |
0:3 | |
5:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
0:1 | |
1:3 | |
0:4 | |
2:0 | |
3:2 | |
1:0 | |
2:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |