11.10.1965 < | Football matches for 12.10.1965 | > 13.10.1965 |
Spartak Ryazan | | Kovrovets | 2:0 (1:0) | ||||||
Ryazan | |||||||||
Rubin | | Neftyanik Tumen | 1:0 (0:0) | ||||||
Kazan | |||||||||
Zenit | | Dynamo Kirov | 1:1 (1:0) | ||||||
Izhevsk | |||||||||
Znamya | | Khimik Dzerzhinsk | 0:1 (0:0) | ||||||
Noginsk | |||||||||
Zvezda Perm | | Khimik Berezniki | 3:0 (1:0) | ||||||
Perm | |||||||||
Znamya Truda | | Torpedo Pavlovo | 0:0 | ||||||
Orekhovo-Zuyevo | |||||||||
Traktor | | Energiya Cheboksary | 4:2 (4:0) | ||||||
Vladimir | |||||||||
Progress Zelenodolsk | | Uralets | 2:4 (1:1) | ||||||
Zelenodolsk |
Torpedo Armavir | | Progress Kamensk | 3:1 | ||||||
Volgar | | Neftyanik Syzran | 3:0 | ||||||
Torpedo Taganrog | | Trudovye Rezervy Kursk | 1:1 | ||||||
Sevan | | Volga | 0:0 | ||||||
Hoktemberyan | |||||||||
Spartak Saransk | | Spartak Tambov | 2:4 (1:1) | ||||||
Saransk | |||||||||
Shakhtyor Shakhty | | Spartak Oryol | 0:1 | ||||||
Energiya Novocherkassk | | Spartak Belgorod | 1:1 | ||||||
16:00 | Torpedo Lipetsk | | Trud Penza | 1:0 | |||||
Lipetsk | |||||||||
16:30 | Sokol | | Metallurg Kuybyshev | 2:2 (1:1) | |||||
Saratov | |||||||||
18:30 | Energiya Volzhskiy | | Trud Tolyatti | 3:0 (2:0) | |||||
Volzhsky |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Sokol | 38 | 24 | 12 | 2 | 63-25 | 60 | ||
2. | Torpedo Armavir | 38 | 17 | 13 | 8 | 47-39 | 47 | ||
3. | Volgar | 38 | 18 | 8 | 12 | 70-50 | 44 | ||
4. | Torpedo Lipetsk | 38 | 14 | 16 | 8 | 34-28 | 44 | ||
5. | Trudovye Rezervy Kursk | 38 | 15 | 13 | 10 | 48-36 | 43 | ||
6. | Volga | 38 | 16 | 11 | 11 | 45-40 | 43 | ||
7. | Spartak Belgorod | 38 | 14 | 14 | 10 | 41-34 | 42 | ||
8. | Spartak Oryol | 38 | 15 | 10 | 13 | 42-34 | 40 | ||
9. | Torpedo Taganrog | 38 | 13 | 13 | 12 | 45-30 | 39 | ||
10. | Metallurg Kuybyshev | 38 | 15 | 8 | 15 | 42-45 | 38 |
Dynamo Baku | | Dynamo Sukhumi | 2:0 | ||||||
Dynamo Stavropol | | Urozhay | 0:1 (0:0) | ||||||
Stavropol | |||||||||
Polad | | Lernagorts | 0:1 | ||||||
Spartak Nalchik | | Dynamo Batumi | 1:0 (1:0) | ||||||
Nalchik |
Lokomotiv Orenburg | | Khimik Salavat | 3:0 (1:0) | ||||||
Orenburg | |||||||||
17:00 | Metallist | | Trud Kurgan | 2:0 (1:0) | |||||
Dzhambul |
Club | G | W | D | L | F-A | P | |||
1. | Irtysh Omsk | 38 | 24 | 7 | 7 | 67-27 | 55 | ||
2. | Neftyanik Fergana | 38 | 22 | 9 | 7 | 56-25 | 53 | ||
3. | Stroitel | 38 | 21 | 9 | 8 | 65-30 | 51 | ||
4. | Metallurg Magnitogorsk | 38 | 19 | 11 | 8 | 57-31 | 49 | ||
5. | Pamir | 38 | 18 | 10 | 10 | 59-34 | 46 | ||
6. | Metallist | 38 | 15 | 15 | 8 | 55-35 | 45 | ||
7. | Khimik Chirchik | 38 | 19 | 7 | 12 | 59-42 | 45 | ||
8. | Dynamo Tselinograd | 38 | 14 | 13 | 11 | 51-38 | 41 | ||
9. | Lokomotiv Orenburg | 38 | 14 | 13 | 11 | 51-38 | 41 | ||
10. | Zarafshan | 38 | 15 | 10 | 13 | 56-62 | 40 |
Now in database:
|
07.04.2024 current |
04.04.2024 April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking |
05.12.2023 current |
17:00 | |
16:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
21:00 | |
20:00 | |
17:00 | |
17:00 | |
19:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
17:00 | |
20:45 | |
20:45 | |
20:45 | |
21:15 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
15:00 | |
16:00 | |
14:00 | |
15:30 | |
18:00 | |
16:00 | |
Local time | |
0:2 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
1:0 | |
2:1 | |
7:1 | |
2:0 | |
3:1 | |
0:0 | |
0:1 | |
2:2 | |
2:1 | |
0:4 | |
3:1 | |
2:1 | |
0:0 | |
0:3 | |
5:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
0:1 | |
1:3 | |
0:4 | |
2:0 | |
3:2 | |
1:0 | |
2:1 | |
2:2 | |
0:0 | |
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,
Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,
Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,
Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,
Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,
Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
06.02.2024 – 01.06.2024
© WildSoft 2007-2024 | info@wildstat.ru |