Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 19.10.2024 | | Dynamo Barnaul | | Nosta | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 12.10.2024 | | Uralets | | Nosta | | |
| Nizhny Tagil |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 05.10.2024 | | Nosta | | Sokol Kazan | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 28.09.2024 | | FK Volna | | Nosta | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 21.09.2024 | | Nosta | | Lada-Tolyatti | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 14.09.2024 | | FK Orenburg-2 | | Nosta | | |
| Orenburg |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 07.09.2024 | | Nosta | | Akron-2 | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 31.08.2024 | | Ural-2 | | Nosta | | |
| Sysert |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 24.08.2024 | | Nosta | | Dynamo Kirov | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 17.08.2024 | | Rubin-2 | | Nosta | | |
| |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 10.08.2024 | | Nosta | | Krylia Sovetov-2 | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 03.08.2024 | | Amkar | | Nosta | | |
| Perm |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 27.07.2024 | | Nosta | | Pari NN-2 | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 06.07.2024 | | Nosta | | Uralets | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 29.06.2024 | | Sokol Kazan | | Nosta | | |
| Kazan |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 22.06.2024 | | Nosta | | FK Volna | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 15.06.2024 | | Lada-Tolyatti | | Nosta | | |
| Syzran |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 08.06.2024 | | Nosta | | FK Orenburg-2 | | |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 02.06.2024 | | Akron-2 | | Nosta | | 0:1 (0:1) |
| Zhigulyovsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 26.05.2024 | | Nosta | | Ural-2 | | 1:2 (1:0) |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 18.05.2024 | | Dynamo Kirov | | Nosta | | 3:1 (1:0) |
| Kirov |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 11.05.2024 | | Nosta | | Rubin-2 | | 0:1 (0:0) |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 04.05.2024 | | Krylia Sovetov-2 | | Nosta | | 2:1 (0:0) |
| Samara |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 27.04.2024 | | Nosta | | Amkar | | 0:3 (0:3) |
| Novotroitsk |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 20.04.2024 | | Pari NN-2 | | Nosta | | 2:1 (2:0) |
| Nizhny Novgorod |
Russia 2024, Second League Division B, Group 4 |
| 13.04.2024 | | Nosta | | Dynamo Barnaul | | 4:0 (2:0) |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 12.11.2023 | | Akron-2 | | Nosta | | 1:1 (0:1) |
| Zhigulyovsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 05.11.2023 | | Khimik-Avgust | | Nosta | | 1:0 (0:0) |
| Vurnary FSKRassvet |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 29.10.2023 | | Uralets | | Nosta | | 0:0 |
| Nizhny Tagil |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 22.10.2023 | | Nosta | | Dynamo Barnaul | | 3:2 (2:1) |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 15.10.2023 | | Torpedo Miass | | Nosta | | 0:1 (0:0) |
| Miass |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 08.10.2023 | | FK Orenburg-2 | | Nosta | | 0:2 (0:0) |
| Orenburg |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 01.10.2023 | | Nosta | | Rubin-2 | | 0:2 (0:1) |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 17.09.2023 | | Nosta | | Ural-2 | | 3:1 (1:0) |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 09.09.2023 | | Nosta | | Khimik-Avgust | | 1:1 (1:0) |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 03.09.2023 | | Nosta | | Uralets | | 0:0 |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 27.08.2023 | | Dynamo Barnaul | | Nosta | | 1:2 (0:0) |
| Barnaul |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 19.08.2023 | | Nosta | | Torpedo Miass | | 1:3 (1:2) |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 13.08.2023 | | Nosta | | FK Orenburg-2 | | 1:1 (0:1) |
| Novotroitsk |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 06.08.2023 | | Rubin-2 | | Nosta | | 0:0 |
| Kazan |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 23.07.2023 | | Ural-2 | | Nosta | | 0:0 |
| Sysert |
Russia 2023, Second League Division B, Group 4 |
| 19.07.2023 | | Nosta | | Akron-2 | | 4:1 (2:1) |
| Novotroitsk |