Team 1- AllAccrington StanleyAddlestoneAldershotAlfreton TownAlton TownAltrinchamAlvechurchAndoverAnnfield PlainArnoldArsenalArundelAshby InstituteAshford TownAshingtonAshton UnitedAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBanbury UnitedBangor CityBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBarton TownBasingstoke TownBath CityBedford TownBedworth UnitedBelper TownBexhill TownBexley UnitedBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBlaenau FfestiniogBletchley TownBlyth SpartansBodmin TownBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBoston UnitedBostonBourne TownBournemouthBracknell TownBradford CityBradford Park AvenueBrentfordBridgwater TownBridlington TownBridlington TrinityBridportBrierley Hill AllianceBrigg TownBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBurgess Hill TownBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatham TownChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChesham UnitedCheshuntChesterChesterfieldChichester CityChippenham TownChorleyCinderford TownClacton TownClaptonClitheroeColchester UnitedCongleton TownConnah's Quay NomadsConsettCorby TownCorinthian-CasualsCoventry CityCowesCrawley TownCray WanderersCrewe AlexandraCrook TownCroydonCrystal PalaceDagenhamDarlastonDarlingtonDartfordDarwenDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDevizes TownDoncaster RoversDorchester TownDorkingDoverDroylsdenDudley TownDulwich HamletDunstable TownDurham CityEastbourne TownEastbourne UnitedEastwood HanleyEastwood TownEdmontonEgham TownEllesmere Port TownEly CityEmleyEnderby TownEnfieldEpping TownErith & BelvedereEvenwood TownEvertonExeter CityFalmouth TownFareham TownFarnborough TownFarsley CelticFaversham TownFerndale AthleticFerryhill AthleticFinchleyFleet TownFleetwoodFolkestoneFord UnitedFormbyFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGlossopGloucester CityGoole TownGorlestonGosport BoroughGranthamGravesend & NorthfleetGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby TownGuildford CityHalesowen TownHalifax TownHamptonHarlow TownHarrow BoroughHartlepoolHarwich & ParkestonHastings UnitedHatfield MainHatfield TownHayesHaywards HeathHeanor TownHednesford TownHemel HempsteadHendonHereford UnitedHerne BayHertford TownHighgate UnitedHillingdon BoroughHinckley AthleticHistonHitchin TownHoddesdon TownHolbeach UnitedHorden Colliery WelfareHornchurchHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslowHuddersfield TownHull CityHyde UnitedIlfordIlkeston TownIpswich TownIrthlingborough DiamondsKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianLancaster CityLeatherheadLeeds UnitedLeek TownLeicester CityLetchworth TownLewesLeyland MotorsLeytonLeytonstoneLincoln CityLittlehampton TownLiverpoolLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLoughborough UnitedLouth UnitedLower Gornal AthleticLowestoft TownLuton TownLye TownMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMexborough TownMiddlesbroughMillwallMineheadMoleseyMoor GreenMorecambeMossleyMurton Colliery WelfareNantwichNetherfieldNew BrightonNew MillsNewcastle UnitedNewport CountyNewport IOWNewquayNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorton WoodseatsNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldbury UnitedOldham AthleticOrientOrmskirkOswestry TownOxford CityOxford UnitedPaghamPeacehaven & TelscombePenrithPenzancePeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePorthmadogPortsmouthPotton UnitedPrescot TownPreston North EndPrestwich HeysQueens Park RangersRadcliffe BoroughRainham TownRamsgate AthleticRawmarsh WelfareReadingRedditch UnitedRedhillRetford TownRhylRingmerRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRothwell TownRugby TownRuncornRushden TownRyde SportsRyhope Colliery WelfareSalisburySandbach RamblersScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSheffield UnitedSheffield WednesdaySheppey UnitedShildonShrewsbury TownSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSoham Town RangersSouth LiverpoolSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt BlazeySt Neots TownStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStevenage AthleticStockport CountyStocksbridge WorksStocktonStoke CityStonehouseStourbridgeSudbury TownSunderlandSutton Coldfield TownSutton TownSutton UnitedSwansea CitySwindon TownTamworthTaunton TownTelford UnitedThetford TownTilburyTon PentreTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownTruro CityTunbridge WellsUxbridgeVauxhall Motors LutonWadebridge TownWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWarleyWatfordWealdstoneWellingborough TownWelton RoversWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhitby TownWhitley BayWhitstable TownWigan AthleticWigan RoversWillingtonWimbledonWinchester CityWindsor & EtonWingate DurhamWinsford UnitedWinterton RangersWisbech TownWitney TownWitton AlbionWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllИвенвуд Таун
Local time
Round of 16 & Quarterfinal of the Copa Libertadores 2024 added
Round of 32 & Round of 16 of the Copa Sudamericana 2024 added
1/16 finals of the Belarusian Cup 2024/25 added
UEFA Nations League 2024/25 added
Tomorrow, June 14
Germany Scotland
21:00
Argentina Guatemala
20:00
El Salvador Peru
20:30
Saturn Znamya Truda
18:30
Isloch FK Homel
18:00
FK Vitebsk Tarpeda-BelAZ
19:45
Metallurg Bunyodkor
19:00
Valmiera Tukums 2000
Talleres Platense
Boca Juniors Vélez Sársfield
New York City Columbus Crew
19:30
Meizhou Hakka Shandong Taishan
19:35
Nantong Zhiyun Shenzhen Peng City
Tianjin Jinmen Tiger Shanghai Port
Yesterday, June 12
USA Brazil
1:1
Ecuador Bolivia
3:1
FK Novosibirsk Rotor
Nart Alania-2
1:0
Biolog-Novokubansk FK Forte
1:2
Dynamo FK Astrakhan
2:1
Pobeda FK Rostov-2
2:5
Legion Rubin Yalta
Spartak-Nalchik Stroitel
3:0
FK Sevastopol Dynamo-2 Makhachkala
Druzhba Angusht
0:1
Godoy Cruz Rosario Central
Argentinos Juniors Central Córdoba
Gimnasia y Esgrima Barracas Central
Independiente Banfield
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 10.09.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024