Team 1- AllAbingdon TownAccrington StanleyAldershotAlford UnitedAlton TownAltrinchamAndoverAnnfield PlainArsenalArundelAshby InstituteAshford TownAshingtonAshton UnitedAston VillaAtherstone TownAveleyAylesbury UnitedBacup BoroughBanbury SpencerBangor CityBarkingBarnetBarnsleyBarnstaple TownBarrowBarry TownBasingstoke TownBath CityBedford TownBedlington MechanicsBedworth TownBelper TownBetteshanger Colliery WelfareBexhill TownBexleyheath & WellingBidefordBiggleswade TownBillingham SynthoniaBilstonBirmingham CityBishop AucklandBishop's StortfordBlackburn RoversBlackpoolBlyth SpartansBognor Regis TownBoldon Colliery WelfareBolton WanderersBoots AthleticBoston UnitedBourne TownBournemouthBournville AthleticBradford CityBradford Park AvenueBrentfordBrentwood & WarleyBridgwater TownBridlington TownBridportBrierley Hill AllianceBrigg TownBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBromsgrove RoversBrush SportsBungay TownBurnleyBurscoughBurton AlbionBury TownBuryBuxtonCalne & Harris UnitedCambridge CityCambridge UnitedCanterbury CityCardiff CityCarlisle UnitedCarshalton AthleticCharlton AthleticChatham TownChatteris TownChelmsford CityChelseaCheltenham TownChesham UnitedCheshuntChesterChesterfieldChippenham TownChippenham UnitedChorleyCinderford TownClacton TownClaptonClitheroeColchester UnitedCongleton TownConsettCorby TownCoventry CityCowesCradley HeathCrawley TownCreswell CollieryCrewe AlexandraCrook TownCrystal PalaceDagenhamDarlingtonDartfordDarwenDeal TownDenaby UnitedDerby CountyDevizes TownDiss TownDoncaster RoversDorchester TownDorkingDoverDroylsdenDulwich HamletDunstable TownDurham CityEarlestownEasington Colliery WelfareEast End Park WMCEastbourne UnitedEastbourneEbbw ValeEdgware TownEllesmere Port TownEly CityEnfieldEpsomErith & BelvedereEvenwood TownEvertonEvesham UnitedExeter CityFareham TownFarsley CelticFerryhill AthleticFinchleyFleetwoodFlint Town UnitedFolkestoneFord UnitedFrickley CollieryFrome TownFulhamGainsborough TrinityGatesheadGillinghamGlastonburyGloucester CityGoole TownGorlestonGosport Borough AthleticGranthamGravesend & NorthfleetGrays AthleticGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby TownGuildford CityHalesowen TownHalifax TownHarrow TownHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHastings UnitedHayesHaywards HeathHeadington UnitedHeanor TownHednesford TownHendonHereford UnitedHertford TownHinckley AthleticHistonHitchin TownHoddesdon TownHolbeach UnitedHorden Colliery WelfareHornchurch & UpminsterHorshamHorwich Railway Mechanics InstituteHounslow TownHuddersfield TownHull CityHuntley & PalmersHyde UnitedIlfordIlfracombe TownIlkeston TownIlminster TownIpswich TownKettering TownKidderminster HarriersKing's LynnKingstonianLancaster CityLancing AthleticLeatherheadLeeds UnitedLeicester CityLetchworth TownLeyton OrientLeytonLeytonstoneLincoln CityLinotype & MachineryLittlehampton TownLiverpoolLlandudnoLlanelliLockheed LeamingtonLong Eaton UnitedLostock GralamLouth UnitedLovells AthleticLowestoft TownLuton TownLythamMacclesfield TownMaidenhead UnitedMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield TownMarch Town UnitedMargateMarineMarlowMatlock TownMelksham TownMerthyr TydfilMetropolitan PoliceMiddlesbroughMillwallMilnthorpe CorinthiansMineheadMoor GreenMorecambeMossleyMurton Colliery WelfareNelsonNetherfieldNew BrightonNewburnNewcastle UnitedNewhavenNewmarket TownNewport CountyNewport IOWNewquayNorth ShieldsNorthampton TownNorthwich VictoriaNorton WoodseatsNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNuneaton BoroughOldham AthleticOswestry TownOxford CityPenrithPenzancePeterborough UnitedPlymouth ArgylePoole TownPort ValePortland UnitedPortsmouthPrescot CablesPreston North EndPwllheli & DistrictQueens Park RangersRainham TownRamsgate AthleticRansome & MarlesReadingRedcar AlbionRedhillRetford TownRhylRochdaleRomfordRossendale UnitedRotherham UnitedRothwell TownRugby TownRuncornRushden TownSalisburyScarboroughScunthorpe UnitedSelby TownSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldSheppey UnitedSheringhamShildonShirebrook Miners WelfareShotton Colliery WelfareShrewsbury TownSittingbourneSkegness TownSkelmersdale UnitedSlough TownSnowdown Colliery WelfareSouth BankSouth LiverpoolSouth Normanton Miners WelfareSouth ShieldsSouthallSouthamptonSouthend UnitedSouthportSouthwickSpalding UnitedSpennymoor UnitedSt Albans CitySt BlazeySt Helens TownSt Neots TownStafford RangersStaines TownStalybridge CelticStamfordStanley UnitedStevenage TownStockport CountyStocksbridge WorksStockton HeathStocktonStoke CityStonehouseStorkStourbridgeStowmarketStreetSudbury TownSunderlandSutton Coldfield TownSutton TownSutton UnitedSwansea TownSwindon TownTamworthTauntonTavistockThetford TownTilburyTonbridgeTooting & Mitcham UnitedTorquay UnitedTottenham HotspurTow Law TownTranmere RoversTrowbridge TownTruro CityTunbridge Wells UnitedUpton CollieryUxbridgeVauxhall Motors LutonWadebridge TownWalsallWalthamstow AvenueWalton & HershamWareWarminster TownWatfordWealdstoneWellingborough TownWellington TownWembleyWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWestbury UnitedWeston-Super-MareWeymouthWhitby TownWhitley BayWhitstableWhitton UnitedWigan AthleticWillingtonWimbledonWinchester CityWindsor & EtonWinsford UnitedWisbech TownWitney TownWitton AlbionWokingWokingham TownWolverhampton WanderersWolverton Town & BRWoodford TownWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil TownYiewsleyYork CityYorkshire AmateurTeam 2- AllNottingham ForestPortsmouthSheffield WednesdayWatford
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 22
Atalanta Bayer 04
20:00
Auckland City Magenta
14:00
Pirae Rewa
18:00
FK Chelyabinsk Rotor
18:30
FK Forte Angusht
16:00
Alania-2 Stroitel
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
Den Haag Excelsior
18:45
Levadia Kalev
19:00
Paide Nõmme Kalju
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Yesterday, May 20
Ifira Black Bird Magenta
1:2
FK Nizhniy Novgorod CSKA
2:6
Arsenal Akron
1:0
Neftekhimik Leningradets
Kuban FK Khimki
0:1
SKA-Khabarovsk Alaniya
FK Tyumen KAMAZ
2:0
Sokol Saratov Volgar
Torpedo Shinnik
1:1
Luki-Energiya FK Tver
Van Urartu
Ararat Alashkert
1:3
Dinamo Paxtakor
Surkhon Nasaf
Vestri Víkingur R
1:4
KA Fylkir
4:2
FH KR
Salernitana Hellas Verona
Bologna Juventus
3:3
Grobiņas Valmiera
0:2
RFS BFC Daugava
5:0
Ham-Kam Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Odd
0:0
Kristiansund Brann
2:2
Lillestrøm Fredrikstad
0:3
Molde Sarpsborg 08
2:4
Sandefjord Viking
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Rosenborg
3:2
Zagłębie ŁKS
2:1
Djurgårdens Halmstad
Sirius Västerås SK
Häcken Malmö
San Lorenzo de Almagro Lanús
Estudiantes Deportivo Riestra
Rosario Central Tigre
Racing Club Argentinos Juniors
3:0
São Paulo Cruzeiro
20:00*
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24