Team 1- All1st Grenadier Guards2nd Coldstream GuardsAccrington StanleyAltrinchamAnnfield PlainAshbourne TownAshford Railway WorksAshingtonAshton TownAston VillaAtherstone TownAthertonAylesbury UnitedBacupBarkingBarnet AlstonBarnsleyBarrow NovocastriansBarrow St George'sBarrowBasford UnitedBasingstokeBath CityBedlington UnitedBelper TownBiggleswade & DistrictBilston UnitedBirminghamBishop AucklandBitterne GuildBlackburn RoversBlackpoolBognor Regis TownBolton WanderersBournemouth Gasworks AthleticBradford CityBradford Park AvenueBradford on AvonBrentfordBrierfield SwiftsBrighton & Hove AlbionBristol CityBristol RoversBromleyBrynn CentralBurnley BelvedereBurnleyBurton UnitedBuryBuxtonCamertonCannock TownCarlisle UnitedCastleford TownChelmsfordChelseaChesham GeneralsChesham TownChesterChesterfieldChippenham TownChorleyClaphamClapton OrientClaptonClay Cross WorksClayton WestClitheroe CentralCloveCoalville TownColneCoventry CityCowesCraghead UnitedCrewe AlexandraCromerCrook TownCroydon CommonCroydonCrystal PalaceCustom HouseDarlastonDarlington St AugustinesDarlingtonDartfordDarwenDenaby UnitedDenby DaleDentonDepot Battalion Royal EngineersDeptford InvictaDerby CountyDesborough TownDoncaster RoversDoncaster St JamesDorkingDruidsEarlestownEast HamEastleigh AthleticEccles BoroughEnfieldEvertonExeter CityFairfieldFarncombeFleetwoodFletton UnitedFrome TownFulhamGainsborough TrinityGateshead TownGlossopGodalmingGoole TownGosport UnitedGrantham AvenueGravesend AmateursGravesend UnitedGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGresley RoversGresley VillaGrimsby RangersGrimsby TownGuards DepotGuildfordHalesowenHalliwell UnitariansHartlepools UnitedHarwich & ParkestonHaslingdenHastings & St Leonards UnitedHebburn ArgyleHeckmondwikeHednesford TownHickleton MainHigham Ferrers YMCIHindpool AthleticHorncastle UnitedHorshamHounslowHoyland SilkstoneHoyland TownHull CityHydeIlfordIlkeston UnitedIrthlingborough TownJarrowKettering St Mary'sKettering Working Men'sKetteringKidderminster HarriersKilnhurst TownKingston VillaKingswood RoversKirkhamKirkleyLancaster TownLeadgate ParkLeeds CityLeicester FosseLeicester ImperialLeicester NomadsLeytonLeytonstoneLimehouse TownLincoln CityLindley TemperanceLiverpoolLondon CaledoniansLong Eaton St Helen'sLongfleet St Mary'sLoughborough CorinthiansLuton CelticLuton ClarenceLuton TownMacclesfield TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone AthleticManchester CityManchester UnitedMansfield MechanicsMarket Harborough TownMarlowMexborough TownMickleyMiddlesbroughMillwallMirfield UnitedMonckton AthleticMoore's AthleticMoresby ParkMorleyMorpeth HarriersMurton Red StarNantwichNelsonNew BromptonNewcastle East EndNewcastle UnitedNewhall St Edward'sNewhall SwiftsNewhavenNewportoniansNewton-le-WillowsNorth Hants IronworksNorth Shields AthleticNorthampton TownNorthern NomadsNorthfleet UnitedNorwich CityNottingham ForestNotts CountyNotts JardinesNotts OlympicNuneaton TownNunheadOldfieldsOldham AthleticOswaldtwistle RoversOswestry UnitedOxford CityPadihamPage Green Old BoysParkgate UnitedPendleburyPenrithPeterborough CityPeterborough G.N. LocoPinxtonPlumstead St John'sPlymouth ArgylePoolePortland Prison OfficersPortsmouthPreston North EndQueens Park RangersRadstock TownRamsbottomRaunds TownRawmarsh AlbionReading AmateursReadingRhylRipley AthleticRipleyRochdaleRock-a-NoreRomfordRossendale UnitedRotherham CountyRotherham MainRotherham TownRothwell White RoseRushden FosseRushden WindmillRydeSale HolmefieldSalford UnitedSalisburySaltburnScarboroughScotswoodSeaham White StarSelby MizpahSheffield UnitedSheffield WednesdayShepherds BushSheppey UnitedShildonShoeburyness GarrisonShorehamShrewsbury TownSittingbourneSkinnigrove UnitedSloughSneintonSouth Ashford InvictaSouth BankSouth Farnborough AthleticSouth Kirkby CollierySouth Normanton St Michael'sSouth Shields AdelaideSouth WealdSouthamptonSouthend UnitedSouthport CentralSpennymoor UnitedSt Albans CitySt Helens RecreationSt Helens TownStafford RangersStanley UnitedStanton Hill VictoriaStaple HillStockport CountyStocktonStokeSummerstownSunderland Royal RoversSunderland West EndSunderlandSutton JunctionSutton TownSwindon TownThorpe HesleyTongeTottenham HotspurTrowbridge TownTufnell ParkTunbridge Wells RangersUpton ParkUxbridgeWalker Parish ChurchWallsend Park VillaWalsallWalthamstow GrangeWansteadWatfordWath AthleticWellingbro Redwell StarsWellington St George'sWellington TownWelshpoolWelton RoversWest Auckland TownWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest HampsteadWest Hartlepool ExpansionWest HartlepoolWest NorwoodWest StanleyWeymouthWhitchurchWhiteheadsWhitley BayWigton HarriersWillenhall PickwickWillenhall SwiftsWillington AthleticWimbledonWinchester CityWindermereWitton AlbionWokingWolverhampton WanderersWombwell MainWoodfordWoolwich ArsenalWorcester CityWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovilYiewsleyTeam 2- AllBristol CityБристоль Сити
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 22
Atalanta Bayer 04
20:00
Auckland City Magenta
14:00
Pirae Rewa
18:00
FK Chelyabinsk Rotor
18:30
FK Forte Angusht
16:00
Alania-2 Stroitel
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
Den Haag Excelsior
18:45
Levadia Kalev
19:00
Paide Nõmme Kalju
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Yesterday, May 20
Ifira Black Bird Magenta
1:2
FK Nizhniy Novgorod CSKA
2:6
Arsenal Akron
1:0
Neftekhimik Leningradets
Kuban FK Khimki
0:1
SKA-Khabarovsk Alaniya
FK Tyumen KAMAZ
2:0
Sokol Saratov Volgar
Torpedo Shinnik
1:1
Luki-Energiya FK Tver
Van Urartu
Ararat Alashkert
1:3
Dinamo Paxtakor
Surkhon Nasaf
Vestri Víkingur R
1:4
KA Fylkir
4:2
FH KR
Salernitana Hellas Verona
Bologna Juventus
3:3
Grobiņas Valmiera
0:2
RFS BFC Daugava
5:0
Ham-Kam Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Odd
0:0
Kristiansund Brann
2:2
Lillestrøm Fredrikstad
0:3
Molde Sarpsborg 08
2:4
Sandefjord Viking
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Rosenborg
3:2
Zagłębie ŁKS
2:1
Djurgårdens Halmstad
Sirius Västerås SK
Häcken Malmö
San Lorenzo de Almagro Lanús
Estudiantes Deportivo Riestra
Rosario Central Tigre
Racing Club Argentinos Juniors
3:0
São Paulo Cruzeiro
20:00*
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24