Team 1- AllAccrington StanleyApsleyAshford UnitedAshingtonAston VillaBarnsleyBarrow St George'sBarrowBasingstokeBelper TownBiggleswade & DistrictBishop AucklandBlack Lane TemperanceBlackburn RoversBlackpoolBlackwellBolton WanderersBostonBradford CityBrentfordBrierley Hill AllianceBrighton & Hove AlbionBrighton AmateursBrislingtonBristol CityBristol EastBristol RoversBromleyBrynn CentralBurnley BelvedereBurnleyBurradon AthleticBurslem Port ValeBurton UnitedBuryBuxtonCarlisle Red RoseCarlisle UnitedCatcliffeChathamChesham GeneralsChesham TownCheshuntChesterfieldChirkChorleyCivil ServiceClaphamClapton OrientClaptonCoalville TownCoalville UnitedColneConsett Town SwiftsCoventry CityCowesCray WanderersCrewe AlexandraCrook TownCrouch End VampiresCroydon WanderersCroydonDarlington St AugustinesDarlingtonDartfordDarwenDenaby UnitedDerby CountyDerby Hills IvanhoeDoncaster RoversDruidsEarlestownEastbourne Old TownEastleigh AthleticElthamEnfieldEvertonFairfieldFelsteadFinchleyFolkestoneFreemantleFrizington White StarFulhamGainsborough TrinityGlossopGodalmingGrangetown AthleticGrantham AvenueGravesend UnitedGrays UnitedGreat Yarmouth TownGreen WavesGresley RoversGrimethorpe UnitedGrimsby TownGuards DepotGuildfordHalesowenHampsteadHarwich & ParkestonHastings & St LeonardsHebburn ArgyleHeckmondwikeHighthornHinckley TownHitchinHorshamHoveHoyland TownHuddersfieldHull CityIlfordIlkeston UnitedIrthlingborough TownJarrowKensal RiseKensingtonKeswickKetteringKidderminster HarriersKimberley St John'sKing's LynnKirkleyLeadgate ParkLeeds CityLeicester FosseLeighton Cee SpringsLeytonLeytonstoneLinby ChurchLincoln CityLiverpoolLong Eaton St Helen'sLongfleet St Mary'sLowestoft TownLuton AmateurLuton TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone Church InstituteMaidstone UnitedManchester CityManchester UnitedMansfield MechanicsMarlowMexborough TownMickleyMiddlesbroughMiddlesex WanderersMillwallMirfield UnitedMorleyMorpeth HarriersNantwichNelsonNew BromptonNewarkNewcastle UnitedNewhaven Cement WorksNorth Hants IronworksNorthampton TownNorthfleet UnitedNorwich CEYMSNorwich CityNottingham ForestNotts CountyOswaldtwistle RoversOswestry UnitedOxford CityPadihamPaulton RoversPeterborough TownPlymouth ArgylePoolePort SunlightPortsmouthPreston North EndQueens Park RangersRawmarsh AlbionReading AmateursReadingRedhillRhylRichmond AssociationRock-a-NoreRockingham CollieryRomfordRossendale UnitedRotherham TownRydeSaltburnSandbach RamblersSandygate ExcelsiorScarboroughShankhouseSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShepherds BushSheppey UnitedShorehamSittingbourneSloughSmall HeathSouth BankSouth WealdSouthallSouthamptonSouthend AthleticSouthern UnitedSouthport CentralSouthwickSt Helens RecreationSt Helens TownSt LeonardsStafford RangersStaines TownStalybridge RoversStanley UnitedStaple HillSteyningStockport CountyStocktonStokeStourbridgeSunderland Royal RoversSunderland West EndSunderlandSutton TownSwanscombeSwindon TownThornhill UnitedThorpe HesleyTottenham HotspurTow LawTranmere RoversTrent RoversTunbridge Wells RangersTunbridge WellsUpper ArmleyUpton ParkUxbridgeWallsend Park VillaWalsallWarmley AmateursWatfordWellingborough TownWellington TownWelshpoolWest Bromwich AlbionWest Ham UnitedWest HampsteadWest HartlepoolWest NorwoodWest StanleyWeymouthWhitbyWhiteheadsWillesden TownWillington AthleticWindsor & EtonWokingWolverhampton WanderersWombwell Rising StarWoodfordWoolwich ArsenalWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil CasualsTeam 2- AllBrighton & Hove Albion
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 22
Atalanta Bayer 04
20:00
Auckland City Magenta
14:00
Pirae Rewa
18:00
FK Chelyabinsk Rotor
18:30
FK Forte Angusht
16:00
Alania-2 Stroitel
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
Den Haag Excelsior
18:45
Levadia Kalev
19:00
Paide Nõmme Kalju
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Yesterday, May 20
Ifira Black Bird Magenta
1:2
FK Nizhniy Novgorod CSKA
2:6
Arsenal Akron
1:0
Neftekhimik Leningradets
Kuban FK Khimki
0:1
SKA-Khabarovsk Alaniya
FK Tyumen KAMAZ
2:0
Sokol Saratov Volgar
Torpedo Shinnik
1:1
Luki-Energiya FK Tver
Van Urartu
Ararat Alashkert
1:3
Dinamo Paxtakor
Surkhon Nasaf
Vestri Víkingur R
1:4
KA Fylkir
4:2
FH KR
Salernitana Hellas Verona
Bologna Juventus
3:3
Grobiņas Valmiera
0:2
RFS BFC Daugava
5:0
Ham-Kam Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Odd
0:0
Kristiansund Brann
2:2
Lillestrøm Fredrikstad
0:3
Molde Sarpsborg 08
2:4
Sandefjord Viking
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Rosenborg
3:2
Zagłębie ŁKS
2:1
Djurgårdens Halmstad
Sirius Västerås SK
Häcken Malmö
San Lorenzo de Almagro Lanús
Estudiantes Deportivo Riestra
Rosario Central Tigre
Racing Club Argentinos Juniors
3:0
São Paulo Cruzeiro
20:00*
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24