Team 1- All1st Coldstream GuardsAberystwythAltoftsAshford UnitedAston VillaAttercliffeAylesbury UnitedBarnsleyBelper TownBirkenheadBishop AucklandBlackburn Park RoadBlackburn RoversBlackpoolBolton WanderersBostonBrentfordBrierley Hill AllianceBrighton & Hove RangersBrighton AthleticBristol CityBristol EastBristol RoversBuckley VictoriaBulwell UnitedBurnleyBurslem Port ValeBurton SwiftsBurton WanderersBury St EdmundsBuryBuxtonChathamChesham GeneralsChesham TownChesterfieldChirkChorleyCivil ServiceClaptonCoalville TownColchester TownCoventry CityCrewe AlexandraCrook TownCrouch End VampiresDarlington St AugustinesDarlingtonDarwenDenaby UnitedDerby CountyDesborough TownDoncaster RoversDruidsEarlestownEastbourne SwiftsEastbourneEvertonFinedon RevellersFolkestoneFreetownFrizington White StarFulhamGainsborough TrinityGateshead NERGlossopGodalmingGrantham AvenueGravesend UnitedGrays UnitedGreat HarwoodGreat Yarmouth TownGresley RoversGrimsby All SaintsGrimsby TownHalesowenHampsteadHarwich & ParkestonHaydockHeanor TownHebburn ArgyleHeywoodHinckley TownHitchinHowden-le-WearHucknall PortlandHudsonsHunsletIlfordIlkeston TownIronbridgeJarrowKeswickKetteringKidderminster HarriersKing's LynnKirkleyLeadgate ParkLeicester FosseLeighton Cee SpringsLeytonLeytonstoneLincoln CityLiverpoolLlandudno SwiftsLondon WelshLoughboroughLowestoft TownLuton TownMaidenhead NorfolkiansMaidenheadMaidstone UnitedManchester CityMansfield ForestersMarlowMickleyMiddlesbroughMiddlewich RangersMillwall AthleticMontrose WorksMorpeth HarriersMoss Bay ExchangeNantwichNelsonNew Brighton TowerNew BromptonNewarkNewcastle UnitedNewstead ByronNewton HeathNorthampton TownNorwich CEYMSNottingham ForestNotts CountyNuneaton TownOlympicOswaldtwistle RoversOswestry UnitedOxford CityPortsmouthPreston North EndPrudhoeQueens Park RangersReadingRedhillRhyl UnitedRichmond AssociationRochdaleRossendale UnitedRotherham TownRothwell Town SwiftsRoyston UnitedRushdenShankhouseSheffield UnitedSheffield WednesdaySheffieldShepherds BushSheppey UnitedShrewsbury TownSittingbourneSloughSmall HeathSouth BankSouth ShieldsSouthamptonSouthport CentralSt Peter's AlbionStalybridge RoversStanley UnitedStaple HillStapleford TownStockport CountyStockton St John'sStocktonStokeStourbridgeStreetSunderlandSwadlincoteSwanscombeSwindon TownSwinton TownThornaby UtopiansThornabyTottenham HotspurTow LawTranmere RoversTrawden ForestTurtonUpton ParkWallsend Park VillaWalsallWatfordWath AthleticWellingborough TownWellington TownWelshpoolWest Bromwich AlbionWest CroydonWest Ham GarfieldWest Ham UnitedWest HampsteadWest NorwoodWeymouthWhite Star WanderersWillesden TownWillington AthleticWinsford UnitedWolverhampton WanderersWombwell TownWoodfordWoolwich ArsenalWorkingtonWorksop TownWorthingWrexhamWycombe WanderersYeovil CasualsTeam 2- AllClaptonLiverpoolNew BromptonOlympicКлэптонНью Бромптон
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 22
Atalanta Bayer 04
20:00
Auckland City Magenta
14:00
Pirae Rewa
18:00
FK Chelyabinsk Rotor
18:30
FK Forte Angusht
16:00
Alania-2 Stroitel
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
Den Haag Excelsior
18:45
Levadia Kalev
19:00
Paide Nõmme Kalju
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Yesterday, May 20
Ifira Black Bird Magenta
1:2
FK Nizhniy Novgorod CSKA
2:6
Arsenal Akron
1:0
Neftekhimik Leningradets
Kuban FK Khimki
0:1
SKA-Khabarovsk Alaniya
FK Tyumen KAMAZ
2:0
Sokol Saratov Volgar
Torpedo Shinnik
1:1
Luki-Energiya FK Tver
Van Urartu
Ararat Alashkert
1:3
Dinamo Paxtakor
Surkhon Nasaf
Vestri Víkingur R
1:4
KA Fylkir
4:2
FH KR
Salernitana Hellas Verona
Bologna Juventus
3:3
Grobiņas Valmiera
0:2
RFS BFC Daugava
5:0
Ham-Kam Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Odd
0:0
Kristiansund Brann
2:2
Lillestrøm Fredrikstad
0:3
Molde Sarpsborg 08
2:4
Sandefjord Viking
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Rosenborg
3:2
Zagłębie ŁKS
2:1
Djurgårdens Halmstad
Sirius Västerås SK
Häcken Malmö
San Lorenzo de Almagro Lanús
Estudiantes Deportivo Riestra
Rosario Central Tigre
Racing Club Argentinos Juniors
3:0
São Paulo Cruzeiro
20:00*
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24