Team 1- AllAkademiya (Dimitrovgrad)Alaniya (Vladikavkaz)Alnas (Almetyevsk)Amkar (Perm)Amur (Blagoveshchensk)Anzhi (Makhachkala)Avangard (Kursk)Avangard (Podolsk)Avtodor (Vladikavkaz)Baltika (Kaliningrad)Bataisk-2007 (Bataisk)CSKA (Moscow)Chernomorets (Novorossiysk)Dagdizel (Kaspiysk)Druzhba (Maykop)Dynamo (Barnaul)Dynamo (Bryansk)Dynamo (Kirov)Dynamo (Moscow)Dynamo (Saint Petersburg)Dynamo (Stavropol)Dynamo (Vologda)Dynamo-Voronezh (Voronezh)Energetik (Uren)Energiya (Volzhskiy)FCSh-73 (Voronezh)FK Astrahan (Astrakhan)FK Chita (Chita)FK Gubkin (Gubkin)FK Istra (Istra)FK Khimki (Khimki)FK Krasnodar (Krasnodar)FK Krasnodar-2000 (Krasnodar)FK Lukhovitsy (Lukhovitsy)FK Moskva (Moscow)FK Nizhniy Novgorod (Nizhniy Novgorod)FK Reutov (Reutov)FK Rostov (Rostov-on-Don)FK Ryazan (Ryazan)FK Rybinsk (Rybinsk)FK Taganrog (Taganrog)FK Tolyatti (Tolyatti)FK Tyumen (Tyumen)FK Yelyets (Yelyets)Gazovik (Orenburg)Gornyak (Uchaly)Irtysh-1946 (Omsk)KAMAZ (Naberezhnye Chelny)Kavkaztransgaz-2005 (Ryzdvyanyi)Khimik (Dzerzhinsk)Krylia Sovetov (Samara)Kuban (Krasnodar)Kuzbass (Kemerovo)Lada (Tolyatti)Lokomotiv (Liski)Lokomotiv (Moscow)Luch-Energiya (Vladivostok)MVD Rossii (Moscow)Mashuk-KMV (Pyatigorsk)Metallurg (Krasnoyarsk)Metallurg (Lipetsk)Metallurg-Kuzbass (Novokuznetsk)Mordovia (Saransk)Nara-ShBFR (Naro-Fominsk)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Nika (Krasny Sulin)Nika (Moscow)Nosta (Novotroitsk)Okean (Nakhodka)Olimpiya (Volgograd)PFK Dmitrov (Dmitrov)Pskov-747 (Pskov)Rotor (Volgograd)Rubin (Kazan)Rubin-2 (Kazan)Rusichi (Orel)SKA (Rostov-on-Don)SKA-Energiya (Khabarovsk)Sakhalin (Yuzhno-Sahalinsk)Salyut-Energiya (Belgorod)Saturn (Moscow Region)Saturn-2 (Moscow Region)Sever (Murmansk)Sheksna (Cherepovets)Shinnik (Yaroslavl)Sibir (Novosibirsk)Sibir-2 (Novosibirsk)Sibiryak (Bratsk)Smena (Komsomolsk-na-Amure)Sochi-04 (Sochi)Sokol-Saratov (Saratov)Soyuz-Gazprom (Izhevsk)Spartak (Kostroma)Spartak (Moscow)Spartak (Nalchik)Spartak (Shchyolkovo)Spartak (Tambov)Spartak-UGP (Anapa)Sportakademklub (Moscow)Tekstilshchik (Ivanovo)Terek (Groznyi)Tom (Tomsk)Torpedo (Moscow)Torpedo (Vladimir)Torpedo-RG (Moscow)Ural (Ekaterinburg)Vityaz (Podolsk)Volga (Nizhniy Novgorod)Volga (Tver)Volga (Ulyanovsk)Volgar-Gazprom-2 (Astrakhan)Volochanin-Ratmir (Vyshniy-Volochek)Yunit (Samara)Zelenograd (Moscow)Zenit (Chelyabinsk)Zenit (Penza)Zenit (Saint Petersburg)Zenit-2 (Saint Petersburg)Zhemchuzhina-Sochi (Sochi)Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo)Zodiak (Stary Oskol)Zvezda (Irkutsk)Zvezda (Serpukhov)Team 2- AllCSKA (Moscow)SKA (Rostov-on-Don)Кубань (Краснодар)Спартак (Москва)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 22
Atalanta Bayer 04
20:00
Auckland City Magenta
14:00
Pirae Rewa
18:00
FK Chelyabinsk Rotor
18:30
FK Forte Angusht
16:00
Alania-2 Stroitel
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
Den Haag Excelsior
18:45
Levadia Kalev
19:00
Paide Nõmme Kalju
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Yesterday, May 20
Ifira Black Bird Magenta
1:2
FK Nizhniy Novgorod CSKA
2:6
Arsenal Akron
1:0
Neftekhimik Leningradets
Kuban FK Khimki
0:1
SKA-Khabarovsk Alaniya
FK Tyumen KAMAZ
2:0
Sokol Saratov Volgar
Torpedo Shinnik
1:1
Luki-Energiya FK Tver
Van Urartu
Ararat Alashkert
1:3
Dinamo Paxtakor
Surkhon Nasaf
Vestri Víkingur R
1:4
KA Fylkir
4:2
FH KR
Salernitana Hellas Verona
Bologna Juventus
3:3
Grobiņas Valmiera
0:2
RFS BFC Daugava
5:0
Ham-Kam Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Odd
0:0
Kristiansund Brann
2:2
Lillestrøm Fredrikstad
0:3
Molde Sarpsborg 08
2:4
Sandefjord Viking
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Rosenborg
3:2
Zagłębie ŁKS
2:1
Djurgårdens Halmstad
Sirius Västerås SK
Häcken Malmö
San Lorenzo de Almagro Lanús
Estudiantes Deportivo Riestra
Rosario Central Tigre
Racing Club Argentinos Juniors
3:0
São Paulo Cruzeiro
20:00*
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24