Team 1- AllAkademiya (Dimitrovgrad)Alaniya (Vladikavkaz)Alnas (Almetyevsk)Amkar (Perm)Amur (Blagoveshchensk)Anzhi (Makhachkala)Avangard (Kursk)Avangard (Podolsk)Avtodor (Vladikavkaz)Baltika (Kaliningrad)Bataisk-2007 (Bataisk)CSKA (Moscow)Chernomorets (Novorossiysk)Dagdizel (Kaspiysk)Druzhba (Maykop)Dynamo (Barnaul)Dynamo (Bryansk)Dynamo (Kirov)Dynamo (Moscow)Dynamo (Saint Petersburg)Dynamo (Stavropol)Dynamo (Vologda)Dynamo-Voronezh (Voronezh)Energetik (Uren)Energiya (Volzhskiy)FCSh-73 (Voronezh)FK Astrahan (Astrakhan)FK Chita (Chita)FK Gubkin (Gubkin)FK Istra (Istra)FK Khimki (Khimki)FK Krasnodar (Krasnodar)FK Krasnodar-2000 (Krasnodar)FK Lukhovitsy (Lukhovitsy)FK Moskva (Moscow)FK Nizhniy Novgorod (Nizhniy Novgorod)FK Reutov (Reutov)FK Rostov (Rostov-on-Don)FK Ryazan (Ryazan)FK Rybinsk (Rybinsk)FK Taganrog (Taganrog)FK Tolyatti (Tolyatti)FK Tyumen (Tyumen)FK Yelyets (Yelyets)Gazovik (Orenburg)Gornyak (Uchaly)Irtysh-1946 (Omsk)KAMAZ (Naberezhnye Chelny)Kavkaztransgaz-2005 (Ryzdvyanyi)Khimik (Dzerzhinsk)Krylia Sovetov (Samara)Kuban (Krasnodar)Kuzbass (Kemerovo)Lada (Tolyatti)Lokomotiv (Liski)Lokomotiv (Moscow)Luch-Energiya (Vladivostok)MVD Rossii (Moscow)Mashuk-KMV (Pyatigorsk)Metallurg (Krasnoyarsk)Metallurg (Lipetsk)Metallurg-Kuzbass (Novokuznetsk)Mordovia (Saransk)Nara-ShBFR (Naro-Fominsk)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Nika (Krasny Sulin)Nika (Moscow)Nosta (Novotroitsk)Okean (Nakhodka)Olimpiya (Volgograd)PFK Dmitrov (Dmitrov)Pskov-747 (Pskov)Rotor (Volgograd)Rubin (Kazan)Rubin-2 (Kazan)Rusichi (Orel)SKA (Rostov-on-Don)SKA-Energiya (Khabarovsk)Sakhalin (Yuzhno-Sahalinsk)Salyut-Energiya (Belgorod)Saturn (Moscow Region)Saturn-2 (Moscow Region)Sever (Murmansk)Sheksna (Cherepovets)Shinnik (Yaroslavl)Sibir (Novosibirsk)Sibir-2 (Novosibirsk)Sibiryak (Bratsk)Smena (Komsomolsk-na-Amure)Sochi-04 (Sochi)Sokol-Saratov (Saratov)Soyuz-Gazprom (Izhevsk)Spartak (Kostroma)Spartak (Moscow)Spartak (Nalchik)Spartak (Shchyolkovo)Spartak (Tambov)Spartak-UGP (Anapa)Sportakademklub (Moscow)Tekstilshchik (Ivanovo)Terek (Groznyi)Tom (Tomsk)Torpedo (Moscow)Torpedo (Vladimir)Torpedo-RG (Moscow)Ural (Ekaterinburg)Vityaz (Podolsk)Volga (Nizhniy Novgorod)Volga (Tver)Volga (Ulyanovsk)Volgar-Gazprom-2 (Astrakhan)Volochanin-Ratmir (Vyshniy-Volochek)Yunit (Samara)Zelenograd (Moscow)Zenit (Chelyabinsk)Zenit (Penza)Zenit (Saint Petersburg)Zenit-2 (Saint Petersburg)Zhemchuzhina-Sochi (Sochi)Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo)Zodiak (Stary Oskol)Zvezda (Irkutsk)Zvezda (Serpukhov)Team 2- AllAkademiya (Dimitrovgrad)Soyuz-Gazprom (Izhevsk)Газовик (Оренбург)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, June 9
Djibouti Ethiopia
17:00
DR Congo Togo
16:00
Mauritania Senegal
São Tomé and Príncipe Liberia
14:00
Namibia Tunisia
21:00
Bermuda Honduras
20:00
Grenada Costa Rica
Barbados Haiti
Montserrat Panama
19:00
Dominica Jamaica
15:00
Saint Vincent and Grenadines El Salvador
Argentina Ecuador
Slovakia Wales
20:45
Montenegro Georgia
Italy Bosnia and Herzegovina
France Canada
21:15
FK Kaluga Torpedo Miass
Dynamo Bryansk Tekstilshchik
Spartak Kostroma Khimik
Avangard Irtysh
Volga Mashuk-KMV
Pari NN-2 Ural-2
Sokol Kazan Lada-Tolyatti
15:30
Krylia Sovetov-2 Rubin-2
18:00
Criciúma Cuiabá Esporte Clube
Yesterday, June 7
Zimbabwe Lesotho
0:2
Nigeria South Africa
1:1
Angola Eswatini
1:0
Morocco Zambia
2:1
Kenya Burundi
Côte d'Ivoire Gabon
Mozambique Somalia
Uganda Botswana
Madagascar Comoros
Czech Republic Malta
7:1
Cambodia Mongolia
2:0
Albania Azerbaijan
3:1
Peru Paraguay
0:0
England Iceland
0:1
Scotland Finland
2:2
Armenia Kazakhstan
Belarus Russia
0:4
Poland Ukraine
Germany Greece
Romania Liechtenstein
Baltika-2 Spartak-2
0:3
Rodina-M Zvezda Petersburg
5:1
Yenisey-2 Saturn
Luki-Energiya Zenit-2
Znamya Truda Irkutsk
FK Tver FK Chertanovo
1:3
Torpedo Vladimir Dynamo-2
FK Khimki-M Zenit Penza
Kosmos SKA-Khabarovsk-2
3:2
Dynamo Vladivostok Arsenal-2
Sakhalin FK Strogino
Kvant FK Kolomna
FK Oryol FK Ryazan
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament