Team 1- AllAlaniya (Vladikavkaz)Alnas (Almetyevsk)Amkar (Perm)Amur (Blagoveshchensk)Angusht (Nazran)Anzhi (Makhachkala)Arsenal (Tula)Avangard (Kursk)Avtodor (Vladikavkaz)BSK (Spirovo)Baltika (Kaliningrad)Biokhimik-Mordovia (Saransk)CSKA (Moscow)Chernomorets (Novorossiysk)Chkalovets-1936 (Novosibirsk)Chkalovets-Olimpik (Novosibirsk)Don (Novomoskovsk)Druzhba (Maykop)Dynamo (Barnaul)Dynamo (Bryansk)Dynamo (Izhevsk)Dynamo (Makhachkala)Dynamo (Moscow)Dynamo (Stavropol)Dynamo (Tula)Dynamo (Vologda)Dynamo-Mashinostroitel (Kirov)Dynamo-SPb (Saint Petersburg)Electronika (Nizhniy Novgorod)Energetik (Uren)FK Khimki (Khimki)FK Krasnodar-2000 (Krasnodar)FK Oryol (Oryol)FK Pikalevo (Pikalevo)FK Reutov (Reutov)FK Rostov (Rostov-on-Don)FK Vidnoye (Vidnoye)FK Yelyets (Yelyets)Fakel-Voronezh (Voronezh)Gazovik (Orenburg)Gazovik-Gazprom (Izhevsk)Irtysh (Omsk)Iskra (Engels)KAMAZ (Naberezhnye Chelny)Kavkazkabel (Prokhladnyi)Kosmos (Yegoryevsk)Kristall (Smolensk)Krylia Sovetov (Samara)Kuban (Krasnodar)Lada (Tolyatti)Lada-SOK (Dimitrovgrad)Lisma-Mordovia (Saransk)Lokomotiv (Chita)Lokomotiv (Kaluga)Lokomotiv (Moscow)Lokomotiv-NN (Nizhniy Novgorod)Luch-Energiya (Vladivostok)Lukoil (Chelyabinsk)Mashuk-KMV (Pyatigorsk)Metallurg (Krasnoyarsk)Metallurg (Lipetsk)Metallurg (Vyksa)Metallurg-Kuzbass (Novokuznetsk)Metallurg-Metiznik (Magnitogorsk)Mosenergo (Moscow)Nart (Cherkessk)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Nosta (Novotroitsk)Okean (Nakhodka)Olimpiya (Volgograd)Petrotrest (Saint Petersburg)Pskov-2000 (Pskov)Rotor (Volgograd)Rubin (Kazan)Ryazan-Agrokomplekt (Ryazan)SKA (Rostov-on-Don)SKA-Energiya (Khabarovsk)Salyut-Energiya (Belgorod)Saturn-REN TV (Ramenskoye)Selenga (Ulan-Ude)Severstal (Cherepovets)Shakhtyor (Prokopievsk)Shakhtyor (Shakhty)Shinnik (Yaroslavl)SibOVV (Kemerovo)Sibiryak (Bratsk)Slavyansk (Slavyansk-na-Kubani)Smena (Komsomolsk-na-Amure)Sodovik (Sterlitamak)Sokol (Saratov)Spartak (Anapa)Spartak (Kostroma)Spartak (Lukhovitsy)Spartak (Moscow)Spartak (Nalchik)Spartak (Shchyolkovo)Spartak (Tambov)Spartak (Yoshkar-Ola)Spartak-Alaniya (Vladikavkaz)Spartak-Kavkaztransgaz (Izobilny)Spartak-Telekom (Shuya)Sportakademklub (Moscow)Stroitel (Ufa)Sudostroitel (Astrakhan)Svetogorets (Svetogorsk)Tekstilshchik (Ivanovo)Tekstilshchik (Kamyshin)Terek (Groznyi)Titan (Moscow)Tobol (Kurgan)Tom (Tomsk)Torpedo (Moscow)Torpedo (Pavlovo)Torpedo (Vladimir)Torpedo (Volzhskiy)Torpedo-Metallurg (Moscow)Ural (Ekaterinburg)Uralan (Elista)Uralan-Plus (Moscow)Uralets (Nizhniy Tagil)Vityaz (Krymsk)Vityaz (Podolsk)Volga (Ulyanovsk)Volgar-Gazprom (Astrakhan)Volochanin-Ratmir (Vyshniy-Volochek)Zenit (Chelyabinsk)Zenit (Penza)Zenit (Saint Petersburg)Zenit-2 (Saint Petersburg)Zhemchuzhina (Budyonnovsk)Zhemchuzhina (Sochi)Znamya Truda (Orekhovo-Zuevo)Zvezda (Irkutsk)Team 2- AllFK Yelyets (Yelyets)Krylia Sovetov (Samara)Uralan (Elista)Крылья Советов (Самара)Уралан (Элиста)ФК Елец (Елец)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, May 22
Atalanta Bayer 04
20:00
Auckland City Magenta
14:00
Pirae Rewa
18:00
FK Chelyabinsk Rotor
18:30
FK Forte Angusht
16:00
Alania-2 Stroitel
Dynamo Biolog-Novokubansk
FK Svislach (Svislach) FK Baranavichy (Baranavichy)
FK Kletsk (Kletsk) FK Orsha (Orsha)
Den Haag Excelsior
18:45
Levadia Kalev
19:00
Paide Nõmme Kalju
Vitória (Salvador) Botafogo (Rio de Janeiro)
Atlético Goianiense (Goiânia) Brusque (Brusque)
Fluminense (Rio de Janeiro) Sampaio Correa (São Luis)
Grêmio (Porto Alegre) Operário Ferroviário (Ponta Grossa)
19:30
Sport (Recife) Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
Atlético Paranaense (Curitiba) Ypiranga (Erechim)
Corinthians (São Paulo) América (Natal)
Juventude (Caxias do Sul) Internacional (Porto Alegre)
21:30
Montréal Forge
Qingdao West Coast Changchun Yatai
19:35
Shanghai Port Chengdu Rongcheng
Yesterday, May 20
Ifira Black Bird Magenta
1:2
FK Nizhniy Novgorod CSKA
2:6
Arsenal Akron
1:0
Neftekhimik Leningradets
Kuban FK Khimki
0:1
SKA-Khabarovsk Alaniya
FK Tyumen KAMAZ
2:0
Sokol Saratov Volgar
Torpedo Shinnik
1:1
Luki-Energiya FK Tver
Van Urartu
Ararat Alashkert
1:3
Dinamo Paxtakor
Surkhon Nasaf
Vestri Víkingur R
1:4
KA Fylkir
4:2
FH KR
Salernitana Hellas Verona
Bologna Juventus
3:3
Grobiņas Valmiera
0:2
RFS BFC Daugava
5:0
Ham-Kam Bodø/Glimt
KFUM-Kameratene Odd
0:0
Kristiansund Brann
2:2
Lillestrøm Fredrikstad
0:3
Molde Sarpsborg 08
2:4
Sandefjord Viking
Strømsgodset Haugesund
Tromsø Rosenborg
3:2
Zagłębie ŁKS
2:1
Djurgårdens Halmstad
Sirius Västerås SK
Häcken Malmö
San Lorenzo de Almagro Lanús
Estudiantes Deportivo Riestra
Rosario Central Tigre
Racing Club Argentinos Juniors
3:0
São Paulo Cruzeiro
20:00*
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
08.08.2023 – 22.05.2024
Europa League 2023/24
13.07.2023 – 29.05.2024
UEFA Europa Conference League 2023/24
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
15.08.2023 – 25.05.2024
AFC Champions League 2023/24
18.08.2023 – 25.05.2024
CAF Champions League 2023/24
08.02.2024 – 24.05.2024
OFC Champions League 2024
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament
Just finished
18.08.2023 – 19.05.2024
CAF Confederation Cup 2023/24