Team 1- AllAgidel (Ufa)Amur (Blagoveshchensk)Angara (Angarsk)Angusht (Malgobek)Anzhi (Makhachkala)Arsenal (Tula)Asmaral (Moscow)Astrateks (Astrakhan)Avangard (Kursk)Avangard-Kortek (Kolomna)Avtodor-BMK (Vladikavkaz)Avtomobilist (Noginsk)Avtozapchast (Baksan)Baltika (Kaliningrad)Beshtau (Lermontov)Bulat (Cherepovets)CSK VVS-Kristall (Smolensk)CSKA (Moscow)Chernomorets (Novorossiysk)Chkalovets (Novosibirsk)Devon (Oktyabrskiy)Don (Novomoskovsk)Druzhba (Maykop)Dynamo (Bryansk)Dynamo (Moscow)Dynamo (Omsk)Dynamo (Perm)Dynamo (Stavropol)Dynamo (Vologda)Dynamo (Yakutsk)Dynamo-2 (Moscow)Dynamo-Gazovik (Tyumen)Elektron (Vyatskie-Polyany)Energiya (Chaikovskiy)Energiya (Pyatigorsk)FK Gatchina (Gatchina)FK Oryol (Oryol)FK TRASCO (Moscow)FK Volgodonsk (Volgodonsk)FK Vyatka (Kirov)Fakel (Voronezh)GFK Orekhovo (Orekhovo-Zuevo)Gazovik (Orenburg)Gazovik-Gazprom (Izhevsk)Gekris (Anapa)Gornyak-Vannadiy (Kachkanar)Industriya (Obninsk)Iriston (Mozdok)Irtysh (Omsk)Irtysh (Tobolsk)Istochnik (Rostov-on-Don)KAMAZ-Chally (Naberezhnye Chelny)KamAZavtocenter (Naberezhnye Chelny)Kavkazkabel (Prokhladnyi)Khimik (Dzerzhinsk)Kolos (Krasnodar)Kraneks (Ivanovo)Kristall (Sergach)Krylia Sovetov (Samara)Kuban (Krasnodar)Kuban (Slavyansk-na-Kubani)Kuzbass (Kemerovo)Lada (Dimitrovgrad)Lada (Tolyatti)Lokomotiv (Chita)Lokomotiv (Mineralnye Vody)Lokomotiv (Moscow)Lokomotiv (Nizhniy Novgorod)Lokomotiv (Saint Petersburg)Luch (Vladivostok)Mashinostroitel (Pskov)Mashinostroitel (Sergiyev Posad)Metallurg (Krasnoyarsk)Metallurg (Krasny Sulin)Metallurg (Lipetsk)Metallurg (Magnitogorsk)Metallurg (Pikalevo)Metallurg (Vyksa)Metallurg-Zabsib (Novokuznetsk)Metiznik (Magnitogorsk)Monolit (Moscow)Mosenergo (Moscow)Neftekhimik (Nizhnekamsk)Neftyanik (Yaroslavl)Niva (Slavyansk-na-Kubani)Nosta (Novotroitsk)Okean (Nakhodka)Olimp (Kislovodsk)Progress (Zelenodolsk)Prometei-Dynamo (Saint Petersburg)Rekord (Aleksandrov)Rostselmash (Rostov-on-Don)Rotor (Volgograd)Rubin (Kazan)SKA (Khabarovsk)SKA (Rostov-on-Don)SKD (Samara)Salyut (Belgorod)Salyut (Saratov)Samotlor-XXI (Nizhnevartovsk)Saturn (Ramenskoye)Shakhtyor (Shakhty)Shinnik (Yaroslavl)Sibir (Kurgan)Smena-Saturn (Saint Petersburg)Sodovik (Sterlitamak)Sokol (Saratov)Spartak (Alagir)Spartak (Kostroma)Spartak (Moscow)Spartak (Nalchik)Spartak (Ryazan)Spartak (Shchyolkovo)Spartak (Tambov)Spartak-Alaniya (Vladikavkaz)Spartak-Bratskiy (Yuzhnyi)Svetotekhnika (Saransk)Tekstilshchik (Isheyevka)Tekstilshchik (Ivanovo)Tekstilshchik (Kamyshin)Titan (Reutov)Tom (Tomsk)Torgmash (Lyubertsy)Torpedo (Armavir)Torpedo (Arzamas)Torpedo (Moscow)Torpedo (Mytishchi)Torpedo (Pavlovo)Torpedo (Rubtsovsk)Torpedo (Taganrog)Torpedo (Vladimir)Torpedo (Volzhskiy)Trion-Volga (Tver)Trubnik (Kamensk-Uralksiy)Turbostroitel (Kaluga)UralAZ (Miass)Uralan (Elista)Uralets (Nizhniy Tagil)Uralmash (Ekaterinburg)Venets (Gulkevichi)Volgar-Gazprom (Astrakhan)Volochanin (Vyshniy-Volochek)Vympel (Rybinsk)Yudzhin (Samara)Zarya (Leninsk-Kuznetskiy)Zenit (Izhevsk)Zenit (Penza)Zenit (Saint Petersburg)Zhemchuzhina (Sochi)Zvezda (Gorodishche)Zvezda (Irkutsk)Zvezda (Perm)Team 2- AllDruzhba (Maykop)Spartak-Bratskiy (Yuzhnyi)Ангушт (Малгобек)Бештау (Лермонтов)
Local time
UEFA Nations League 2024/25 added
April update of the FIFA/Coca-Cola World Ranking
European championship 2024 added
Tomorrow, June 9
Djibouti Ethiopia
17:00
DR Congo Togo
16:00
Mauritania Senegal
São Tomé and Príncipe Liberia
14:00
Namibia Tunisia
21:00
Bermuda Honduras
20:00
Grenada Costa Rica
Barbados Haiti
Montserrat Panama
19:00
Dominica Jamaica
15:00
Saint Vincent and Grenadines El Salvador
Argentina Ecuador
Slovakia Wales
20:45
Montenegro Georgia
Italy Bosnia and Herzegovina
France Canada
21:15
FK Kaluga Torpedo Miass
Dynamo Bryansk Tekstilshchik
Spartak Kostroma Khimik
Avangard Irtysh
Volga Mashuk-KMV
Pari NN-2 Ural-2
Sokol Kazan Lada-Tolyatti
15:30
Krylia Sovetov-2 Rubin-2
18:00
Criciúma Cuiabá Esporte Clube
Yesterday, June 7
Zimbabwe Lesotho
0:2
Nigeria South Africa
1:1
Angola Eswatini
1:0
Morocco Zambia
2:1
Kenya Burundi
Côte d'Ivoire Gabon
Mozambique Somalia
Uganda Botswana
Madagascar Comoros
Czech Republic Malta
7:1
Cambodia Mongolia
2:0
Albania Azerbaijan
3:1
Peru Paraguay
0:0
England Iceland
0:1
Scotland Finland
2:2
Armenia Kazakhstan
Belarus Russia
0:4
Poland Ukraine
Germany Greece
Romania Liechtenstein
Baltika-2 Spartak-2
0:3
Rodina-M Zvezda Petersburg
5:1
Yenisey-2 Saturn
Luki-Energiya Zenit-2
Znamya Truda Irkutsk
FK Tver FK Chertanovo
1:3
Torpedo Vladimir Dynamo-2
FK Khimki-M Zenit Penza
Kosmos SKA-Khabarovsk-2
3:2
Dynamo Vladivostok Arsenal-2
Sakhalin FK Strogino
Kvant FK Kolomna
FK Oryol FK Ryazan
Soon
14.06.2024 – 14.07.2024
European Football Championship 2024,Final tournament
15.06.2024 – 30.06.2024
OFC Nations Cup 2024,Final tournament
Current
15.11.2023 – 01.10.2025
World Cup 2026,Qualifying tournament, Africa
23.03.2024 – 14.07.2024
Copa América 2024,Qualifying play-offs
12.10.2023 – 11.06.2024
Asian Cup 2027,Qualifying tournament
06.02.2024 – 30.11.2024
Copa Libertadores 2024
05.03.2024 – 23.11.2024
Copa Sudamericana 2024
Just finished
27.06.2023 – 01.06.2024
UEFA Champions League 2023/24
06.02.2024 – 01.06.2024
CONCACAF Champions Cup 2024,Final tournament